DMSO - czy to działa?

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2019, 21:01

DMSO - czy to działa?

Post autor: sofia11 »

Hej! Trafiłam dzisiaj na https://ichemia.pl/812,dmso-500ml-dimet ... lenek.html i zastanawiam się nad zamówieniem tego preparatu. Cierpię na bole kręgosłupa a słyszałam, ze DMSO uśmierza ból i świetnie radzi sobie ze stanami zapalnymi.
luśka

Re: DMSO - czy to działa?

Post autor: luśka »

sofia11 pisze: ↑04 maja 2020, 11:35 Hej! Trafiłam dzisiaj na https://ichemia.pl/812,dmso-500ml-dimet ... lenek.html i zastanawiam się nad zamówieniem tego preparatu. Cierpię na bole kręgosłupa a słyszałam, ze DMSO uśmierza ból i świetnie radzi sobie ze stanami zapalnymi.
No tak, DMSO jest bardzo skuteczne, ale oczywiście poza stosowaniem tego warto jest też skonsultować się z lekarzem. Ja akurat bardziej lubię dmso w żelu - https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel, tutaj jest dostępne :)
wojkiś

Re: DMSO - czy to działa?

Post autor: wojkiś »

Jasne że działa, ja bardzo Ci polecam dmso w płynie, na przykład tutaj jest dostępne - https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn. Bardzo fajnie ono działa, jest skuteczne jako środek przeciwbólowy, czy przeciwzapalny. NO i przede wszystkim jest bardziej naturalne niż typowe, apteczne specyfiki.
ODPOWIEDZ