Strona 1 z 1

Laptopy Dell czy HP z Win 10 Pro 70% taniej

: 09 sty 2020, 13:58
autor: Markunio
W odróżnieniu od elektroniki z marketów, czy sklepu "nie dla idiotów", komputery poleasingowe to wyłącznie najwyższe serie laptopów Dell Latitude czy HP Elitebook przygotowane do długiej pracy w korporacjach https://scrascom.pl/tanie-laptopy-wroclaw Jeżeli kupić taki sprzęt w klasie A+ to już za 850zł można mieć idealnie wyglądający markowy laptop z Core i5, legalnym Windowsem i szybkim dyskiem SSD

Re: Laptopy Dell czy HP z Win 10 Pro 70% taniej

: 20 sty 2020, 16:02
autor: Ollis
Według mnie najlepiej będzie jeżeli wcześniej sprawdzisz opinie innych użytkowników oraz ekspertów co do modelu nad zakupem które się zastanawiasz. Dlatego ze swojej strony mogę polecić Ci, abyś odwiedził portal http://www.wybieramlaptopa.pl gdzie znajdziesz rankingi, opinie oraz testy laptopów w zależności m.in od ich przeznaczenia, czy zakresu ceny. Z taką pomocą dużo łatwiej wybierzesz to co odpowiada twoim wymaganiom !

Re: Laptopy Dell czy HP z Win 10 Pro 70% taniej

: 26 lut 2020, 21:48
autor: Sobin
Warto szukać jak najlepszego sprzętu w rozsądnej cenie. Sam teraz kupiłem całkiem niedawno dobrego laptopa Aspire 5 w https://ale.pl/1034-laptopy który sprawdza się zarówno do pracy, jak i gier które dla relaksu uwielbiam :)

Re: Laptopy Dell czy HP z Win 10 Pro 70% taniej

: 14 mar 2020, 12:18
autor: kwiatushek02
Chyba bym sie bała kupować tak ryzykowne prezenty. Wolę coś bardziej praktycznego i statecznego, załóżmy notebooka : https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/ Zresztą sami się wypowiedzcie, co wolelibyście otrzymać ? Być może moje podejście jest takie z założenia, ze laptop może służyć zarówno do pracy, jak i rozrywki

Re: Laptopy Dell czy HP z Win 10 Pro 70% taniej

: 16 lip 2020, 23:14
autor: Dziewczyna
Jeśli chodzi o laptopy do firmy, to moim zdaniem najlepiej zdecydować się na zakup sprzętu poleasingowego. Na stronie internetowej https://sklep.precio.pl/kontakt znajdziecie kontakt do jednej z firm, która zajmuje się sprzedażą takich właśnie komputerów i laptopów. Polecam zapoznać się z jej ofertą ;)

Re: Laptopy Dell czy HP z Win 10 Pro 70% taniej

: 01 lis 2021, 11:04
autor: Uniśka
Akurat jeżeli o mnie chodzi to tutaj jak najbardziej polecam zajrzeć także do portalu https://www.wybieramlaptopa.pl/ na którym możesz sprawdzić jakie teraz laptopy są warte uwagi w takim budżecie, do tego sprawdzisz rankingi oraz recenzje przygotowane przez fachowców. Na pewno znacząco ułatwi Ci to pracę, owocnych zakupów i pracy życze!