Strona 1 z 1

Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 04 lut 2020, 13:56
autor: anioł
Czym się kierować przy wyborze szkoły językowej??
Dokładniej szukam czegoś dobrego w Warszawie. Czytałem pozytywne opinie o szkole Katarina. Chodził ktoś z Was??

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 12 lut 2020, 12:16
autor: edran
Jeżeli chcecie zdobyć wysoki poziom znajomości języka niemieckiego to polecam wam zapisać się do Jagiellońskiego Centrum Językowego https://jcj.uj.edu.pl/ Centrum to oferuje ciekawe kursy ogólnodostępne. W ich ofercie znajdziecie między innymi język niemiecki.

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 15 wrz 2020, 15:04
autor: mczay
Co do szkół językowych to z tych które ja znam najlepsza będzie ta https://lincoln.edu.pl/ w której mają kursy na wiele języków, w tym niemiecki właśnie. Moja siostra tam chodziła na kurs i szybko się nauczyła języka, teraz włada nim biegle. Zobaczcie jaką mają ofertę.

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 01 lis 2020, 18:07
autor: Dziewczyna
A skoro już mowa o szkołach językowych, to czy kojarzycie jakieś szkoły oferujące kursy języka japońskiego? Ja widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że takie kursy w systemie on-line organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Czy ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia?

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 12 lis 2020, 11:39
autor: nęrom
Jeżeli mieszkacie w okolicach Bielsko-Białej to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ Jest to bardzo dobra szkoła językowa znajdująca się pod tym miastem, która organizuje bardzo dobre kursy językowe. Warto się z nimi skontaktować.

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 19 lut 2021, 7:03
autor: Ewuś99
Jakie znacie szkoły językowe Łódź? Zależy mi na doświadczonych lektorach. Niedawno znalazłam Akcent Centrum Języków Obcych, czy ktoś z was odbył w tej szkole kurs online? Oferta szkoły jest dostępna na stronie. Warto zapoznać się z ofertą https://akcent-edu.pl/

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 24 maja 2021, 19:44
autor: KamilEń
W przypadku kiedy szukacie skutecznych kursów języka niemieckiego to w Krakowie zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez moja ulubioną szkołę https://www.krakow.oei.org.pl/nauka-nie ... -krakowie/ jest to Insytut Austriacki który naprawdę ma szeroki zakres świadczonych usług i różnego typu kursy w zależności od konkretnych potrzeb. Dlatego warto zajrzeć na ich stronę internetową i sprawdzić jak działają. Ja mam bardzo dobre zdanie, bo potrzebowałem dość szybko nauczyć się niemieckiego i musze przyznać, że naprawdę idzie mi to dzięki nim coraz lepiej :)

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 18 sie 2021, 11:19
autor: tło
Nauka języka to zawsze dobry pomysł. Jeśli będziecie kupować podręczniki, to polecam wam skorzystać z tej księgarni online: https://www.taniaksiazka.pl/biologia-na ... 90700.html . Można tam znaleźć podręczniki, książki, czy zabawki, a nawet gry planszowe. Posiadają świetne ceny na ichniejsze produkty oraz bardzo szeroką ofertę.

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 31 sie 2021, 10:29
autor: parksa
Nie jestem zwolenniczką wydawania pieniędzy na kursy czy szkoły językowe, wolałam nauczyć się niemieckiego sama. Na trzy miesiące przed rozpoczęciem pracy w Niemczech znalazłam na portalu http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow cenne porady jak przyswoić wiedzę, co skutecznie mi się udało. W pracy bez problemów porozumiewam się z podopieczną.

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 30 wrz 2021, 4:48
autor: Brygida
Ja również byłam zwolenniczką uczenia się samemu, wyszło mi to z angielskim i francuskim, ale niemiecki wcale mi nie wchodził, wszystko zmieniło się, gdy zaczęłam kursy intensywne niemiecki online , który organizuje 12 Nauka wchodziła kilkakrotnie szybciej, a przede wszystkim nauczyciele tłumaczą wszystko bardzo klarowny sposób, atmosfera na zajęciach też jest super :)

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 06 paź 2021, 7:21
autor: łókasz
Przed wyjazdem do Niemiec należał nauczyć się władać tym językiem i to solidnie! Z polecenia znajomego ruszyłem na zajęcia do https://www.bestgerman.pl/kursy-jezykowe . Tamtejsze kursy językowe sprawiły, że niemieckim władam biegle a komunikacja w Berlinie okazała się dziecinnie prosta. Taki był mój cel!

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 24 paź 2021, 18:31
autor: Włoski
W sumie jest wiele różnych i zarazem ciekawych szkół językowych, ale jeśli chodzi o mnie to ja najczęściej korzystam z tłumaczeń po niemiecku. Muszę przyznać, że jak jeszcze niedawno widziałem na stronie https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... niemiecki/ to właśnie takie usługi mnie najbardziej interesują.

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 09 sty 2022, 11:18
autor: Andźa
Języki są bardzo ważne według mnie, warto zainwestować w te dla swoich dzieci. Tu nie tylko angielski, to już jest podstawa, no ale właśnie coś dodatkowego jak niemiecki, hiszpański, włoski, francuski. To już w sumie wyjdzie w praniu, dzieci może same coś fajnego dla siebie znajdą. Jeżeli chodzi o naukę języków to fajną opcją są szkoły prywatne. Nie wiem czy wszystkie mogę wrzucić do jednego "worka", ale na pewno Te Vizja, gdzie chodzi moja córka, zdaje egzamin śpiewająco.

Re: Najlepsze szkoły językowe - niemiecki

: 21 lut 2023, 18:21
autor: natkaa93
Najlepsza szkoła językowa nic nie da, jeśli nie będziecie w stanie na przykład przygotować się do nauki i nie będziecie tego sami próbowali. Dalej powiem, że też ważne jest to, co czytamy. W nauczaniu niemieckiego może Wam pomóc ta https://ties-of-grey.com/ strona. Moim zdaniem to spory progres, warto to omówić i działać w tym kierunku.,