Wizerunek firmy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 50
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Wizerunek firmy

Post autor: kokszka »

Jak dbacie o wizerunek Waszej firmy?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Wizerunek firmy

Post autor: Dziewczyna »

My na przykład zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją brandingową Czteryczwarte z Warszawy, o której możecie poczytać na stronie https://44branddesign.com/agencja/. Agencja ta pomogła nam w wykreowaniu pozytywnego wizerunku naszej firmy, za co jesteśmy bardzo wdzięczni ;) Polecamy współpracę z nimi ;)
Awatar użytkownika
elza
Posty: 212
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Wizerunek firmy

Post autor: elza »

Trzeba budować pozytywny wizerunek swojej firmy, jest to bardzo istotne. W końcu chcemy, żeby przyszli klienci nam zaufali. Także jest to ważne. Myślę, że chociażby na swojej stronie warto dokładnie opisać zakres oferowanych usług i co nieco na wasz temat. Jeżeli nie czujecie się na siłach, żeby samemu tworzyć takie treści, może was wyręczyć copywriter częstochowa.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 50
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Re: Wizerunek firmy

Post autor: kokszka »

A czy chcielibyście się dowiedzieć, jak stworzyć wizerunek firmy w 7 prostych krokach? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do poradnika na stronie internetowej http://laur-wiarygodnosci.eu/?p=517. Wszystko zostało tam dokładnie opisane ;) Taka wiedza przyda się każdemu przedsiębiorcy ;)
KarolinaŁ

Re: Wizerunek firmy

Post autor: KarolinaŁ »

Dobór skutecznej strategii budowy wizerunku zależy w ogromnej mierze od zakres działalności firmy. Agencja Public Relations to niezbędny partner dla przedsiębiorstw, które działają na arenie krajowej i międzynarodowej. Wyróżniany przez nich korporacyjny PR należy rozumieć jako jedną z funkcji mającej na celu dbanie o pozytywny obraz marki. Składają się również na nią m.in. wiarygodność oraz zaufanie między pracownikami a partnerami biznesowymi. Jest to więc doskonałe narzędzie do pracy nad podniesieniem naszego autorytetu.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 47
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Wizerunek firmy

Post autor: raptak »

Zdecydowanie jak już zostało tu napisane to właśnie dobry copywriter jest w stanie tu bardzo dużo pomóc. Jeśli ktoś się interesuje aby zacząć tak pracować, top zachęcam do przeczytania http://www.wlasnybiznes.eu/jak-zostac-f ... pywriterem gdzie fajnie wyjaśniono jak można zostać freelancerem copywriterem.
ODPOWIEDZ