Strona 1 z 1

Apteka internetowa

: 20 lut 2020, 13:14
autor: kwiatushek02
Cześć

Czy zdarzyło wam się kiedyś zamówić coś z tej strony : https://www.apteka-leki.pl/ ? Moim zdaniem wszystkie tego typu rzeczy najbardziej opłaca się kupować w aptekach internetowych. Według mnie, mają najlepsze ceny i największy wybór leków oraz suplementów.

Re: Apteka internetowa

: 30 cze 2020, 17:58
autor: Tanika
Powiem z doświadczenia, że czasem warto sprawdzić ceny stacjonarnie, bo zdarza się, że przez internet wcale nie jest taniej. W moim przypadku tak właśnie było:) Okazało się, że mleko Bebilon, które zamawiałam przez internet, stacjonarnie w DOZie wychodzi trochę taniej :)

Re: Apteka internetowa

: 30 wrz 2020, 0:37
autor: Andrzej1
Oczywiście, że tak! Musicie jednak zawsze pamietać, co będzie najistotniejsze w Waszym przypadku. Nie ma co ukrywać, że dobrym wyborem może być to, by nabyć mleko nan 1 opinie. Większość maluszków bardzo dobrze na nie reaguje, więc śmiało możecie na nie postawić. Warto mieć to na uwadze.

Re: Apteka internetowa

: 09 lut 2021, 19:25
autor: ąniela
w DOZ jest teraz promocja dla osób 60+, kupując stacjonarnie w godzinach 8-12 jest rabat na wszystkie leki i to calkiem duży, moi rodzice już nie raz korzystali, na pewno kupując leki za 200 zł na mc to te 40 zł oszczędzają, to dla nich jest bardzo dużo.

Re: Apteka internetowa

: 22 lut 2021, 19:44
autor: eżż
Wciąż jednak wolę iść do apteki stacjonarnej. Tylko tak można uzyskać rzetelną poradę farmaceutyczną, ja s takich porad chętnie korzystam w swojej aptece Wodnik na ul. Pułaskiego w Kaliszu https://aptekawodnik.pl/porady-farmaceutyczne/. Ich farmaceuci są rzetelni, do tego ta apteka jest zawsze dobrze zaopatrzona, ceny mają korzystne, oferują mi też tańsze zamienniki, jeżeli takowe są, polecam serdecznie.

Re: Apteka internetowa

: 23 lut 2021, 13:09
autor: Asia ś
Kiedyś kupowałam leki w aptece internetowej, ale obecnie odeszłam od tego. Preferuje jednak pójść stacjonarnie do dobrej apteki obok mnie - do Apteki Codziennej w Kielcach https://www.aptekacodzienna.pl/apteki-nasze.php i tam kupić sobie potrzebne mi leki. Jest szybciej, bo nie musze czekać na dostawę, ceny mają tam naprawdę opłacalne, no i są dobrze zaopatrzeni, mają szeroką gamę produktów, polecam.

Re: Apteka internetowa

: 15 kwie 2021, 12:31
autor: Kośka
Jeżeli o mnie chodzi i aptekę internetową z której korzystam to na pewno mogę polecić Wam do sprawdzenia Gemini www.aptekagemini.pl/pampers-active-baby ... uk-0076512 w której jest zawsze to czego potrzebuję i nie tylko chodzi tutaj o leki, czy suplementy, ale nawet akcesoria dla maluchów jak m.in pampersy. Mają dobre ceny, szeroki wybór i do tego zawsze można liczyć na pomoc obsługi jak są jakieś dodatkowe pytania, czy wątpliwości. Dlatego tak szybko przekonałem się do takich zakupów online.

Re: Apteka internetowa

: 09 cze 2021, 18:20
autor: kazna
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.wypadkiwpracy.co.pl

Re: Apteka internetowa

: 18 sie 2021, 22:26
autor: ąska
kilka razy zamawiałam w tej aptece internetowej https://www.aptelia.pl/ mają niezłe ceny i bardzo bogaty asortyment, polubiłam zakupy w ten sposób _______________________________________________________________________________________________________________________________________

Re: Apteka internetowa

: 19 sie 2021, 23:23
autor: weraś
ąska pisze: ↑18 sie 2021, 22:26 kilka razy zamawiałam w tej aptece internetowej https://www.aptelia.pl/ mają niezłe ceny i bardzo bogaty asortyment, polubiłam zakupy w ten sposób _______________________________________________________________________________________________________________________________________
Najlepsza apteka internetowa, od dłuższego czasu już tam kupuję, mają najlepsze ceny i szybko realizują zamówienia

Re: Apteka internetowa

: 30 sie 2021, 8:29
autor: Grażyna11
Sprawdzacie czasami jak wygląda dostępność Waszych leków na https://ktomalek.pl/repelenty-preparaty ... e/k-1858/1 ? Czy raczej w ciemno idziecie do apteki? Na moim osiedlu średnio co kilka minut jest apteka, więc od pewnego czasu dużo łatwiej jest mi sprawdzić , w której dokładnie dostanę leki z recepty niż krążyć od jednej do drugiej.

Re: Apteka internetowa

: 02 wrz 2021, 12:27
autor: luśka
Ja leków przez internet raczej nie zamawiam, jedyne co to probiotyki, bo stosuję zazwyczaj Narum Caps no i one są dostępne właściwie tylko online. Akurat w tym przypadku robię wyjątek :)) Poza tym nie biorę zbyt dużo leków więc jeśli już jakieś potrzebuje to idę do najbliższej apteki.