Strona 1 z 1

Terapia uzależnień

: 25 sty 2020, 13:14
autor: Andrzej1
Uzależnienia to dzisiaj bardzo poważny problem. Jeśli i Wy się z nim zmagacie, to zdecydowanie powinniście poszukać pomocy, zanim problem zupełnie Was przytłoczy. Wlaśnie dlatego warto zajrzeć do https://poradniasalomon.com.pl/ i tam poddać się odpowiedniej terapii. Na pewno bardzo Wam to pomoże, sami się o tym przekonajcie.

Re: Terapia uzależnień

: 31 sty 2020, 1:07
autor: Sarina
Zgadza się, warto dać sobie pomóc a w dzisiejszych czasach borykamy sie z wieloma uzaleznieniami - chorobami XXI wieku. Naduzywamy chociażby leków a to poważna sprawa, która może odbić sie na naszym zdrowiu. W takiej sytuacji leczenie lekomanii powinniśmy sie podjąć w profesjonalnym ośrodku - takim jak Medox w Nowym Modlinie. Warto dać sobie pomóc

Re: Terapia uzależnień

: 27 lut 2020, 10:50
autor: Budex
Bardziej chyba ten problem przytłacza rodzinę niż same osoby, które są w nałogu. One po prostu najczęściej nie zdają sobie sprawy z sytuacji i dlatego też nie chcą podjąć leczenia. Gdyby tak mój brat się zgodził na terapię, to byłabym w siódmym niebie. Niestety ciągle jeszcze jesteśmy z rodzicami na etapie namawiania jego do pobytu w Ośrodku terapii Forest.

Re: Terapia uzależnień

: 29 lut 2020, 23:17
autor: Blue
Cóż, pewnie często działa tutaj klasyczny mechanizm wypierania. Niemniej jednak osobiście jestem zdania, że zawsze warto podejmować walkę z nałogiem, szczególnie wybierając takie kuracje detoks narkotykowy warszawa . Ten renomowany ośrodek, zdobywca 5 gwiazdek w rankingu ma bowiem bardzo dużą skuteczność, a co więcej zapewnia leczenie swoim pacjentom przez 7 dni w tygodniu, jak również pełną dyskrecję.

Re: Terapia uzależnień

: 20 mar 2020, 13:55
autor: Dzony82
Witam, jestem studentem psychologii. Ostatnio zajmujemy się tematem uzależnień. Poszukuję centrum, psychologów i psychiatrów,którzy pomocą zrobic mi badania do mojej pracy. https://uzaleznienia-terapia.pl/terapia-poglebiona/ Co sądzicie o tym? Czym waszym zdaniem jest terapia poglębiona?

Re: Terapia uzależnień

: 23 mar 2020, 15:17
autor: Dorcia
Najtrudniej jest wtedy, gdy osoba w nałogu uparcie twierdzi, że nic jej nie jest i nie chce się leczyć. Wówczas bardzo trudno jej pomóc. Trzeba znaleźć sposób, aby zgodziła się na terapię. Warto wtedy zadzwonić i porozmawiać z psychoterapeutami Ośrodka Wiosenna, ponieważ jest dosyć znany i świetnie oceniany przez leczące się w nim osoby i ich bliskich.