Strona 1 z 1

Re: Szafa do salonu - z przeszklonymi drzwiami?

: 21 sty 2020, 9:30
autor: Bonno
Odpowiednie środki do czyszczenia i będzie git:)
Jak są małe dzieci to taka szafa może być trochę problematyczna porządkowo, ale znów nie przesadzajmy,
przetrzeć parę razy to kilka chwil, a masz super lustra.
Przejrzyj sobie systemy drzwi przesuwnych z https://askopoznan.pl/szafy-przesuwne - można się tam dogadać że np lustra będą na odpowiedniej wysokości, wtedy zawsze od dołu przerwa, czy nawet jak całościowe, to zrobione tak, że czyszczenie nie wymagało super zdolności.

Re: Szafa do salonu - z przeszklonymi drzwiami?

: 23 sty 2020, 20:35
autor: Dzony82
Witam, zastanawiam sie nad zakupem lozka do pokoju dzieci. Zalezy mi na tym, aby dzieci byly bezpieczne,a lozko bylo bardzo funkcjonalne. https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewni ... i-264.html Co sądzicie o lozkach pietrowych?

Re: Szafa do salonu - z przeszklonymi drzwiami?

: 28 cze 2021, 23:57
autor: trałka
Też tak może być, dlaczego nie. Wystarczy mieć drzwi przesuwne o czym tutaj mowa http://www.eurogarden.pl/drzwi-przesuwn ... amontowac/ i można w ten sposób np. przesłonić półki na których możemy umieścić książki , dekoracje itd. Bardzo dobry pomysł.

Re: Szafa do salonu - z przeszklonymi drzwiami?

: 29 cze 2021, 5:23
autor: Ąnnâsmith
Amazing write-up! This is worth to share. Very informative. So much fun and easy to read! I truly appreciate the time and effort you put it. Surely my friends will be interested in your writing. I am impress of what i`ve seen here. Completely defined, keep it up all the time วิธีเล่นบาคาร่า

Re: Szafa do salonu - z przeszklonymi drzwiami?

: 30 lip 2021, 11:49
autor: Gośka
Elite pisze: ↑18 sty 2020, 9:55 Szafa do salonu - z przeszklonymi drzwiami?
Podobająmi się takie, ale mam trochę obawy co do wiecznego czysczenia szyb itd, co myślicie?
W sensie taka z lustrami na drzwiach
Zdecydowanie polecam Ci taką szafę, wygodne i bardziej pojemne sa szafy narożne- mają wiele zastosowań, zobacz sama http://www.dom365.eu/zalety-szaf-narozn ... kiej-szafy.Trudno o drugi tak pojemny mebel jak szafa narożna. Jeśli zamówimy ją na wymiar i będzie sięgała od podłogi do sufitu, na pewno uda się tak zaplanować jej wnętrze, by zmieścić w niej po prostu wszystko.

Re: Szafa do salonu - z przeszklonymi drzwiami?

: 31 sie 2021, 13:02
autor: Nałkowski
O zaletach szaf przesuwnych z lustrem możecie poczytać tutaj - https://stylzycia.familie.pl/artykul/Sz ... 839,1.html Ja uważam, że podstawa to pojemność szafy. Muszą być pakowne, żeby jak najwięcej pomieścić. A lustra w szafie sprawią, że pomieszczenie będzie większe się wydawało.

Re: Szafa do salonu - z przeszklonymi drzwiami?

: 02 wrz 2021, 10:16
autor: kaśka2778
Nałkowski pisze: ↑31 sie 2021, 13:02 O zaletach szaf przesuwnych z lustrem możecie poczytać tutaj - https://stylzycia.familie.pl/artykul/Sz ... 839,1.html Ja uważam, że podstawa to pojemność szafy. Muszą być pakowne, żeby jak najwięcej pomieścić. A lustra w szafie sprawią, że pomieszczenie będzie większe się wydawało.
Zgadzam się! :)
Agencja Eventowa Poznań