Strona 1 z 1

Architekt wnętrz

: 18 sty 2020, 15:01
autor: AgnesK
Korzystaliście z pomocy architekta urządzając mieszkanie? Czy takie rozwiązanie jest opłacane?

Re: Architekt wnętrz

: 19 sty 2020, 11:04
autor: WiolettaJ
Pewnie, że tak :) Chyba, że sama masz smykałkę do takich rzeczy. Ja jednak uważam, że naprawdę trzeba się na tym znać i mieć doświadczenie. Korzystałam z pomocy Pani architekt (tu odnośnik do strony) i była to dla mnie duża oszczędność czasu- że tak to ujmę, weszłam na gotowe :)

Re: Architekt wnętrz

: 22 sty 2020, 21:41
autor: Sarina
Ja sama sobie aranżowałam wnętrza. Mam małe mieszkanie dlatego chcę je dobrze zagospodarować i zastanawiam się nad kominkiem - co prawda na klasyczny nie mgoe sobie pozwolic ale bio kominek to rowniez ciekawa propozycja. W tym sklepie https://kratki.com/ widzę ,że jest spory wybór

Re: Architekt wnętrz

: 18 lut 2020, 17:07
autor: lordis
My skorzystaliśmy z usług studia projektowego i powiem wam, że spisali się znakomicie. Mieszkanie wygląda świetnie, idealnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Za projekt odpowiedzialny jest Projekt Kawka z Białegostoku http://projektkawka.pl/ genialni są :) Mają świetne wyczucie preferencji klienta, ich propozycje są funkcjonalne, estetyczne, harmonijne. Na pewno warto sobie ich sprawdzić, uważam, że będziecie, podobnie jak my, zadowoleni.

Re: Architekt wnętrz

: 18 mar 2020, 15:25
autor: malyswiat5
Dobry architekt, jest wstanie stworzyć wnętrze, które zaspokoi Twoją ciekawość, a przede wszystkim da Ci poczucie bezpieczeństwa i przytulności. Stąd też odpowiedni dekorator wystroju wnętrz - Warszawa to pewnego rodzaju dobra inwestycja na to, aby móc zyskać przepiękne mieszkanie, zgodne z naszymi potrzebami oraz oczekiwaniami.

Re: Architekt wnętrz

: 06 cze 2020, 17:10
autor: kazna
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://www.eyecad.pl/post/16-windows-m ... -eyecad-vr

Re: Architekt wnętrz

: 11 cze 2020, 10:45
autor: beja01
Owszem, dobry tak ale i tak w pewnym stopniu narzuci to co sam lubi, a nasze wnetzra powinny być takie, abyśmy to my w nich czuli sie po prostu dobrze. Między innymi dlatego my zdecydowaliśmy sie na własną i samodzielną aranżację. Nie powiem łatwe to to nie jest ale od czego mamy internet, gdzie wszystko można znaleźć. Sporo, a wręcz bardzo dużo korzystamy z https://slf24.pl/blog , gdzie nie brakuje ciekawych inspiracji, porad i wskazówek.

Re: Architekt - dobry projekt

: 15 cze 2020, 7:08
autor: kasiunia
Ja nie korzystam z usług architekta wnętrz, zdaję się na swój styl i dobrze jak wydaje mi się to wychodzi. Dużo ważniejszą kwestią jest jednak dobranie właściwego projektu - do naszej działki oraz do naszych potrzeb i oczekiwań. Moja dobra znajoma zaczęła właśnie budowę domu i dość długo zastanawiała się nad wyborem właściwego projektu. ...i w końcu wybrała pracownię Mg projekt oraz ten projekt domu - https://youtu.be/i2vptUHe_c0 .To z serii roztańczonych projektów jak zauważyłam.

Re: Architekt wnętrz

: 11 lip 2020, 13:50
autor: kazna
Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://gstarcad.pl

Re: Architekt wnętrz

: 11 lip 2020, 13:51
autor: kazna
Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://gstarcad.pl

Re: Architekt wnętrz

: 19 sie 2020, 11:22
autor: malyswiat5
Dobrze dobrany architekt wnętrz Warszawa jest wstanie stworzyć unikalne kompozycje i wnętrza, które będą spełnieniem wszelkich marzeń i potrzeb. To niezwykle ważna sprawa, aby móc dobrać wszystkie elementy do siebie i tym samym zadbać o konkretne możliwości. Jeśli więc myślisz o wynajęciu jakiejkolwiek ekipy postaw na https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/ którzy w tym temacie nie mają sobie równych.

Re: Architekt wnętrz

: 10 lis 2020, 18:56
autor: Julatosiń74
Na taką konsultację umówiłam się w salonie https://www.vox.pl/dip-salon-konin-salon-firmowy-7 i mam teraz problem z głowy, super doświadczona obsługa :)