Strona 1 z 1

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 28 sty 2020, 17:57
autor: Kopiczko
Myślę, że „Księga pięciu kręgów” to bardzo dobry pomysł na prezent. Na pewno każdy miłośnik sztuk walki i tradycji Japonii ucieszy się z takiego upominku. Akurat książki od https://musashi.com.pl/są bardzo ładnie wydane, co też jest dużym plusem. A sama tematyka książek powinna zainteresować każdego.

Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:49
autor: greta
Szukam ciekawej książki na zimowe wieczory, którą będę mogła zainteresować mojego partnera. On lubi sensację, akcję, zawsze musi się coś dziać. Myślałam o pozycji „Księga pięciu kręgów” Musashiego o sztukach walki. Jest ona dostępna na https://musashi.com.pl/. Czytaliście kiedyś to dzieło? Jakie macie opinie?

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:49
autor: Olala
Mój mąż czytał wszystkie części, bo sama mu kupiłam w prezencie te książki na https://musashi.com.pl/. On jest zachwycony, mówił mi, że akcje są żywe i naprawdę wiele rzeczy można się dowiedzieć o życiu i sztukach walki z Azji. Z jego opinii wynika, że to ciekawa pozycja.

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:50
autor: Karolina33
Od jakiegoś czasu zaczęłam się interesować kulturą Azji i sztukami walki. Właśnie na https://musashi.com.pl/ znalazłam „Księgę pięciu kręgów” i ją od razu zamówiłam. W mojej opinii jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które interesują się kulturą i obyczajami Azjatów. Świetnie napisana, przystępnym językiem i bardzo wciągająca.

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:53
autor: Marika
Moja opinia o książkach z https://musashi.com.pl/ jest jak najbardziej pozytywna. Ich ceny nie powalają, a książki są naprawdę interesujące. Są ciekawie napisane, wciągają od pierwszej strony. W sam raz na długie zimowe wieczory. Fajnie opisane są obyczaje buddyjskie.

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:53
autor: Jordan
„Księgę pięciu kręgów” czytałam już dosyć dawno, ale do tej pory jestem pod wrażeniem opisów sztuk walki, azjatyckich obyczajów czy kultury. Wciągnęła mnie ta powieść. Poza tym, w mojej opinii, książki dostępne na https://musashi.com.pl/ są bardzo ładnie wydane. Nadają się na prezent.

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:54
autor: Beata
Zgadzam się z opinią, że książki dostępne na https://musashi.com.pl/ są bardzo ładnie wydane. Twarda okładka i rysunki stworzone z dużą dbałością o szczegóły. Sama fabuła jest bardzo wciągająca. Ja swoje książki przeczytałam w kilka dni. Na pewno spodobają się miłośnikom Azji, ale nie tylko. W tych książkach każdy znajdzie coś dla siebie.

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:56
autor: Krox
W mojej opinii „Księgę pięciu kręgów” najlepiej kupić na https://musashi.com.pl/. Mają oficjalne wydawnictwa tego autora, poza tym książki są fajnie oprawione. Ja zamówiłam je sobie, ale też dałam w prezencie bratu. Był zachwycony. To książki, które zainteresują i kobiety, i mężczyzn.

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:58
autor: Kowalska
Zainteresowaniem kulturą Azji zaraziła mnie moja przyjaciółka, która właśnie na https://musashi.com.pl/ zamówiła „Księgę pięciu kręgów”. Pożyczyłam ja od niej i przeczytałam w mgnieniu oka. Powieść jest bardzo wciągająca. Nie ma tzw. dłużyzn. Auto pisze niezwykle obrazowo i interesująco. Odrobina wyobraźni i praktycznie znajdujesz się w tamtym miejscu i czasie.

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 30 sty 2020, 6:59
autor: Linka
Ja również mam dobrą opinię na temat książek dostępnych na https://musashi.com.pl/. Można dowiedzieć się z nich wielu zaskakujących faktów, o których nie mówi się często. Uważam, że „Księga pięciu kręgów” to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika sztuk walki.

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 03 lut 2020, 19:53
autor: kazna
Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://watroba.net.pl

Re: Książka Miyamoto Musashi opinie

: 02 kwie 2020, 18:51
autor: kwiatushek02
Ja osobiście bardzo lubię zakupy w sieci. Polecam wam sprawdzić sobie ten sklep: https://www.taniaksiazka.pl/bez-pozegna ... 54897.html, ponieważ mają sporo książek w bardzo fajnych cenach, a to duży plus. Przynajmniej tak mi się wydaje, polecam :).