Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: Domek »

Cześć,
Gdzie szukać dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do domu? Zależy nam na dobrej cenie, uczciwym podejściu obsługi i jednocześnie dobrych, konkurencyjnych cenach. Pomożecie, z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: Pitros »

Jeżeli o mnie chodzi to na pewno tutaj mogę wyróżnić Anex Okna jest to firma o wieloletnim doświadczeniu i bardzo dobrze zestawionej ofercie jeśli chodzi o okna, drzwi ale również samym wykonaniu montażu. Stawiają na wysoki standard, do tego ciężko mieć jakiekolwiek zastrzeżenia pod względem podejście obsługi do klienta oraz konkretnych wymagań i zachowania wysokiego standardu. Tak jak być powinno i na pewno jeszcze nie raz się do nich odezwę, ponieważ planujemy niedługo postawić na jakieś stylowe rolety :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: vizzka »

Bardzo dobre jakościowo drzwi drewniane znajdziecie też w ofercie polskiego producenta, firmie Kris Drzwi.Ja co prawda zamawialam drzwi robione pod wymiar ale widziałam, ze sprzedają też produkty gotowe już dostepne od ręki do wysyłki https://sprzedajemy.pl/drzwi-drewniane- ... nr56531802. warto bo ceny są umiarkowane a jakość wykonania bardzo wysoka.
Awatar użytkownika
sigurd48
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2020, 14:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: sigurd48 »

Warto zastanowić się nad oknami aluminiowymi, obecnie wiele osób się na takie decyduje.
Awatar użytkownika
Epolla
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:39

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: Epolla »

Podzielam opinię poprzednika i również uważam, że jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie stolarki okiennej oraz drzwi to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Anex Okna. Jest to zdecydowanie firma numer jeden jeśli chodzi o profesjonalne wsparcie obsługi, dobry zakres cenowy i dotrzymanie wszystkich ustalonych wspólnie warunków. Na pewno jeszcze nie raz na nich postawię. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: Domek »

Dzięki za pierwsze podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i mam nadzieję że jeszcze trochę się rozwinie. Wtedy zabieram się za poszukiwania i wybory.
Awatar użytkownika
budos
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2020, 13:52

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: budos »

jeśli chodzi o dobór odpowiednich okien dla domu to polecam sobie przeczytać bardzo fajny artykuł na ten temat :) https://budujemytutaj.pl/okna-trzyszybowe-czy-warto/ podrzucam także sobie doczytaj o różnych plusach i minusach i na pewno jakieś wnioski Ci się nasuną ;)
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 35
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:31

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: Blue »

Jak widzimy ciekawych ofert tego typu dzisiaj na naszym rynku nie brakuje. Niemniej jednak osobiście dodatkowo postawiłabym np. na rolety noc - dzień z https://www.karnix.pl/rolety-marki-karn ... uktow.html . Za ich sprawą bowiem możemy nie tylko ograniczyć dostęp promieni słonecznych do mieszkania, ale też będą fajnym uzupełnieniem całego wystroju.
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 51
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:53

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: sarsa »

Też budowałam się niedawno w Warszawie i zdecydowałam się na okna Warszawa: https://medrus.pl/ . Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Są to okna wysokiej jakości wykonane z PCV.
Awatar użytkownika
SelinaOp
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2020, 3:54

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: SelinaOp »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości propozycji w zakresie stolarki okiennej oraz drzwi to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Anex Okna o której właśnie wspominają moi poprzednicy. Przede wszystkim profesjonalne wsparcie obsługi, dobry zakres cenowy i uczciwe podejście do klienta co nie zawsze jest tak oczywiste u konkurencji. No i już mamy wymienioną stolarkę, a efekty są w pełni zadowalające!
Awatar użytkownika
Morus
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2020, 19:29

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: Morus »

Bardzo dobra propozycja i jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników jeśli chodzi o wybór dobrej stolarki okiennej i drzwi. Jednocześnie zapewniają dobry zakres cenowy i zdecydowanie nie brakuje wsparcia, czy także zapewnienia sprawnej realizacji.
Awatar użytkownika
loyalwest
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2020, 9:39

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: loyalwest »

Nie powinniśmy wybierać okien za szybko, a już napewno nie należy kierować się tylko niską ceną. Podejmując decyzję o zakupie bardzo dobrze rozeznajmy rynek.





________________________________________________________
okna aluminiowe cennik
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: rysia »

Wybór okien jest bardzo duży może dlatego też ciężko jest nam się zdecydować na jakieś konkretne okna. Mimo to uważam, że warto jest kupić okna z firmy Drutex S.A. która to jest liderem w produkcji stolarki okiennej. Poza tym doskonale znają się na swojej pracy i bez problemu doradzą nam jakie okna wybrać i dlaczego. Także ja bym się zdecydowała na takie rozwiązanie
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: promise »

Powiem wam tak, podczas wyboru zarówno drzwi jak i okien ogromną rolę odgrywają systemy. Bardzo polecana jest ta marka https://www.siegenia.com/pl oferująca najwyższej jakości systemy do drzwi wejściowych, przesuwnych, a także okien PCV, drewnianych oraz aluminiowych
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 51
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:53

Re: Wybór okien do domu i drzwi - Warszawa

Post autor: sarsa »

Myślę, że będziecie zadowoleni z takiej opcji jak okna z montażem warszawa: https://medrus.pl/montaz/ . Ja zdecydowałam się na okna tej firmy i jestem zadowolona. Przede wszystkim są bardzo szczelne.
ODPOWIEDZ