Żłobek w Warszawie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
KamilŻ

Żłobek w Warszawie

Post autor: KamilŻ »

Hej. Moja żona chciałaby wrócić do pracy już od nowego roku, dlatego musimy znaleźć żłobek dla naszego dziecka. Chcemy by nasza córka miała dobrą opiekę. Polecicie coś?
KamilŻ

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: KamilŻ »

Bardzo ciekawą ofertę mają http://www.hipopo.pl/ jak dla mnie jest to świetna opcja
Awatar użytkownika
Aleksa60
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 22:08

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Aleksa60 »

Sprawdźcie ofertę żłobka Anteczek. Powinna wam się spodobać, bo organizują dla maluchów liczne zajęcia dodatkowe takie jak gimnastyka. Nie mogę też nie pochwalić opiekunek, które mają fantastyczne podejście do każdego dziecka. To sprawdzona i jak najbardziej zaufana placówka.
Mamuśka

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Mamuśka »

Warto wybrać żłobek anglojęzyczny, to świetny start dla dziecka. Ja właśnie do takiego posłałam swoje dziecko i jestem bardzo zadowolona, wybrałam placówkę prywatną, ale koszt jest porównywalny z publiczną. Cieszę się, że moje dziecko zostaje bez płaczu, dobrze się bawi i poznaje przy tym język obcy.
towiś

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: towiś »

Jeśli chcecie kompleksowo zadbać o rozwój dziecka, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.wioski.co . Znajdziecie tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Macie tam bowiem miejsca, gdzie zajmują się kompleksowo dzieckiem. Wspierają jego edukację i troszczą się o jego rozwój.
ODPOWIEDZ