Strona 1 z 1

Apteki online

: 24 sty 2020, 8:44
autor: Andrzej1
Jeśli zależy Wam na oszczędnościach, to zakupy internetowe będą tutaj czymś bardzo przydatnym. Na pewno warto zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ i samemu przekonać się o tym, w jaki sposób dzisiaj możecie kupować leki i suplementy nawet nie wychodząc z domu. Warto mieć to na uwadze.

Re: Apteki online

: 27 sty 2020, 11:36
autor: radzio
W niewielu aptekach dotąd kupowałem, ale od kiedy załapałem nużeńca, zacząłem coraz częściej poszukiwać takich punktów. Do stacjonarnych aptek tak jakoś głupio mi pójść i się do tego przyznać. Na razie tylko tutaj produkt Demoxoft mi się pokazał i myślę, że będzie skuteczny. Na pewno na tyle, że po prostu pozbędę się problemu, a na pewno widocznych objawów.

Re: Apteki online

: 30 sty 2020, 0:07
autor: serce
Myślę, że warto kupować dobre jakościowo leki czy to stacjonarnie czy online. Na przykład dobrze sprawdzi się coś na rany. Może to być octenisept bez recepty. Słyszałam, że ma dobre opinie. To lek na rany, błony śluzowe i skórę. Dobrze sprawdza się na rany, które bardzo wolno się goją albo rany pooperacyjne, które są bardzo głębokie. Moim zdaniem warto dowiedzieć się więcej na jego temat i zapoznać się z ofertą. Na stronie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Re: Apteki online

: 30 sty 2020, 19:41
autor: Regina342
Apteki online to bardzo wygodne rozwiązanie, żeby kupować różnego rodzaju leki, witaminy i preparaty medyczne. Dzięki temu nie trzeba przebiegać przez pół miasta, żeby znaleźć jedną rzecz. A tak to można bez problemu zamówić sobie jakieś witaminy, minerały, czy też materiały opatrunkowe albo coś do odkażania raz i na infekcje jak preparat octenisept. Sama zawsze mam stały skład elementów, które muszą się znaleźć w mojej apteczce i zawsze kiedy się kończą uzupełniam zapas.

Re: Apteki online

: 06 sie 2020, 0:04
autor: Tanika
Jasne, że czasem wygodniej jest zamówić online, ale np. nie ma opcji, że w ten sposób zrealizujecie receptę na lek recepturowy, czyli taki, który wykonują na miejscu w aptece farmaceuci. Poza tym, nawet nie wszystkie apteki stacjonarne mają takie zaplecza, żeby wykonywać leki, na pewno DOZ ma taką możliwość.