Najlepszy tłumacz?

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
cyryl_92
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2021, 0:53

Najlepszy tłumacz?

Post autor: cyryl_92 »

Cześć wszystkim. Jakiś czas temu szukałem dobrego tłumacza przysięgłego w Warszawie i w ten sposób natknąłem się na ofertę Pani Danuty z tlumaczka-przysiegla.pl. Współpracowaliście z nią? Byliście zadowoleni? Bardzo zależy mi na poznaniu opinii.
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2021, 6:17

Re: Najlepszy tłumacz?

Post autor: Milena »

Bez wahania mogę stwierdzić, że Pani Danuta wykonuje najlepsze tłumaczenia poświadczone z angielskiego w Warszawie. Zajmuje się też językiem rosyjskim. Ma konkurencyjne ceny, szybko realizuje zlecenia i myślę, że może się pochwalić naprawdę fachową wiedzą.
Eryś77

Re: Najlepszy tłumacz?

Post autor: Eryś77 »

Każdy szuka najlepszego tłumacza ale nie tak łatwo ich znaleźć. Na szczęście tłumacz rumuński polski może przetłumaczyć dokumenty różnego typu np. dokumenty handlowe lub administracyjne. Osobiście uważam, że tego typu tłumacz jest coraz bardziej poszukiwany.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Najlepszy tłumacz?

Post autor: kilobajt »

Ciężko jest jednoznacznie wskazać najlepszego tłumacza i moim zdaniem na pewno również warto jest wiedzieć jaki tłumacz będzie najlepszym wyborem. Właśnie dlatego jak czytałem w artykule https://topmejt.co.uk/native-speaker-cz ... umaczenie/ to ta kwestia została tam dokładnie poruszona.
hiczungłó

Re: Najlepszy tłumacz?

Post autor: hiczungłó »

Gdy pojawiła się potrzeba tłumaczeń to postanowiliśmy o zgłoszeniu się do biura https://effekt-szczecin.pl/biuro-tlumaczen/ . W sposób całkowicie fachowy i profesjonalny zajęli się przetłumaczeniem tekstów w sposób całkowicie należyty. Poszło to bardzo sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami, dlatego polecałbym skupić się na ich usługach.
Ącki

Re: Najlepszy tłumacz?

Post autor: Ącki »

Niestety ja również nie znam najlepszych tłumaczy gdyż dla mnie najważniejsze jest to, aby moje teksty były dobrze przetłumaczone. Czasami również zdecyduję się je oddać do korekty do https://turbotlumaczenia.pl/korekty/ i myślę, że właśnie taka usługa jest warta tego aby ją wykonać.
ODPOWIEDZ