Żywność z sklepbialysaibaba.pl

Tutaj polecamy sklepy, internetowe i stacjonarne. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Sykstus
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2020, 19:06

Żywność z sklepbialysaibaba.pl

Post autor: Sykstus »

Kupowaliście może produkty spożywcze ze sklepu sklepbialysaibaba.pl? Najbardziej interesująco wyglądają octy winne, o których zresztą słyszałem sporo dobrego. Polecacie zamówić?
Awatar użytkownika
Desreta60
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2021, 0:21

Re: Żywność z sklepbialysaibaba.pl

Post autor: Desreta60 »

Właśnie wspomniane naturalne octy winne to coś, z czego ten sklep słynie. Według mnie są świetne i oczywiście skuteczne. Zwróć też uwagę na miody i produkty pszczele czy suplementy. Zakupy z pewnością będą udane.
Pauśka

Re: Żywność z sklepbialysaibaba.pl

Post autor: Pauśka »

Co do samego wyboru dobrej jakości ekologicznej żywności, ale też ogólnie postępowania bardziej eko to na pewno warto tutaj wymienić portal https://ekokorniszon.pl/ na którym znajdziecie wiele przydatnych podpowiedzi jak się za to odpowiednio zabrać, na co zwrócić uwagę i jednocześnie jak można zmieniać swoje postępowanie na co dzień. Trzymam kciuki i oczywiście dbajmy o swoje zdrowie oraz całe otoczenie :)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Żywność z sklepbialysaibaba.pl

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już mowa o zakupach spożywczych, to jaką mąkę zazwyczaj kupujecie do kuchni w Waszym domu? Ja od jakiegoś czasu przerzuciłam się na mąkę z pszenicy durum - semolinę. Na stronie internetowej https://jawo2008.pl/blog/semolina-co-do ... j-cod.html możecie sobie co nieco o niej poczytać :) Kto wie, może i Wy się do niej przekonacie?
ODPOWIEDZ