Strona 1 z 1

Zakup perfum

: 10 sty 2020, 17:50
autor: Malinka
Znalezienie dla siebie odpowiedniego zapachu może trochę potrwać, dlatego jak chcesz to zacznij od mniejszych opakowań. W tym sklepie https://premiere24.pl/14-perfumy-damskie udało mi się znaleźć bardzo fajne perfumy więc może Ty dla siebie też tam coś znajdziesz

Re: Zakup perfum

: 10 sty 2020, 23:49
autor: Katarzyna90
Zawsze mam wrażenie, że zamawiane perfumy pachną słabiej. Niemniej jednak jeśli już miałabym zamówić to na pewno Versace bright crystal <3

Re: Zakup perfum

: 11 sty 2020, 19:01
autor: Szymek
Na pewno zależy od tego skąd i jakie perfumy zamawiasz. w przypadku tych markowych intensywność czy trwałość zapachu różnić się nie powinna bez względu na źródło sprzedaży. Być może nieświadomie zamiennik kupiłaś? Wiesz, ja mam swoją sprawdzoną e-perfumerię, skąd regularnie zamawiam swój ulubiony zapach- Montblanc Explorer, tutaj na pewno nie ryzykujesz otrzymaniem zamiennika. W ofercie są wyłącznie oryginalne, markowe produkty, a że często pojawiają się zniżki, warto zajrzeć. Dam Wam namiar zresztą: https://perfumy.pl/product-pol-4951-Mon ... 00-ml.html , znajdziecie tu też szeroki wybór damskich perfum. Sądzę, że kompozycje znanych kreatorów mody i stylu mile Was zaskoczą.

Re: Zakup perfum

: 13 sty 2020, 22:20
autor: elmo
Katarzyna90 pisze: ↑10 sty 2020, 23:49 Zawsze mam wrażenie, że zamawiane perfumy pachną słabiej... <3
To zależy na jakie perfumy się trafi. Na przykład ja miło byłam zaskoczona trwałością perfum z Prouve. Jak rano ich użyję, to niemal cały dzień je potem czuć, serio. Przed świętami na https://www.prouve.com/ jeszcze sobie jedne zamówiłam, z tym że inny zapach. Tym razem bardziej owocowy. W składzie mają francuskie olejki zapachowe, są po prostu wyjątkowe.

Re: Zakup perfum

: 22 kwie 2020, 14:44
autor: Dziewczyna
Moim zdaniem perfumy najbardziej opłaca się zamawiać on-line. Na przykład w sklepie internetowym https://francuskieperfumy.pl/ mają bardzo duży wybór zapachów, zarówno damskich, jak i męskich oraz dziecięcych ;) Tak więc każdy ma szansę znaleźć tam coś dla siebie ;)