Strona 1 z 1

Psychoterapueta

: 05 lut 2020, 23:32
autor: qwer32
Czy uważacie, że pomoc psychoterapeuty jest potrzebna, jeśli zauważa się jakieś problemy u swoich bliskich? Czy faktycznie warto zgłosić się odpowiednio szybko? A może macie jakieś sprawdzone i polecane miejsca w Warszawie? Dajcie koniecznie znać!

Re: Psychoterapueta

: 06 lut 2020, 10:20
autor: bell909
Świetnie, że ktoś, kto ma problem decyduje się na tak poważny krok, który ma wpłynąć na poprawę jego zdrowia psychicznego, jak i często jest to początkiem wielu zmian. Jeśli już mowa o terapii w Warszawie to polecam Ci https://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ Tam spokojnie zapiszesz się online i wszystko sobie załatwisz.

Re: Psychoterapueta

: 09 lut 2020, 21:50
autor: ewe211
Też należę zdecydowanie do grona osób, które polecają klinikę Psychomedic. Oprócz specjalistów, sprzętów, atmosfery itd. ja jeszcze dodatkowo jestem zadowolona z tego, jak łatwo i szybko można się umówić na wizytę, a jest to możliwe, dzięki możliwości online lub dzwonimy pod numerem 22 253 88 88 i bardzo szybko się umawiamy. Trwa to zaledwie kilka minut.

Re: Psychoterapueta

: 24 kwie 2020, 19:36
autor: Sarina
Niestety depresja dotyka rowniez osoby starsze.Taki senior zaczyna czuc sie niepotrzebnym poniewaz z wiekiem przestaje byc samodzielny - nie ma sily ani motywacji do zycia. Sa jednak takie miejsca, w ktorych ludzie potrafią mu pokazac ze warto zyc i ma dla kogo zyc. Takim miejscem jest chocby dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu . To dobre miejsce dla kazdego seniora

Re: Psychoterapueta

: 18 sie 2020, 9:19
autor: rysia
Hejka. Także zauważyłam, że osoby starsze bardzo często tracą świadomość swojej wartości przez co nie mają już ochoty na uczestnictwo w zadaniach dnia codziennego. Dlatego też chciałabym jakoś ich do tego zachęcić i w tym celu dokonałam zakupu tutaj https://seniorlux.pl/Pomoce-terapeutycz ... orego-c618 takich pomocy terapeutycznych w postaci różnych klocków i gier. Dzięki temu nie jedna osoba starsza stała się bardziej aktywna niż poprzednio