Strona 1 z 1

Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 10 sty 2020, 14:23
autor: Ollis
Cześć,
Chciałbym zapytać Was, gdzie i kto sprawdzał Wam auto przed ostatecznym zakupem. Szukam wskazówek, ponieważ planuję zakup samochodu dość drogiego i jednak wolałbym mieć pewność, że po kilku miesiącach nie pojawią się bardzo kosztowne naprawy oraz serwisy. Pozdrawiam!

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 15 sty 2020, 14:57
autor: Tobin
Ja akurat mam pozytywnie spostrzeżenia na temat Autotesto i jeśli znajdziecie wolną chwilę to warto odwiedzić ich stronę https://www.autotesto.pl/ gdzie dokładnie też sprawdzić przygotowaną ofertę oraz jak to przebiega. Super, że nie jesteśmy ograniczeni odnośnie lokalizacji samochodu, bo mogą go sprawdzić nawet jak jest kilkaset kilometrów od nas. Po dwóch dniach dostałem pełny raport z rzeczami które trzeba byłoby poprawić, więc jeszcze cenę udało mi się zbić i kupiłem świetną Audi A4 z 2015 o której już długo myślałem.

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 22 sty 2020, 10:25
autor: Sobin
Dokładnie, wygoda i szybkość działania jednocześnie zachowując profesjonalizm. Mam nadzieję, że Autotesto też Wam pomoże i będziecie zadowolonymi posiadaczami auta, bądź unikniecie tylko puszki bez dna co do kosztów.

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 24 sty 2020, 9:50
autor: Ollis
Dziękuję! Chętnie zobaczę i mam nadzieję, że podejmę jak najlepszą decyzję. Oby się udało w końcu trafić na swoje wyjątkowe auto :)

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 31 maja 2020, 11:16
autor: kacc
Można kupić w sprawdzonym miejscu gdzie auto będzie już dokładnie sprawdzone. Polecam dlatego komis samochodowy Gliwice http://www.pewnyautomobil.pl/kupujesz-s ... liwa-opcja . Wszystkie samochody jakie posiadają na sprzedaż są dokładnie sprawdzone na stacji diagnostycznej, ich stan techniczny jest bez zarzutu co potwierdza gwarancja jaką na te auta udzielają. Tak, można dostać na używany samochód gwarancję. Dla mnie to najlepsza rekomendacja dla tego samochodu, nie chciałbym już wcale takiego samochodu samodzielnie sprawdzać. Znajdziecie tam auta różnych marek, jest także możliwość zakupu na kredyt. Polecam szczególnie auta poleasingowe.

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 07 cze 2020, 21:34
autor: uswift
Dziękuje wszystkim za wypowiedzi, zastanawiam się nad kupnem używanego samochodu.

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 11 cze 2020, 15:57
autor: pelikannowy
Ja tego nie zrobiłem, co okazało się potwornym błędem. Zakupiony samochód miał sporo rdzy na karoserii . Nie dałem za wygraną i zdecydowałem się jej pozbyć. Pomogły mi w tym preparaty, które zapewnili RUST CHECK https://www.rustcheckcorolon.pl/ . Po nich ani śladu, świetna sprawa!

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 17 cze 2020, 8:07
autor: nabila
Każdy samochód trzeba sprawdzić przed zakupem, szczególnie jeśli jest on wiekowy. Wiele jest osób, które kolekcjonują auta zabytkowe. W poradniku na http://konstytucje.pl/auta-zabytkowe-ol ... sy-oplaty/ są podpowiedzi, co do rejestracji i przepisów w przypadku takich oldtimerów.

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 14 sie 2020, 22:39
autor: elmo
sprawdzić zawsze warto

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 18 sie 2020, 11:46
autor: tomi2
Lepiej kota w worku nie kupować, to oczywiste. Tym bardziej, że samochód to jednak wydatek. Mi zawsze podobała się marka Porsche, mam do niej słabość. Na nowy musiałbym jeszcze trochę czekać, ale okazało się że w Porsche Centrum Sopot jest specjalny program Porsche Approved gdzie są do kupienia używane modele, sprawdzone uprzednio. Dodatkowo taki samochód musi spełniać określone wymagania co do rocznika i przebiegu km. Można być pewnym, że kupuje się pewne auto. A cena zawsze niższa.

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 25 sie 2020, 22:38
autor: mem002
Jeśli zdecydujesz się na kupienie nowego auta z zaufanego źródła to nie będziesz musiał go sprawdzać. Na stronie: https://nawrot.hyundai.pl/Samochod/Osob ... generacji/ jest fajna oferta od dealera świetnej marki Hyundai. Warto rozważyć właśnie tą ofertę.

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

: 30 lis 2020, 22:34
autor: Dziewczyna
Jeśli chcecie sprawdzić konkretny model i to, jak się nim Wam jeździ, to polecam przed zakupem wypożyczyć sobie takie auto w jakieś wypożyczalni samochodów. Spory wybór modeli oferuje na przykład wypożyczalnia https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/, polecam się zapoznać z jej ofertą ;)