język angielski

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 507
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: język angielski

Post autor: malyswiat5 »

Nauka języka wydaje Ci się żmudna i przy okazji niezwykle nudna? Niestety, sposoby klasyczne często nie są wstanie zaciekawić i dać satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Dlatego ja przerzuciłam się na https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online i powiem Ci szczerze, że bardzo ale to bardzo sobie chwalę. Dzięki nim rozwijam się w sposób dynamiczny ale i swobodny, co jest dla mnie mega fajne.
żuq

Re: język angielski

Post autor: żuq »

Jeśli potrzebujecie podręczników z języka angielskiego, lub szkolnych, to warto zajrzeć tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/matematyka- ... 59814.html . Znajdziecie świetną ofertę księgarni online, która jest naprawdę świetnie wyposażona. Polecam wam zerknąć do ichniejszej oferty, a na pewno się nie zawiedziecie.
Moniś

Re: język angielski

Post autor: Moniś »

malyswiat5 pisze: ↑17 cze 2021, 21:58 Nauka języka wydaje Ci się żmudna i przy okazji niezwykle nudna? Niestety, sposoby klasyczne często nie są wstanie zaciekawić i dać satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Dlatego ja przerzuciłam się na https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online i powiem Ci szczerze, że bardzo ale to bardzo sobie chwalę. Dzięki nim rozwijam się w sposób dynamiczny ale i swobodny, co jest dla mnie mega fajne.
Dokładnie mi ten kurs dał bardzo wiele, w tym roku mogłam swobodnie rozmawiać po Angielski nie bojąc się że mnie nie rozumieją. Nawet koleżanka która dzieci x czasu zagranicą powiedziała że są postępy i to duże z moim językiem. Polecam kurs https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online dla wszystkich kto się boi rozmawiać po języku angielsku
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: język angielski

Post autor: mczay »

Ja szukam teraz szkoły językowej do nauki angielskiego, polecacie jakąś dobrą? Z ofert które w sieci znalazłam to tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ wdziałam że wiele osób pisze pozytywnie o nich. Do tego mają stawki niskie jak patrzę w porównaniu z konkurencją.
Karol Bąk

Re: język angielski

Post autor: Karol Bąk »

Język angielski jest potrzebny w różnych dziedzinach życia. Na pewno warto zapisać się na angielski dla początkujących jeśli nie zaczęliście jeszcze nauki. W Ling Team proponują bardzo dobre warunki cenowe, zajęcia 2 razy w tygodniu. Podszkolicie się w takich dziedzinach jak czytanie, pisanie, słownictwo czy gramatykę. Placówka zapewnia materiały dydaktyczne oraz możliwość lekcji indywidualnych.
hiczungł

Re: język angielski

Post autor: hiczungł »

Angielskiego uczę się w http://bradburyschool.pl/ , odkąd pamiętam. Taka edukacja faktycznie wychodzi na plus i pozwala porozumiewać się bez kłopotów za granicą. Tam na miejscu odebrałam bardzo konkretną edukację, na pewno i Was to zainteresuje. Widzę u siebie spory progres.
aguś0433

Re: język angielski

Post autor: aguś0433 »

Jeśli interesuje Was nauka angielskiego dla Waszych dzieciaków, to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://www.wrocek.pl/dziecko-a-kurs-je ... ielskiego/ , bo tam dowiecie się, dlaczego jest to korzystne i czy faktycznie taka opcja jest dobra dla wszystkich dzieci.
ły_w67ka

Re: język angielski

Post autor: ły_w67ka »

Angielski jest językiem, który przyda się osobom w różnym wieku i na różnym etapie życia - czy to w szkole, czy w pracy, czy w jeszcze innych sytuacjach. Dlatego, ucząc się go, warto wybrać szkołę językową, która dostosuje sposób nauczania do konkretnych wymagań i potrzeb ucznia. Dzięki temu cały proces będzie przebiegał sprawnie i efektywnie. Świetną szkołą jest Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie zarówno dzieci, jak i osoby starsze znajdą zajęcia dla siebie. Polecam zorientować się w ich ofercie: http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ ... a-seniorow bo naprawdę wiedzą, jak podejść do tematu.
Kaśkaa56

Re: język angielski

Post autor: Kaśkaa56 »

Czy myślicie, że kurs rosyjskieg Poznań to będzioe dobry pomysł na rozwijanie swoich umiejętności? Zależy mi na szerokim wyobrze takich szkół. Niedawno znalazłam szkołę Akcent Centrum Języków Obcych. Oferta na stronie https://akcent-edu.pl/Kurs-jezyka-rosyj ... w-142.html
Miszał

Re: język angielski

Post autor: Miszał »

Wybór odpowiedniej szkoły językowej to tak naprawdę podstawa, gdy chcemy mieć pewność, że nasza nauka nie pójdzie w las, że będziemy się uczyć naprawdę fajnie, komfortowo, z dobrym skutkiem. Polecam tu kontakt ze szkołą https://ev.edu.pl/ można zobaczyć ofertę, która moim zdaniem jest po prostu super rozwiązaniem
ŁukaszeQ

Re: język angielski

Post autor: ŁukaszeQ »

Z mojej strony mogę ci polecić kurs online na https://questfe.pl/. Sam właśnie z tego kursu i jestem bardzo z tego zadowolony. Warto samemu sprawdzić i ocenić. Tak jak wyżej napisali najlepiej rozmawiać z kimś prostymi zdaniami. Tutaj właśnie odbywają się takowe proste rozmowy. :)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: język angielski

Post autor: Dziewczyna »

A czy ktoś z Was szuka może jakiegoś dobrego kursu języka angielskiego on-line? Jeśli tak, to widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie kursy organizuje. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc możecie mieć do niej zaufanie ;)
Kryśka81

Re: język angielski

Post autor: Kryśka81 »

Angielski jest bardzo ważny w życiu. Ja za dziecka się wiele nie nauczyłam, teraz bardzo żałuję, że rodzice nie zapisywali mnie na jakieś kursy, ale na szczęście będąc dorosłą wszystko nadrobiłam. Zapisałam się na kurs http://www.elc.pl/ i wszystkie stracone lata mam już uzupełnione, teraz bez problemu się porozumiewam. Z moimi dziećmi nie zrobię tego błędu i już od dziecka będą uczęszczać na kursy. Wiem, że kiedyś mi za to podziękuję. Pozdrawiam wszystkich, miłego dnia
Marrkoo

Re: język angielski

Post autor: Marrkoo »

Ja niestety od dziecka w szkole uczyłem się j. rosyjskiego. Później dopiero nauka angielskiego ale to takie podstawy , potem znów gdzieś od początku i tak z kilka razy. Znam więc podstawy ale ciągle brakuje tego doszlifowania i nauczenia się w pełniejszej postaci. Teraz kiedy są takie możliwości jak kursy online postanowiłem że chyba spróbuję zapisać się na jakiś kurs angielskiego online. Widziałem takie kursy jak np tutaj https://englishcorner.pl i wydaje mi się to bardzo fajne. Może ktoś korzystał z takiej formy, może ktoś zna ten serwis i pomoże podjąć decyzję.
Mąkina

Re: język angielski

Post autor: Mąkina »

Jak idzie waszym dzieciom nauka? Ja nie mam czasu ani chęci szlifować języka, znam na takim poziomie średniozaawansowanym i więcej mi nie potrzeba. Zapewne za niedługo córka będzie lepiej mówić po angielsku niż ja:) Uczy się też hiszpańskiego, mi ten język bardzo się podoba i nie jest podobno wcale taki trudny do nauki. Jak ma takie możliwości to czemu nie, szkoła Te Vizja ma właśnie dużo języków w pakiecie i też pełno fajnych zajęć pozalekcyjnych. Jest to na pewno przewaga prywatnych szkół.

napęd bramy garażowej castorama
ODPOWIEDZ