Strona 1 z 1

Prawo bankowe

: 30 sty 2020, 22:39
autor: AgnesK
Czy znacie prawnika, który dosyć głęboko siedzi w temacie prawa bankowego? W moim rejonie żaden prawnik nie posiada takiej specjalizacji...

Re: Prawo bankowe

: 31 sty 2020, 9:06
autor: Alice_00
Wydaje mi się, że jest do dosyć wąska specjalizacja. Ale widziałam na stronie http://kdkancelaria.pl/prawo-bankowe/ że Pani Mecenas zajmuje się takimi sprawami. Korzystałam z usług tej kancelarii w innej sprawie, Pani adwokat jest bardzo rzetelna. To świetna specjalistka.

Re: Prawo bankowe

: 31 sty 2020, 19:33
autor: mczay
Faktycznie nie łatwo znaleźć prawnika, który się tym zajmuje, a do tego jest w tym dobry. Jestem w stanie polecić Ci kancelarię prawniczą z Katowic, która ma wśród swoich prawników nawet takich, którzy zajmują się prawem bankowym. Jej oferta dostępna jest na stronie: https://pirozek.pl . Polecam

Re: Prawo bankowe

: 08 kwie 2020, 11:24
autor: kosiba
Jak zawiłe i skomplikowane może być prawo bankowe przekonali się frankowicze. Na początku było cacy a kiedy CHF skoczył w górę i przyszło spłacać bajońskie raty wszystkim opadła szczęka. Ale jest poznańska firma https://cleverstep.pl/ frankowiczom w odfranowieniu a nawet unieważnieniu kredytu jeśli w umowie zostały zawarte niedozwolone klauzule.

Re: Prawo bankowe

: 20 lip 2020, 20:18
autor: Lidka
Cześć czy znacie jakiegoś prawnika, który mógłby pomóc. Wzięłam pożyczkę, niestety początkiem roku straciłam pracę. Niedawno otrzymałam sądowy nakaz zapłaty . W tym artykule czytałam, że mogę się od tego odwołać a nawet powinnam. Poinformowałam wcześniej bank o trudnej sytuacji, miałam wykupione ubezpieczenie ale tego wezwania się trochę przestraszyłam. Szukam pracy ale w obecnej dobie koronawirusa jest to ciężkie ;/

Re: Prawo bankowe

: 24 lip 2020, 12:17
autor: Aligru
Oni powinni pomóc - https://www.kancelariasobota.pl/pomoc-frankowiczom/ - specjalizują się w pomocy frankowiczom, więc prawo bankowe powinni znać bardzo dobrze ;)

Re: Prawo bankowe

: 07 wrz 2020, 15:57
autor: barylek
A czym się kierowaliście przy wyborze konta bankowego, bo przeglądam listę https://kredytyzagranica.pl/blog/banki-w-polsce/ jednak tych banków jest tak dużo, że nie mam pojęcia na który się zdecydować. Chętnie przeczytam porady osób doświadczonych w temacie. Musicie mi coś polecić!

Re: Prawo bankowe

: 23 wrz 2020, 8:22
autor: rozajev
No niestety nie jest to taki łatwy temat dlatego od siebie polecam tutaj zerknąć https://notatek.pl/prawo-bankowe-10 to materiały z jednego z wykładów z porządnego uniwersytetu nie mam pojęcia jakich informacji konkretnie szukasz, ale wydaje mi się, że tutaj znajdziesz wiele konkretów. Pozdrawiam.

Re: Prawo bankowe

: 23 wrz 2020, 15:01
autor: Nebiz
Jeżeli zależy Wam na wyborze porządnego banku zarówno do prowadzenia własnego konta osobistego, inwestycji oraz oszczędności to tutaj jak najbardziej mogę polecić, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez NestBank w przypadku których możecie liczyć zarówno na jasne warunki, profesjonalne wsparcie i wiele możliwości na tle konkurencji (szczególnie dla biznesów). Jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie doradztwa inwestycyjnego to polecam odwiedzić https://nestbank.pl/Wspolne/Dokumenty-a ... westycyjne gdzie także znajdziecie do tego potrzebne dokumenty.

Re: Prawo bankowe

: 04 gru 2020, 17:19
autor: finky
Takie regulacje są bardo zawiłe i czasem tylko ekspert może pomóc. Ale własną wiedzę również warto podnosić. Jeśli inwestujesz, to pamiętaj, że jest coś takiego, jak podatek od zysków kapitałowych https://generali-investments.pl/content ... pitalowych

Re: Prawo bankowe

: 18 sie 2022, 20:36
autor: Marcin43
witam. Osobiście polecam prawników z serwisu Spolkowy.pl. Korzystałem w sprawie założenia spółki cywilnej, ale wiem że zajmują się obsługą przedsiębiorców w tym prawem bankowym. Udzielają porad prawnych online i mają pokaźną liczbę prawników. Ja zadałem pytanie, po czym otrzymałem po 30 minutach wycenę. Opłaciłem i następnego dnia miałem gotową poradę prawną. Korzystałem łącznie kilka razy w różnych sprawach, dotyczących prawa upadłościowego i naprawczego, rozwodu i spadku. Za każdym razem otrzymywałem satysfakcjonujące porady. Także polecam wszystkich serwis z czystym sumieniem.