Strona 1 z 1

Badania diagnostyczne

: 24 sty 2020, 10:43
autor: katkas
Jak często zdarza wam się wykonywać badania diagnostyczne? Ja zamierzam nieco bardziej o siebie zadbać i zastanawiam się, gdzie najlepiej tego typu badania, najlepiej wykonać?

Re: Badania diagnostyczne

: 24 sty 2020, 11:36
autor: goma
Regularnie chodzę na badania, to podstawa. Badam się w https://cmp.med.pl/cmp-jozefoslaw/ Tam też chodzę do lekarzy. Ogólnie mają tam fantastyczną opiekę, bardzo mi ta placówka odpowiada. A poza lekarzami to wiadomo - zdrowa dieta (u mnie wegetariańska), ruch (chodzę na kursy tańca i pływanie) i unikanie stresów, kontakt z przyrodą i ze zwierzętami, bo to dobrze na człowieka wpływa.

Re: Badania diagnostyczne

: 13 lut 2020, 23:17
autor: maskotka
ja już mojemu facetowi powiedziałam, żeby badał się regularnie, bo ostatnio miał problem znowu z prostata, na szczęście poszedł do ober clinic, do dr Zwolińskiego i ten zrobił biopsje, a potem został zapisany na zabieg, na szczęście wszystko się udało i mój maż jest zdrowy ale nie macie pojęcia ile stresu przeżyliśmy.

Re: Badania diagnostyczne

: 14 maja 2020, 13:38
autor: dylewska
ja mam problem z cytologią

Re: Badania diagnostyczne

: 14 maja 2020, 15:15
autor: straciatella
ale ze zrobieniem jej czy z wynikiem? Ja masz gorszy wynik np do LSIL to możesz spróbować papilocare, bo to może być hpv, mi lekarz kazał stosować profilaktycznie ten żel i kolejny wynik miałam już super

Re: Badania diagnostyczne

: 20 maja 2020, 0:35
autor: MariuszKK
Myślę, że naprawdę warto spróbować. Na pewno będziecie zadowoleni.

Re: Badania diagnostyczne

: 23 lip 2020, 21:45
autor: Dzony82
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w badania calej rodziny? Mysle nad pakietammi medycznymi, co sądzicie o tych https://mediccentre.pl/artykul/6-wyrazn ... y-medyczne ? Chętnie poznam wasze opinie,,pozdrawiam.

Re: Badania diagnostyczne

: 18 mar 2021, 13:00
autor: Łukasz
Ja z racji tego, że jestem na diecie wegetariańskiej najczęściej badam stężenie żelaza we krwi, niestety na tej diecie jest się narażonym na niedobory żelaza i faktycznie mój poziom był za niski, co odbijało się na moim samopoczuciu. Teraz zamawiam z https://www.phamily.pl/kategoria/zelazo,0.html sideral, fajnie przyswajalne żelazo i wyniki mam w normie.

Re: Badania diagnostyczne

: 17 maja 2021, 22:54
autor: Bołekierzko34
Badania kliniczne jeszcze nie określiły konkretnych przyczyn wypadania włosów u kobiet, dlatego nie ma jednego schematu leczenia https://www.mandalaclinic.com/oferta/ly ... -mezczyzn/. W Mandala Clinic specjaliści dobierają schemat indywidualnie. Przebyte choroby, historia wypadania włosów, analiza włosów (również przy użyciu mikroskopu), badania laboratoryjne – to wszystko jest niezbędne, by znaleźć przyczynę łysienia.