Cała prawda o aborcji

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Cała prawda o aborcji

Post autor: goma »

Dziewczyny, wiem że aborcja jest tematem dość kontrowersyjnym, ale według mnie - niezbędnie ważnym. Każda kobieta powinna mieć świadomość tego, że ma wybór i że aborcja jest legalna do 9 tygodnia ciąży. Do tego czasu możecie ją przerwać poprzez skuteczne tabletki poronne. Możecie zgłosić się do swojego lekarza ginekologa, bądź w łatwy sposób zamówić je online - np ze strony 9tygodni.pl
Żuczka

Re: Cała prawda o aborcji

Post autor: Żuczka »

Aborcja w Czechach jest legalna do 12 tygodnia ciąży. Zgadzam się, że kobiety mają prawo mieć wybór. To jest ich osobista decyzja i rząd nie powinien za nie decydować. W wielu kwestiach powinniśmy brać przykład z Czechów, mają zdroworozsądkowe nieidiologiczne podejście to wielu tematów społecznych. Wystarczy przejechać polsko-czeską granicę i po 5km jest specjalistyczna klinika https://klinikastonava.cz w której Polacy mogą szukać pomocy w sprawie przerwania ciąży.
Alicja Moś

Re: Cała prawda o aborcji

Post autor: Alicja Moś »

Żuczka pisze: ↑13 maja 2021, 14:26 Aborcja w Czechach jest legalna do 12 tygodnia ciąży. Zgadzam się, że kobiety mają prawo mieć wybór. To jest ich osobista decyzja i rząd nie powinien za nie decydować. W wielu kwestiach powinniśmy brać przykład z Czechów, mają zdroworozsądkowe nieidiologiczne podejście to wielu tematów społecznych. Wystarczy przejechać polsko-czeską granicę i po 5km jest specjalistyczna klinika https://klinikastonava.cz w której Polacy mogą szukać pomocy w sprawie przerwania ciąży.
Ja znalazłam w Czechach inne świetne centrum ginekologiczne Aborcja.cz, bardzo dobrze się mną zaopiekowali.
Gość

Re: Cała prawda o aborcji

Post autor: Gość »

Dużo się ostatnio mówi i pisze o aborcji, ale najważniejsze jest rzetelne źródło wiedzy. Najlepiej przeczytać parę artykułów na wikipedii aby uświadomić sobie czym jest aborcja. Wiedza podana jest w prosty i przystępny sposób. Naprawdę dużo tam można znaleźć informacji.
ODPOWIEDZ