Strona 1 z 1

Nałogi

: 15 sty 2020, 20:35
autor: Andrzej1
Warto być świadomym, że dzisiaj wiele osób boryka się z różnymi problemami. Może to tyczy się też Was, dlatego nie ma się co wstydzić. Najważniejsze to wykorzystać takie miejsca, w których jesteście w stanie zwalczyć swój problem. Zresztą zajrzyjcie do https://poradniasalomon.com.pl/ i sami się o tym przekonajcie.

Re: Nałogi

: 18 kwie 2020, 20:27
autor: Sarina
Zdarza się że uzależnienia od alkoholu nie da się pozbyć od tak - potrzeba czasem wielu wielu lat. W kazdym razie warto powierzyć się w odpowiednie ręce. Znacie prywatną klinikę Medox ? Zatrudniają profesjonalnych lekarzy i psychologów więc można się śmiało do nich wybrać i zaradzić problemowi - leczenie alkoholizmu w klinice Medox https://medox.org.pl to dobre rozwiązanie

Re: Nałogi

: 03 mar 2021, 20:55
autor: hunebe
Tak, uzależnienia trudno się pozbyć, w zasadzie do końca życia jest sie alkoholikiem ale można być biernym - czyli bez picia. Ale najpierw należy się oczyścić z toksyn i w tym celu przeprowadza się odtruwanie o którym mowa tutaj https://odtruwaniewarszawa.pl/odtrucie- ... bki-mlawa/

Re: Nałogi

: 24 paź 2021, 16:19
autor: Julek
Moim zdaniem, jednym z największych problemów społecznych w naszym kraju jeśli chodzi o uzależnienia, jest alkoholizm. I choć obecnie istnieje wiele metod leczenia tego nałogu, jak np. zaszycie alkoholowe w Bielsko-Biała, to i tak osoby uzależnione, niechętnie z tego korzystają. Wprowadzając Esperal jako farmakologiczną metodę awersyjną dąży się do wywołania negatywnych skojarzeń z alkoholem. W okresie swojej kilkumiesięcznej aktywności Esperal działa zawsze, co oznacza, że nawet jeden mały łyk piwa, wina, wódki lub jakiegokolwiek innego napoju procentowego wywoła mniejszą lub większą reakcję disulfiramową.

Re: Nałogi

: 07 lut 2022, 11:58
autor: babos89
Najważniejsze to zdać sobie sprawę z problemu, który nas dotknął. Oczywiście taka osoba z problemem dotyczącym nadużywania alkoholu musi dobrowolnie wyrazić zgodę na leczenie. Mój znajomy został zmuszony do takiego leczenia i niestety nic z tego, gdyż uciekał i opuszczał spotkania. Ja dosięgnąłem takiego etapu w swoim życiu, że sam chciałem podjąć się leczenia. Chodziłem na terapię do Galmedic w Krakowie. Dzięki terapii nie piję już 2 lata i bardzo tego przestrzegam. Oddałem się w ręce specjalistów i nie żałuję. Moje życie się odmieniło.