żona i pasja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
dlażony

Re: żona i pasja

Post autor: dlażony »

Jesteś pewien, że to właściwy sposób na relaks? Ja nie sądze.. a szkoda, żeby żona wpakowała się w coś czego może załować. Pieniądze są wazne ale nie najważniejsze - czasem nie warto dla nich tracić zdrowia.
-
Tabletki wczesnoporonne
Strona poświęcona tabletkom poronnym dostępnym na rynku europejskim.
Manuś

Re: żona i pasja

Post autor: Manuś »

Mnie udało namówić się żonę na wędkarstwo.Już kilka razy próbowałem ale nie chciała nawet pojechać ze mną. Kilka lat temu w końcu pojechała ze mną nad wodę i tak zaczęliśmy wspólnie spędzać czas. Co kobieta to kobieta szuka różnych ciekawostek i nie dawno trafiła na stronkę www, gdzie znaleźć można testy sprzętu wędkarskiego - https://fishing-test.pl/testy-sprzetu-wedkarskiego/ .Mogliśmy się zorientować jaki sprzęt jest dobry a jaki trochę mniej.
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: żona i pasja

Post autor: parksa »

Moją największą pasją jest chodzenie po sklepach jubilerskich i kupowanie sobie różnorakiej biżuterii. Mój mąż bardzo mnie w tym wspiera i często wręcza mi jakieś upominki, chociaż nie do końca zna się na temacie. Mimo wszystko ostatnio bardzo trafił w moje gusta, przeczytał o biżuterii ze stali chirurgicznej na stronie https://styl.fm/newsy/401675.modna-bizu ... rurgicznej i zakupił mi piękny naszyjnik w niskiej cenie - bardzo mi się podoba!
ODPOWIEDZ