Strona 1 z 1

Warszawski ortopeda

: 03 lut 2020, 16:18
autor: kasjopeja
Który ortopeda w Warszawie może być uznany za specjalistę od urazów kolana? Szukam kogoś, kto będzie w stanie porządnie rozwiązać problem zerwanego więzadła ACL, uszkodzonych więzadeł bocznych i pękniętej łąkotki? Podobno w Ortopedice jest jeden lekarz, który takie przypadki wręcz uwielbia i ma naprawdę ogromne doświadczenie?

Re: Warszawski ortopeda

: 23 mar 2020, 16:03
autor: mczay
Najgorzej że u nas na nfz dostęp do dobrych lekarzy specjalistów jest tak utrudniony, czeka się całymi miesiącami na wizytę. Alternatywą jest wykupienie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, tutaj https://cmp.med.pl/ macie jedną z lepszych ofert na rynku.

Re: Warszawski ortopeda

: 25 mar 2020, 21:13
autor: hunebe
Jeśli potrzebujecie ortopedę dla dziecka to polecam https://carolina.pl/ortopedia-dziecieca/ . Tutaj można przeprowadzić bilans ortopedyczny dziecka który jest skierowany dla osób od 4 roku życia. Warto regularnie taki przeprowadzać by sprawdzać rozwój

Re: Warszawski ortopeda

: 24 kwie 2020, 22:01
autor: Nnnama
Teraz mamy takie czasy, że na NFZ dostać się gdzie do specjalisty jest niemożliwe. Pozostają jedynie prywatne wizyty. W Wilmedzie na Wilanowie przyjmuje dr Wojciech Glinkowski. Jest naprawdę dobrym specjalistą. Warto się do niego udać.

Re: Warszawski ortopeda

: 31 maja 2020, 23:05
autor: Dzony82
Witam,zalezy mi na znalezieniu ortopedy dla osoby z problemami związanymi z kręgosłupem,a dokładniej odcinkiem lędzwiowym. Co sądzicie o wyszukaniu ortopedy internetowo https://medicapark.pl/ortopedia,20,pl ? Chętnie poznam Wasze opinie,pozdrawiam.

ortopeda

: 24 kwie 2021, 16:59
autor: kryśka
Jeślibyś potrzebowała pomocy ortopedy z Krakowa to polecam wybrać się do https://www.rehabilitacje.org/ . Wszystko znajduje się na miejscu. Bardzo dobry doktor, można zrobić badania i od razu zapisać się na rehabilitację, nie trzeba chodzić w różne miejsca za badaniami.