Strona 1 z 1

Problem z odpalaniem

: 29 sty 2020, 18:57
autor: steffi
Auto coraz gorzej kręci, nie jest to na pewno akumulator. Myślicie, że to może świece? Jeszcze nie musiałam nigdy tych wymieniać w aucie i nie wiem jak to koszt. Na stronie http://swiece-zaplonowe.pl/ znalazłam sklep ze świecami, wiem już jak wyjdzie mnie cenowo ich zamówienie, ale jak z robocizną?

comfo

Re: Problem z odpalaniem

: 04 mar 2020, 1:06
autor: nikelodon18
Ja też twierdziłem, że to nie wina akumulatora – do czasu. Mechanicy polecili mi dokonać wymiany, najlepiej na jak najlepszy zamiennik. Polecono mi zainteresować się ofertą zaufanej hurtowni akumulatorów, jaką jest Bat Profi http://www.batprofi.pl/ . Potraktowałem to na poważnie i zakupiłem akumulator do pojazdu, właśnie z ich oferty. Akumulator służy mi zgodnie z oczekiwaniami, już od bardzo dawna. Jestem pewien, że będzie mi służył jeszcze przez dłuższy czas!

Re: Problem z odpalaniem

: 27 mar 2020, 9:31
autor: lormol
Znalezienie porządnego akumulatora do naszego auta jest bardzo ważne. Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://sklep.emu.com.pl/ Oni mają szeroki wybór porządnych akumulatorów w całkiem niezłych cenach.

Re: Problem z odpalaniem

: 15 kwie 2020, 13:19
autor: pelikannowy
Weź pod uwagę, iż wina może stać po stronie słabego akumulatora. Nie sądzisz, iż przyszedł czas na jego wymianę? Na Twoim miejscu zamówiłbym nowy sprzęt, np z oferty https://baterie.com.pl/produkty/akumula ... amochodowe . Uwierz mi, pojazd z pewnością ruszy!

Re: Problem z odpalaniem

: 18 wrz 2020, 11:27
autor: Dziewczyna
Żeby dowiedzieć się, co jest przyczyna problemów z opalaniem Waszego samochodu, warto moim zdaniem wybrać się do jakiegoś dobrego serwisu. Jeśli jesteście z Tarnowa, to polecam https://omt-serwis.pl/ - jestem przekonana, że fachowcy błyskawicznie znajdą tam źródło problemu ;)

Re: Problem z odpalaniem

: 26 paź 2021, 23:21
autor: rekinek
Polecam dobry akumulator, to on jest najczęściej problemem w odpaleniu auta. W Polsce produkuje się dobre akumulatory, wystarczy spojrzeć na firmę Bater - https://www.bater.pl/zaklad-produkcji-a ... r-gliwice/ Mają w Gliwicach produkcję, nowoczesna linia produkcyjna, wytwarza tam ogniwa, które znajdują zastosowanie właśnie w pojazdach. Dobry akumulator to brak problemów z odpalaniem, również zimą.

Re: Problem z odpalaniem

: 02 gru 2021, 16:06
autor: dodbobo
Ja mam w swojej flocie busów akumulatory różnych marek, ale z każdą z nich nie ma problemu. W tamtej zimie to ani razu żaden nie padł w nieoczekiwanym momencie etc. Zawsze je kupuję w sklepie AkumulatorPoznan.pl przez internet, aczkolwiek mają sklep stacjonarny. Daję tutaj link do sklepu online: http://sklep.akumulatorpoznan.pl/10-aku ... lowe-i-AGM Ceny mają bardzo fajne, a akumulatory dostanie się praktycznie do każdego pojazdu, jaki wynaleziono. Ani razu nie zdarzyło się, aby przyszedł do mnie zleżały, bądź uszkodzony. Tak, że polecam tę firmę.