Odszkodowanie powypadkowe

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Celestyn-78
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 23:36

Odszkodowanie powypadkowe

Post autor: Celestyn-78 »

Cześć wam. Powiedzcie mi, czy trudno jest uzyskać odszkodowanie powypadkowe? Planuję zresztą skorzystać z pomocy kancelarii kancelariaae.pl, bo sam raczej nie potrafiłbym wszystkiego załatwić. Myślicie, że będą w stanie mi pomóc.
Awatar użytkownika
Lea89
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 0:33

Re: Odszkodowanie powypadkowe

Post autor: Lea89 »

Jasne, że będą w stanie, bo to w końcu eksperci, jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne i inne. Mają wiedzę, doświadczenie profesjonalne i kompleksowe podejście. W mojej opinii niczego im nie brak. Polecam serdecznie!
Sławomir

Re: Odszkodowanie powypadkowe

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://totwojakasa.pl/utrata-wartosci- ... j-pojazdu/, gdzie dowiecie sie jak uzsykać dopłate do odszkodowania. Jeżeli uważacie, że kwota odszkodowania, którą uzyskaliście po wypadku jest zbyt niska, to jest własnie oferta dla Was. Wszelkie informacje o usługach znajdziecie na stronie.
Żaneta

Re: Odszkodowanie powypadkowe

Post autor: Żaneta »

A co zrobić w sytuacji kiedy odszkodowanie jest zaniżone i słyszałam, że można takie odszkodowanie odzyskać . Ja jestem własnie w takiej sytuacji i moja znajoma poleciła mi firmę https://www.doplatydooc.com.pl/odszkodo ... kodowan-oc. Fima zajmuję się odzyskiwaniem odszkodowań OC dla ofiar wypadków drogowych, w pracy, czy rolnictwie. Jeżeli ktoś z was jest w takiej sytuacji jak ja to polecam zapoznać się z ich oferta.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Odszkodowanie powypadkowe

Post autor: Dzony82 »

Jeśli uległeś wypadkowi, za który ponosi odpowiedzialność ktoś inny, może przysługiwać Ci odszkodowanie. Z pewnością zastanawiasz się, czy gra jest warta świeczki – czy wysokość odszkodowania nie będzie przekraczać kosztów całej procedury? W tym artykule https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ rozwieją wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: Odszkodowanie powypadkowe

Post autor: parksa »

Wypadki chodzą po ludziach i jeżeli przydarzy nam się coś złego, to warto pamiętać, że należy nam się zadośćuczynienie. Jak jeżdżę samochodem od kilku lat, to jeszcze nie miałam żadnego wypadku, jednak na rowerze zostałam potrącona. Za potrącenie rowerzysty odszkodowanie jest naprawdę wysokie, szczególnie jeżeli ponieśliśmy spore obrażenia - u mnie złamana noga i uszkodzony kręgosłup i ubezpieczyciel musiał zapłacić ponad 50 tysięcy złotych, co pozwoliło pokryć koszty związane z rehabilitacją i powrotem do zdrowia. Nie ukrywam, że z tej sumy jeszcze trochę zostało i wybiorę się na jakiś turnus zdrowotny.
ODPOWIEDZ