pasy dla dzieci

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
okso
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2020, 20:20

pasy dla dzieci

Post autor: okso »

Czy ktoś z was ma pasy dla dzieci z tej strony https://smartkidbelt.com/pl/ ? Bardzo interesuje mnie ten produkt czy pisze dokładnie w instrukcji jak to montować w danym aucie? Zielona w takich sprawach jestem.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 45
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: pasy dla dzieci

Post autor: Hanka »

Smart Kid Belt to małe niepozorne urządzenie, z którym nasze wakacyjne wojaże są prostsze i dla naszego dziecka bezpieczne czy to korzystając z taksówki czy wypożyczonego auta. Sposób zakładania jest dziecinnie prosty i najlepiej przedstawiony na stronie producenta.
Awatar użytkownika
pawlik
Posty: 40
Rejestracja: 10 cze 2019, 15:57

Re: pasy dla dzieci

Post autor: pawlik »

Hanka pisze: ↑27 maja 2020, 20:24 Smart Kid Belt to małe niepozorne urządzenie, z którym nasze wakacyjne wojaże są prostsze i dla naszego dziecka bezpieczne czy to korzystając z taksówki czy wypożyczonego auta. Sposób zakładania jest dziecinnie prosty i najlepiej przedstawiony na stronie producenta.
Też mam takie zdanie. Fajnie przemyśleli to rozwiązanie i do tego całkiem bezpiecznie. Fajne jest to, jak przechodzą różne testy. Moim zdaniem Smart Kid Belt to całkiem rozsądne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ