Strona 1 z 1

Anglojęzyczna szkoła podstawowa

: 23 gru 2019, 23:56
autor: Andrzej1
Słyszałem sporo informacji na temat specjalnych szkół anglojęzycznych, które funkcjonują w Polsce. Wiem, że jedną z nich jest https://szkolaeuropejska.pl/ Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto posłać tam Wasze maluchy, to jak dla mnie, ma to sens. W końcu dzięki temu, będziecie w stanie o wiele lepiej przygotować je do życia w zglobalizowanym świecie.

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

: 29 lut 2020, 0:10
autor: Kamil87
To bardzo ważne, żeby dzieci od najmłodszych lat uczyć języka. Jeśli dziecko będzie chodziło do szkoły, gdzie jest dużo godzin angielskiego, to nie trzeba będzie zapisywać go już na dodatkowy kurs. Duży nacisk na język angielski kładą w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Dzieci uczą się tam angielskiego już od klasy "O".

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

: 20 mar 2020, 15:51
autor: steffi
Coraz więcej rodziców chce zapisywać dzieci do takich szkół. Na pewno język obcy się przyda każdemu, a angielski to już podstawa. Ja tak znalazłam szkołę podstawową na warszawskim Wawrze - konkretnie to chodzi o Te Vizję. Mają tu w ofercie programowej dużo angielskiego, chyba dokładnie 8 godzin tygodniowo, także i dodatkowy język obcy do wyboru. Synowi się podoba, zajęcia są w małych grupach, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

: 30 mar 2020, 22:36
autor: Nnnama
Kamil87 pisze: ↑29 lut 2020, 0:10 To bardzo ważne, żeby dzieci od najmłodszych lat uczyć języka. Jeśli dziecko będzie chodziło do szkoły, gdzie jest dużo godzin angielskiego, to nie trzeba będzie zapisywać go już na dodatkowy kurs. Duży nacisk na język angielski kładą w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Dzieci uczą się tam angielskiego już od klasy "O".
też polecam, to bardzo dobra szkoła, śmiało możecie zapisywać tam swoje dzieci, nie będziecie żałować

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

: 16 cze 2020, 20:02
autor: włóczykij13
A co powiesz na polsko - angielską szkołę? Nasze dziecko wysłaliśmy do https://teczoweabecadlo.pl/ . Tam uczy się w towarzystwie równie zdolnych rówieśników, nie wspominając o wykwalifikowanej kadrze!