Instytut Medycyny Estetycznej Wrocław

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
Strzeżymira1980
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2019, 1:32

Instytut Medycyny Estetycznej Wrocław

Post autor: Strzeżymira1980 »

Cześć! Jest tutaj ktoś, kto brał udział, w którymś z kursów organizowanych przez pimik.pl? Jakie macie opinie? Podzielcie się wrażeniami, czy warto :)
Awatar użytkownika
Lesław-89
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, 23:11

Re: Instytut Medycyny Estetycznej Wrocław

Post autor: Lesław-89 »

Według mnie zdecydowanie warto. Dzięki udziałowi w jednym z kursów zdobyłem o wiele większą wiedzę w zakresie korzystania z kwasu hialuronowego. To dało mi certyfikat i udało mi się otworzyć własny gabinet medycyny estetycznej. Polecam takie kursy, bo pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę, ale i poćwiczyć w praktyce :)
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: Instytut Medycyny Estetycznej Wrocław

Post autor: finky »

Lesław-89 pisze: ↑13 maja 2020, 4:53 Według mnie zdecydowanie warto. Dzięki udziałowi w jednym z kursów zdobyłem o wiele większą wiedzę w zakresie korzystania z kwasu hialuronowego. To dało mi certyfikat i udało mi się otworzyć własny gabinet medycyny estetycznej. Polecam takie kursy, bo pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę, ale i poćwiczyć w praktyce :)
Taki biznes nie jest łatwy, i wymaga przy trym sporej wiedzy, nie tylko biznesowej. Może się przydać wsparcie informatyczne np. program, który pozwala na elektroniczne zarządzanie dokumentacją https://www.rsqphysio.com/ebook
ODPOWIEDZ