Strona 1 z 1

Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 31 gru 2019, 16:20
autor: Ollis
Jeśli będziecie na etapie wyboru dobrej firmy zajmującej się wykonywaniem posadzek przemysłowych, czy betonowych i wielu innych w firmie to polecam zwrócić uwagę na http://www.epox.com.pl/ ponieważ z ich pomocą na pewno będziecie mogli poradzić sobie z tym sprawniej i na odpowiedniej jakości względem konkretnych potrzeb.

Re: Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 02 sty 2020, 14:28
autor: stefanek
Jeżeli wciągają was przeróżne wnikliwe aktualności z zakresu wykańczania wnętrz, to gorąco zachęcam do wejścia na moją stronę internetową. Dokładamy starań, aby regularnie pojawiały się tu profesjonalne informacje. W portalu znajdziecie między innymi informacje na temat budowy domu, aranżacji oraz naturalnych produktów. Polecam: http://freedomart.pl/

Re: Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 22 sty 2020, 10:43
autor: Wiesia55
Jeśli chodzi o posadzki to ja zdecydowanie polecam https://www.mdprojekt.pl/ sama mam od nich posadzkę żywiczną - jest odporna na wysokie i niskie temperatury, do tego wyróżnia ją elastyczność, dzięki czemu bardzo komfortowo się jej używa, jest szczelna i antypoślizgowa - same plusy. Usługa została wykonana sprawnie i szybko. Rzetelna ekipa, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Posadzka służy mi już 3 rok i ani śladu użytkowania - żadnego uszczerbku, wciąż zachowuje swoje właściwości. Bardzo polecam :)

Re: Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 15 lut 2020, 20:36
autor: markos
Jeśli chodzi o odnawianie, wyrównywanie czy polerowanie posadzek to sprawdzi się firma http://www.krystalizacja.pl/ Super dobrzy specjaliści. Maja rozsądne ceny i solidnie wykonują powierzoną pracę. Są z Sosnowca, ale działają na terenie całej Polski.

Re: Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 19 kwie 2020, 20:15
autor: mem002
No trochę tych farb, które mają zastosowanie do malowania posadzek w magazynie jest, proszę bardzo https://polifarb.lodz.pl/pl/11814-farby-do-posadzek . Farby te posiadają właściwości przeciwpoślizgowe i spełniają wymagania normy dla obiektów przemysłowych. Cechują się gładką, twardą i dobrze przyczepną powłoką, która jest odporna na ścieranie oraz chemikalia (rozpuszczalniki, paliwa płynne, oleje, detergenty, wodę) oraz inne czynniki korozyjne.

Re: Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 06 maja 2020, 10:37
autor: aletta
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się posadzkami przemysłowymi. Ja wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Nowego Sącza mogę polecić skontaktowanie się z https://posadzki-przemyslowe.net/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którym można zaufać.

Re: Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 02 sie 2020, 16:10
autor: viktoria34
Ladna Podloga robi porządne posadzki, bez dwóch zdań. Korzystają z trwałych, dobrej jakości materiałów. Jeśli chodzi o ich posadzki epoksydowe https://ladna-podloga.com.pl/posadzki-z ... w-toruniu/, to nie mają sobie równych. Wytrzymują ogromne obciążenia i w ogóle się nie ścierają, są nie do zniszczenia.

Re: Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 01 paź 2020, 14:12
autor: dżess
Należy robić także wszystko, by posadzka była nie tylko ładna tak o, ale przede wszystkim świetna, jeśli chodzi o wykonanie na co dzień. Mam wrażenie, że zapominamy często o jej pielęgnacji, a to przecież też jest ważne. Zobaczcie na przykład coś takiego https://vawnik.com/impregnacja-i-konserwacja/ . Nie wydaje wam się, że należy to wykonywać?

Re: Posadzki w firmie - epox.com.pl

: 21 sie 2021, 7:34
autor: JędrulaŃ
Ja swoje posadzki zamawiałem w firmie INVEST COMPLEX http://investcomplex-2.pl/kontakt/ , która oferuję m.in. posadzki cementowe, posadzki maszynowe, posadzki mixokretem oraz posadzki przemysłowe. Ja zamawiałem posadzki przemysłowe i wykonali je szybko i sprawnie.