Strona 1 z 1

przemeczenie

: 17 lut 2020, 20:57
autor: piksol
Znacie jakieś dobre witaminy albo suple na przemęczenie, stres? Ogólnie chyba stres związany z pracą. Chcę zrobić zakupy w aptece przez neta tutaj https://www.apteka-leki.pl/ Może coś polecicie? Jak wspomóc organizm aby przetrwać cięższy okres w pracy?

Re: przemeczenie

: 19 lut 2020, 16:49
autor: hannas
Na takie objawy warto stosować witaminy z grupy B. Wiele cennych uwag i porad na ten temat znaleźć można na stronie https://www.arte24.pl/zdrowie/pomoc-w-w ... z-grupy-b/ . To bardzo ciekawy, przystępnie napisany artykuł, z którego naprawdę sporo ważnych rzezy w temacie można się dowiedzieć. Wiedzieliście że jesteśmy jednym z najbardziej zestresowanych narodów. Bardzo często towarzyszy nam uczucie osłabienia.

Re: przemeczenie

: 07 kwie 2020, 18:55
autor: Tomasz332
Ja własnie często byłem zmęczony i właśnie lekarz polecił mi witamina b complex ponieważ ona świetnie działa na zwiększenie energii. Zamówiłem witamine która jest lepiej przyswajalna. Polecam ponieważ ja od razu poczułem się lepiej.

Re: przemeczenie

: 01 gru 2020, 9:48
autor: ćma
....................to dobry pomysł, mi pomaga też kawa albo spacer na świeżym powietrzu .................... :)

Re: przemeczenie

: 07 gru 2020, 17:02
autor: straciatella
W moim przypadku pomaga bardziej spacer, jest też dobry na problemy z koncentracją bo od razu lepiej mi się myśli jak dotlenię organizm :)

Re: przemeczenie

: 25 sty 2021, 20:12
autor: dariuś
Jesteś często przemęczony i masz problemy z koncentracja to są oznaki że z twoim organizmem dzieje się coś złego . Na przykład może to być spowodowane zakwaszeniem organizmu . Więcej informacji można dowiedzieć się z tej strony tutaj https://www.bee.pl/produkty-alkalizujac ... a-151.html.