Strona 1 z 1

Jakie studia

: 13 sty 2020, 18:55
autor: Malinka
Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.

Re: Jakie studia

: 16 sty 2020, 11:03
autor: zmowa
Nadal dużą popularnością cieszą się studia prawnicze. Kierunek ten jest dostępny także w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu https://wsaib.pl/kandydaci/piecioletnie/prawo, gdzie program studiów prawniczych oparty jest na kształceniu praktycznym - w każdym semestrze studenci obowiązkowo uczestniczą w 30 rozprawach sądowych w sądach cywilnych, karnych i administracyjnych.

Re: Jakie studia

: 30 mar 2020, 14:09
autor: Dziewczyna
Bez względu na to, na jakie studia w końcu się zdecydujecie, na pewno warto zapisać się dodatkowo do jakieś szkoły językowej. Na przykład na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych możecie zapoznać się z ofertą takiej szkoły ProfiLingua, która jak widać oferuje kursy między innymi z języka włoskiego ;)

Re: Jakie studia

: 01 kwie 2020, 10:43
autor: devlin
Ja myślę, ze zarzadzanie zasobami ludzkimi to kierunek, który wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Znajdziecie go np na akademii ekonomiczno-humanistycznej w Warszawie. Warto zerknąć bo zajęcia są mega ciekawe a przy tym wysokość czesnego nie powala :) Fajna uczelnia z wysokim poziomem.

Re: Jakie studia

: 03 kwie 2020, 13:57
autor: atenka
Co kto lubi :) ja np poszłam na pielęgniarstwo i wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Jestem już na II roku studiów licencjackich, po obronie dyplomu zostaje tu na magisterce. Wysoki poziom, fajne zajęcia, super wykładowcy.

Re: Jakie studia

: 15 maja 2020, 9:06
autor: Ollis
W przypadku kiedy jednak jesteście na etapie poszukiwań odpowiednich kierunków na studiach dla siebie to z własnego doświadczenia jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę edukacyjną przygotowaną przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu http://www.ue.wroc.pl/wydzial_ne/4125/o ... nosci.html a mój kierunek to oczywiście Finanse i Rachunkowość. Był to świetny czas i praktycznie od razu po studiach udało mi się znaleźć dobrze płatną pracę w zawodzie :)

Re: Jakie studia

: 02 cze 2020, 12:04
autor: malyswiat5
Przede wszystkim, zgodne z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami. Nie powinno się zmuszać do studiów albo iść według tego "co jest opłacalne". Wypalenie zawodowe w takim wypadku jest murowane ;) Jeśli więc Twoją największą pasją jest dziennikarstwo, zajrzyj na https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/ gdzie studia dziennikarstwo Warszawa stoją na naprawdę wysokim poziomie! Będziesz nimi zachwycony.

Re: Jakie studia

: 03 cze 2020, 11:44
autor: halvorson.cathryn
Studia to ważny okres, warto postawić na kierunek, które będzie rozwijać i kształcić.

Re: Jakie studia

: 04 cze 2020, 13:40
autor: hkoepp
Wielu ludzi rezygnuje po pierwszym roku, lecz to nic złego.

Re: Jakie studia

: 28 cze 2020, 15:44
autor: Dzony82
Witam,co sądzicie o studiach i wymianie do Stanow Zjednoczonych? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://estavisa.pl/wiza-studencka-do-u ... wizie-f-1/ Co sądzicie? Co powinnam wiedziec? Chętnie poznam glosy doswiadczonych w temacie wymian studenckich.

osprzęt legrand cennik

Re: Jakie studia

: 01 lip 2020, 6:39
autor: sofia11
Przejrzyj kilka ofert różnych uczelni, porównaj je i wybierz kierunek, który najbardziej cię interesuje. Ja myślę o architekturze wnętrz na http://www.wseiz.pl/pl/2013-02-08-13-01 ... ura-wnetrz Od dawna mnie to interesuje i doszłam do wniosku, ze chcę wrócić na studia. Wcześniej studiowałam logistykę, ale strasznie się męczylam na tym kierunku.

Re: Jakie studia

: 01 lip 2020, 19:25
autor: vanda
Ja planuj udać się na studia bankowość i finanse do Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Słyszałam, że tam mają dobrych lektorów, którzy doskonale przygotowują z danego kierunku. Także już nie mogę się doczekać, aż będą pierwsze zajęcia.

Re: Jakie studia

: 03 lip 2020, 22:59
autor: Nnnama
Wakacje szybko miną i osoby wybierające się na studia do dużego miasta muszą zacząć szukać tam stancji czy czegoś do wynajęcia. Tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenia/2332-pokoje-do-wynajecia możecie zerknąc sobie na pokoje na wynajem. Im bliżej października tym będzie ich coraz mniej.

Re: Jakie studia

: 06 lip 2020, 15:30
autor: mjohns
Może warto zastanowić się nad czymś związanym z biznesem, takie studia mogą bardzo rozwinąć.

Re: Jakie studia

: 14 lip 2020, 9:00
autor: malyswiat5
Pragniesz aby Twoje studia były dopasowane do Ciebie i Twoich ambicji? Chcesz iść w kierunku rozwoju umiejętności i myślisz o tym aby poświęcić się własnym działaniom biznesowym? W takim wypadku http://wwsb.edu.pl czyli studia biznesowe Warszawa cena są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Dzięki nim zdobędziesz wiedzę oraz możliwość rozwoju na najwyższym poziomie.

Re: Jakie studia

: 12 sie 2020, 2:02
autor: melville
Może wam się przydać też namiar na firmę zajmującą się pomocą przy pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich czy magisterskich. Jeśli interesuje was taka pomoc to odsyłam was do firmy http://www.e-konsultacje.edu.pl/ To solidni profesjonalisci, zdecydowanie możecie na nich liczyć. Plusa im daję też za korzystne stawki i terminowość realizacji usług.

defro opinie praca

Re: Jakie studia

: 12 sie 2020, 21:39
autor: lordis
U mnie z kolei było to bezpieczeństwo wewnętrzne. Studiowałem ten kierunek w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/ i o uczelni mam jak najlepszą opinię. Mają tam dobra kadrę i wysoki poziom nauczania a do tego ciekawe kierunki, także jest w czym wybierać.

Re: Jakie studia

: 15 sie 2020, 15:48
autor: beier.justine
Studia powinny rozwijać nasze zainteresowania, inaczej będą dla nas ciężkim doświadczeniem.

Re: Jakie studia

: 16 sie 2020, 16:04
autor: markos
Ja kończyłem inżynierię środowiska w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie http://wsgk.com.pl/ i jestem zadowolony ze studiów. To dobra uczelnia, śmiało moge ją doradzić innym. Spodoba wam się tam kadra, ogólny profesjonalizm, fajny klimat i wysoki poziom nauczania.

Re: Jakie studia

: 19 sie 2020, 10:34
autor: seamuscole
Studia powinny być wybierane pod kątem naszych zainteresowań.

Re: Jakie studia

: 01 paź 2020, 12:26
autor: Żaklina
vanda pisze: ↑01 lip 2020, 19:25 Ja planuj udać się na studia bankowość i finanse do Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Słyszałam, że tam mają dobrych lektorów, którzy doskonale przygotowują z danego kierunku. Także już nie mogę się doczekać, aż będą pierwsze zajęcia.
Moja siostra studiuje na AEH rachunkowość i finanse właśnie i bardzo jej się studiowanie podoba :)

Re: Jakie studia

: 24 paź 2020, 17:25
autor: OlaKaraś
Studia od zawsze były dobrym wyborem dla ambitnych ludzi, chcących osiągnąć coś więcej. Trzeba być jednak świadomym swojego wyboru, a opinie najbliższych osób nie brać jako wyznacznik. Najlepszym sposobem na przefiltrowanie wszelkiego rodzaju "złotych porad" to spojrzenie na przeszłość danej osoby. Może się nagle okazać, że większość z nich nie ma bladego pojęcia o czym mówi bo sama nie ma wykształcenia wyższego. Poza tym trzeba znaleźć kierunek jaki będzie bardzo przyszłościowy. Jednym z najczęściej wybieranych są studia kraków ze względu na możliwość studiowania na kierunkach związanych z branżą IT. Zobaczcie na przykładzie oferty WSE - https://www.wse.krakow.pl/ jak wiele można zyskać. Jedno jest pewne, na brak pracy w grafice komputerowej nie można narzekać. Wystarczy zajrzeć na pierwszy lepszy portal z ogłoszeniami aby się o tym przekonać.

Re: Jakie studia

: 21 lis 2020, 19:02
autor: foxi
Jakie studia ? - powiem krótko najlepiej zgodne z zainteresowaniami. Jeśli robisz to co lubisz i cię interesuje i jeszcze ci za to płacą - moim zdaniem to idealna sytuacja. Nie bez znaczenia jest też to gdzie studiujesz. Są ośrodki studenckie gdzie się dzieje na przykład Kraków albo uczelnie warszawskie . Często też się zdarza ,że człowiek zostaje już w miejscu studiowania - więc Kraków bądż Warszawa to dobre kierunki.

Re: Jakie studia

: 15 lut 2021, 14:18
autor: malyswiat5
Może studia fotografia w mediach Warszawa zaoczne? To bez wątpienia dość świeży i ciekawy kierunek, który bez wątpienia zaciekawi wszystkich miłośników tego typu działań. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://internetnews.net.pl/forum/ gdzie trafisz na świetne i pomysłowe działania w tym zakresie. Na pewno uczenie się u nich będzie dobrym wyborem.

Re: Jakie studia

: 09 mar 2021, 20:27
autor: Michaś221
A rozważałeś studia na kierunku zarządzania i inżynierii produkcji? Na Sopockiej Szkole Wyższej mają taki kierunek https://www.ssw-sopot.pl/zarzadzanie-i- ... produkcji/ i wydaje mi się, że kończąc takie studia o pracę nie będzie trudno. A Wy co o tym myślicie? Rzeczywiście w tym kierunku warto iść?

Re: Jakie studia

: 12 mar 2021, 21:35
autor: weruś0444
A może kogoś zainteresuje taki kierunek, jaki filologia niemiecka? Po takich studiach można mieć bardzo przyszłościowy zawód, więc jest to dobra inwestycja w samego siebie. Kierunek dostępny jest tutaj https://ult.edu.pl/studia/filologia-niemiecka/ więc koniecznie powinniście sobie zerknąć.

Re: Jakie studia

: 03 kwie 2021, 0:24
autor: weruś0332
Ja studiuję rachunkowość na AEH w Warszawie i radzę sobie świetnie. Nie było problemów, aby dostać się na uczelnię i nie ma problemów, aby opłacać czesne. Zajęcia są bardzo interesujące, więc bardzo wciągają, co przyczynia się do większych chęci zdobywania wiedzy.

Re: Jakie studia

: 24 cze 2021, 21:22
autor: pralińka
Ja studiuję pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie i uważam, że dzięki pandemii ten zawód wreszcie zostaje doceniony, tak jak powinien. Pielęgniarstwo to niezwykle trudny kierunek, wymagający ambicji, wytrwałości i cierpliwości, ale pomaganie ludziom jest tego warte. Sama z niecierpliwością czekam na nastanie nowego roku akademickiego, ponieważ wraz z nim rusza Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych, dzięki któremu będzie można uczyć się na najnowocześniejszych sprzętach oraz zdobywać wiedzę w oparciu o aktualne dane. Jestem bardzo podekscytowana, bo uważam, że takie szkolenia zdecydowanie podniosą kompetencje przyszłych pielęgniarzy i pielęgniarek. Cieszę się, że ten kierunek studiów tak się rozwija i zachęcam wszystkich do wybierania go!

Re: Jakie studia

: 15 lis 2021, 5:42
autor: Dzony82
Witajcie.
Aby dostać się na uczelnię wystarczy zdane świadectwo maturalne niezależnie od wybranych przedmiotów i ilości uzyskanych punktów. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń kandydatów (za wyjątkiem studiów na kierunku Architektura, Architektura wnętrz, Architektura krajobrazu i Wzornictwo, gdzie należy przedstawić portfolio).
Ja osobiście chcę się udać na studia tutaj: https://www.ssw-sopot.pl/warunki-rekrut ... o-stopnia/.
Chętnie poznam wasze opinie na temat tej uczelni.
Pozdrawiam.