Strona 1 z 1

Skuteczne biuro rachunkowe

: 07 lut 2020, 10:59
autor: greta
Korzystacie z biur rachunkowych czy rozliczacie wszystko sami? My od jakiegoś czasu współpracujemy z biurem http://panex.com.pl/ i zawsze wszystko jest zrobione na tip top – rzetelnie i terminowo. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym te tematy samodzielnie organizować. A jak jest w waszych biznesach?

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 05 mar 2020, 9:32
autor: martan
Znalezienie porządnego i zaufanego biura rachunkowego jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to polecam wam skontaktować się z https://www.tormot-biurorachunkowe.pl/ Nie będziecie tego żałowali.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 09 mar 2020, 13:54
autor: edran
Wszystkim osobom z województwa małopolskiego, które rozglądają się za porządnym biurem rachunkowym, polecam zgłosić się do https://www.profit-wieliczka.pl/ Sam od dawna z nimi współpracuje i mogę powiedzieć że są profesjonalistami, którym warto powierzyć księgowość swojej firmy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 19 mar 2020, 18:33
autor: mczay
Ja bym się chciała zapytać czy biura rachunkowego korzystacie tez do rozliczenia się z podatku (PIT)? Zawsze to właśnie tam zanosiłam pity, jednak w tym roku znajoma poleciła mi https://www.pitax.pl/?kod=71QfCvXxf7e Dzięki tak wypełnionej deklaracji ona otrzymała pakiet rocznego dostępu do platformy wyborcza.pl a ja miesięczny abonament na audiobooki w Empik Go

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 20 mar 2020, 11:49
autor: Ziemniak
Jakbym miał robić to sam, to chyba bym nie miał czasu na skupienie się na prowadzeniu i rozwoju firmy. Dlatego wszystkie sprawy kadrowo-płacowe i inne zlecam https://www.biurocasus.pl/ Zawsze wszystkiego dopilnują na czas. Nie muszę się martwić prawidłowo skonstruowanymi umowami itp. bo oni się tym zajmują. Podobnie rozliczenia z ZUS czy podatkowe. Dzięki nim mam pewność, że każda kwestia jest dopilnowana i należycie rozwiązana. Poza tym chętnie służą pomocą i udzielają pomocnych porad. Zawsze są na bieżąco ze zmianami w prawie i potrafią błyskawicznie na nie reagować.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 29 mar 2020, 10:56
autor: lormol
Jeżeli mieszkacie na terenie województwa małopolskiego i rozglądacie się za porządnym biurem rachunkowym to polecam wam skontaktować się z https://www.profit-wieliczka.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że są świetnymi specjalistami, którym można powierzyć księgowość swojej firmy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 30 mar 2020, 10:10
autor: aletta
Znalezienie porządnego biura rachunkowego, na którym można w pełni polegać trochę mi zajęło. Ostatecznie zdecydowałam się na współpracę z firmą http://podatki-rodak.com/ i mogę ich polecić wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Katowic. Są świetnymi specjalistami, którym można powierzyć księgowość swojej firmy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 17 kwie 2020, 21:17
autor: pelikannowy
Zdecydowanie poszukujecie specjalistów z stylu K&K https://kancelariapodatkowa.bielsko.pl/ z Bielska. Prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych to zadanie, którym zajmują się dla nas już od dłuższego czasu. Jednym słowem wow, na rzeczy znają się jak nikt. Do realizowanych zadań podchodzą z pasją i dużym zaangażowaniem!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 18 kwie 2020, 2:13
autor: nikelodon18
Skutecznym biurem rachunkowym z pewnością mogę nazwać https://www.taxonline24.pl/ , dla których doradztwo podatkowe i księgowość to żaden kłopot. Pomagają nam od dłuższego czasu, a zajmowanie się tym na własną rękę byłoby zbyt ciężkie. Całe szczęście, problem ten już za nami!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 21 kwie 2020, 15:11
autor: wojna222
Zdecydowanie Biuro księgowe Saldo http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ z którym to udało mi się zawiązać współpracę jakiś czas temu. I zdecydowanie było to udane posunięcie. W końcu mamy z głowy wszelkie kłopoty dotyczące księgowości i rachunkowości. Zajmowanie się tym na własną rękę było prawdziwym koszmarem!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 kwie 2020, 14:38
autor: fiona45
Ja w Warszawie widziałam dobre biuro rachunkowe o nazwie Tax service . Oferta bardzo bogata i myślę, że każdemu przypadnie do gustu. Znają się na wszystkich nowinkach o których warto wiedzieć. Pomogą w jak najlepszym prowadzeniu biura.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 kwie 2020, 11:15
autor: włóczykij13
Osobiście uważam, iż warto mieć także pod ręką sprawdzonego doradcę podatkowego. Zaufałem fachowcom z KWS Tax http://kwstax.pl/ , dzięki czemu otrzymałem staranną i profesjonalną pomoc , chociażby przy planowaniu podatkowym. Skłamałbym, gdybym nie zaznaczył że dokładnie tego potrzebowaliśmy!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 kwie 2020, 21:31
autor: Nnnama
Jeśli na Śląsku ktoś z Wa szuka dobrego biura rachunkowego to polecam zapoznać się z ich ofertą: https://biuromda.pl/ Mają dobre ceny usług, a działają naprawdę profesjonalnie. Poza księgowością oferują również prowadzenie kadr czy pomoc w projektach unijnych.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 29 kwie 2020, 19:56
autor: kazna
Zobacz więcej na ten temat wchodząc w tego linka: https://prosperonline.pl/oferta/wniosek-kredytowy/

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 30 kwie 2020, 13:54
autor: devlin
sporo osób, zwłaszcza tych, które prowadzą małe firmy, rozlicza się samodzielnie :) wtedy dobrze jest być na bieżąco jeśli chodzi o przepisy podatkowe, a te wiadomo, czasem się zmieniają. Ja na bieżąco śledzę ofertę jednego z lepszych wydawnictw Wiedza i Praktyka https://fabrykawiedzy.com/praca/rachunk ... datki.html. Znajdziecie u nich sporo ciekawych publikacji w dobrych cenach :) bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa i szybka wysyłka.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 12 maja 2020, 18:52
autor: wojna222
Zawiązanie współpracy ze skutecznym biurem rachunkowym jest niezwykle ważne już na wstępnym etapie prowadzenia firmy. Dzięki wsparciu i poradom, prowadzonej księgowości, przez https://www.adamus.net.pl/ udało nam się uniknąć wielu wpadek, jak i kłopotów. A przecież o to chodzi! Zajmują się nawet rozliczaniem księgowym.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 14 maja 2020, 11:43
autor: Ingend
Aktualnie też potrzebne mi jest do współpracy jakieś dobre i sprawdzone biuro rachunkowe . Może ktoś z was orientuje się gdzie najlepiej jest się zgłosić i może mi polecić jakieś biuro warte rozpocześcia z nim współpracy w tym zakresie?

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 18 maja 2020, 10:53
autor: martan
Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia i rozglądacie się za porządnym biurem rachunkowym to polecam wam skontaktować się z https://www.pimag.pl/ Jest to świetnie biuro rachunkowe, w którym pracują doświadczeni specjaliści.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 21 maja 2020, 19:33
autor: nikelodon18
TaxOnline24 https://www.taxonline24.pl/ to biuro rachunkowe, które udziela nam pomocy od bardzo dawna. Doradztwo podatkowe i księgowość to zdecydowanie ich specjalizacja, znają się na tym jak nikt! Początkowo wzięliśmy się za ten temat na własną rekę, jednak nie miało to większego sensu!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 22 maja 2020, 10:18
autor: edran
Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://efekt-ksiegowosc.pl/ Jest to bardzo dobra firma z Gdyni, na której można w pełni polegać.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 maja 2020, 18:57
autor: włóczykij13
Współpracę z biurem rachunkowym https://lidmar.com.pl/ z pewnością mogę uznać za udane. Tym specjalistom z Legionowa zawdzięczamy nalezycie realizowaną księgowość, z którą niestety sami sobie nie radziliśmy. Ale problem z głowy!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 maja 2020, 18:59
autor: pelikannowy
Skutecznym z pewnością możemy nazwać biuro rachunkowe https://www.lcco.pl/ . To najlepsza forma wsparcia dla biznesu, gdyż ogarnianie takich spraw na własną rękę nie ma żadnego sensu. Doradztwo stoi tutaj na najwyższym poziomie!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 25 maja 2020, 22:42
autor: mem002
Jeśli chodzi o prowadzenie biznesu to jak najbardziej jestem dobrze nastawiona na nowoczesne możliwości i w taki sposób znalazłam firmę https://eitc.online/systemy-erp która oferuje pomoc w prowadzeniu księgowości oferują system ERP, a podana firma jest autoryzowanym partnerem Comarch.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 28 maja 2020, 20:51
autor: kazna
Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://prosperonline.pl/oferta/wniosek-kredytowy/

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 05 cze 2020, 12:23
autor: martan
Znalezienie odpowiedniego biura rachunkowego, na którym mogę polegać trochę mi zajęło. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy https://www.ibiswroclaw.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Wrocławia. Oni znają się na obsłudze księgowej.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 09 cze 2020, 18:53
autor: pelikannowy
Usługi księgowo - rachunkowe zdecydowaliśmy się powierzyć prawdziwym fachowcom. Abacus https://www.adamus.net.pl/ z Warszawy, bo o nich mowa, podjęli się realizacji zadań takich jak prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, czy obsługa kadrowo-płacowa. Warto zaznaczyć, iż znają się na tym rewelacyjnie!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 11 cze 2020, 12:33
autor: aletta
Też ostatnio rozglądałam się za odpowiednim biurem rachunkowym dla mojej firmy. Ostatecznie zdecydowałam się na usługi http://podatki-rodak.com/ i mogę ich polecić wszystkim osobom z okolic Katowic. Biuro to pochodzi bardzo profesjonalnie do swoich zadań.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 cze 2020, 14:10
autor: włóczykij13
zdecydowanie Fispol https://www.fispol.pl/uslugi z którym współpracujemy już od bardzo dawna. Specjalizują się w księgowości naszej działalności gospodarczej - i wychodzi im to kapitalnie. Jest to profesjonalizm, który w pełni doceniam!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 11 lip 2020, 21:29
autor: matylda20
Od początku powstania firmy współpracuję tylko z rozliczenie podatku z Niemiec w Polsce. Jak do tej pory nie stracili mojego zaufania, zawsze mogę liczyć na pomoc i szybkie rozwiązanie problemu. Rzetelność i profesjonalizm sprawiają, że mam pełne zaufanie do nich. Warto skorzystać z ich usług.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 14 lip 2020, 9:12
autor: lormol
Znalezienie porządnego i zaufanego biura rachunkowego jest ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Dąbrowy Górniczej to polecam wam skontaktować się z https://www.obrachowani.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którym można zaufać.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 22 lip 2020, 22:02
autor: nikelodon18
Bardzo dużo zyskaliśmy na współpracy z biurem księgowym www.biurorachunkowe-saldo.pl . Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zabrało nam wiele kłopotów, które gnębiły nas od dawna. Zajmowanie się tym tematem na własną rękę to potworność!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 12 sie 2020, 8:18
autor: rysia
Wydaje mi się,że w dzisiejszych czasach każde biuro rachunkowe jest bardzo skuteczne i konkretne. Dlatego też coraz więcej firm poszukuje takich biur rachunkowych. Sami zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem bo jednak takie biuro rachunkowe ma większe możliwości i to pod każdym względem. tylko, że od niedawna mamy swoją siedzibę w nowym miejscu to też nie wiemy jakie biuro rachunkowe jest najlepsze. Ale jeden z pracowników polecił nam tę stronę https://intaxo.pl/biuro-rachunkowe-raciborz dzięki której raz dwa znaleźliśmy dobre biuro rachunkowe

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 17 sie 2020, 22:43
autor: nikelodon18
Od kiedy pamiętam to nasza firma współpracuje z TaxOnline24 https://www.taxonline24.pl/ . To prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy pomogli nam ogarnąc cały bajzel związany z rachunkowością - nie polecam tego robić na własną rękę!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 08 wrz 2020, 10:49
autor: edran
Znalezienie porządnej I zaufanej firmy, która zajmuje się obsługą rachunkową jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://www.taxer.com.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę w Bytomiu.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 10 wrz 2020, 13:51
autor: lormol
Znalezienie rzetelnego i zaufanego biura rachunkowego jest ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Katowic i rozglądacie się za porządną firmą, na której można polegać to polecam wam skontaktować się z https://progres-kancelaria.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można im zaufać

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 20 paź 2020, 13:24
autor: karmelloantonówka
Ze swojej strony mogę polecić biuro Gama z Warszawy. Są bardzo solidnymi profesjonalistami, którzy znają się na swojej pracy i chętnie podejmą się prowadzenia Twojej firmy. Sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony, a wszystko z odpowiednią dawką uśmiechu na twarzy. Polecam

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 13 lis 2020, 10:47
autor: jębirm
Kontakt do sprawdzonego I zaufanego biura rachunkowego jest ważny. Ja sam korzystam z usług http://sigmabis.pl/ i mogę polecić ich również wam. Biuro to znajduje się w Kobyłce pod Warszawą.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 17 lis 2020, 12:09
autor: ótert
Wszystkim osobom mieszkającym na terenie Katowic, które rozglądają się za odpowiednim biurem rachunkowym polecam zgłosić się do https://www.kbrksiega.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich profesjonalne podejście do wykonywanych zadań. Oni nie popełniają błędów.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 17 lis 2020, 23:27
autor: hiczungł
Aby uniknąć zbędnych kłopotów, postanowiliśmy zawiązać współpracę z biurem rachunkowym. Pomocni okazali się https://ksiegowoscpruszkow.pl/ , dzięki którym mamy więcej czasu na zajęcie się innymi sprawami. Prowadzenie księgowości na własną rękę zdecydowanie nie ma sensu!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 lis 2020, 14:49
autor: Józef
Jeśli szukacie skutecznego biura rachunkowego, to z całego serca polecam biurogama, jest naprawdę świetne

r 400

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 29 lis 2020, 9:53
autor: foxi
Skuteczne biuro rachunkowe to takie, które rzetelnie wypełnia postanowienia zawartej umowy.My musimy tylko na etapie podpisywania umowy zadbać o zakres tematyczny. którym biuro się zajmie.Jeśli dobrze dogadamy się z biurem nie będziemy musieli już się dowiadywać i martwić o to co zawiera plik jpk .Wszystkie czynności z tym związane wykona za nas biuro rachunkowe.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 09 gru 2020, 10:46
autor: lębirn
Znalezienie dobrego i zaufanego biura rachunkowego jest bardzo ważne. Ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z https://www.obrachowani.pl/ Jest to bardzo dobre biuro rachunkowe z Dąbrowy Górniczej, w którym pracują doświadczeni specjaliści.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 17 gru 2020, 9:00
autor: abęria
Wszystkim osobom rozglądającym się za porządnym biurem rachunkowym na terenie Bolesławca mogę polecić skontaktowanie się z https://www.biurorachunkoweboleslawiec.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, który można w pełni zaufać. Wam też polecam się do nich zgłosić.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 18 gru 2020, 11:10
autor: Żaneta
Ja współpracuję z moim biurem księgowym już kilka lat. W prowadzeniu działalności na samym początku miałam jedno biuro, ale współpraca trwała może z rok. Następnie przeniosłam się do mojej znajomej i jestem zadowolona. Myślę, że osoby, które chcą prowadzić samodzielnie księgowość jest dobre, ale przez kilka miesięcy. Później po prostu brakuje na to czasu. A wolę wydać te 200-300 zł i mieć spokój.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 20 gru 2020, 23:45
autor: AdamŻ
Jeśli chodzi o kompleksowe usługi księgowe to sprawdzi wam się biuro rachunkowe ALBA – to solidne, rzetelne i dokładne biuro rachunkowe z Przemyśla https://biurorachunkoweprzemysl.pl/ Bardzo jesteśmy zadowoleni z ich usług, w 100 % się sprawdzają.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 21 gru 2020, 9:56
autor: lórnitarn
Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednim biurem rachunkowym, które świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Jeżeli mieszkacie na terenie Gdyni lub okolic to polecam wam zgłosić się do https://efekt-ksiegowosc.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którym można zaufać.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 gru 2020, 9:14
autor: Gatito
Jeśli chodzi o wybór dobrego biura to warto moim zdaniem postawić na rozwiązania, które będą dla nas wygodne i pozwolą nam bezproblemowo prowadzić swój biznes. Osobiście polecam biuro http://korf.pl/ - według mnie nie mają sobie równych i współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 04 sty 2021, 20:46
autor: nikaś
Dobre biuro rachunkowe może was uchronić przed wieloma problemami. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-poznan/ . Macie tam namiar na specjalistów, którzy znają się na tym co robią. Mają tam doświadczonych pracowników, którzy posiadają ogromną wiedze. Warto z takich usług korzystać, bo dzięki temu w przypadku kontroli wyjdziecie z tego obronną ręką.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 15 sty 2021, 13:22
autor: Rafał90
Jeżeli ktoś z wa szuka dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego to polecam zapoznać się z oferta firmy biuro-wloclawek.pl. Biuro księgowe ( obsługa księgowa firm Włocławek ) oferuje usługi online więc moim zdaniem w obecnym czasie jest to bardzo wygodne.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 17 sty 2021, 15:02
autor: Alskandra Łukasik
Jeżeli ktoś z was jest z Gdyni lub okolic to polecam zapoznać się z oferta biura u Pani Teresy Heron-Kozłowskiej https://biurorachunkowe-novum.pl/kontakt.htm . Biuro oferuję kompleksowe usługi w bardzo przystępnych cenach. Polecam zapoznać się z oferta biura i bardzo polecam.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 17 sty 2021, 21:57
autor: Michalina Ćwiklińska
Ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego biura księgowego http://expertointributis.com/#txt-3col-297615 , które oferuję takie usługi jak doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT . Ja korzystam z usług tego biura jestem bardzo zadowolona.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 20 sty 2021, 12:13
autor: Włodek
Ja początkowo myślałem, ze sam poradzę sobie z księgowością firmy, ale niestety szybko okazało się, że jest to dla mnie zbyt trudne i czasochłonne zajęcie. Nawiązałem wtedy współpracę z biurem rachunkowym https://www.rachunkowosc-warszawa.eu . Prowadzą pełną księgowość mojej firmy i zajmują się obsługą kadrowo-płacową. Jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 sty 2021, 19:36
autor: MikołajPL
Ja od ponad roku prowadzę własną firmę i współpracuję z biurem rachunkowym https://www.elma-partner.pl . Zajmują się pełną obsługą księgowo – kadrową oraz prowadzeniem audytów finansowych dla mojego przedsiębiorstwa. Swoje usługi wykonują profesjonalnie i terminowo. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania, ponieważ jest to dla mnie spora oszczędność czasu i pieniędzy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 sty 2021, 9:45
autor: michałjotrzyński
Jeśli chodzi o profesjonalną i rzetelną obsługę księgową to współpracuję z biurem http://www.epsilonbiznes.pl/ gdzie zatrudniają doświadczonych księgowych. Zajmują się internetową obsługą przez co wszystko idzie pięknie i sprawnie. Raporty w terminie i nic nie zalega, fachowość w każdym calu.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 sty 2021, 16:04
autor: DawidŁ
Ja nigdy nie przepadałem za księgowością. Jest to dla mnie zbyt trudne i czasochłonne zajęcie. Osobiście współpracuję z biurem rachunkowym https://www.sowinski.pl. Zajmują się pełną księgowością oraz obsługą kadrowo-płacową mojej firmy. Posiadają duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 sty 2021, 18:49
autor: DariuszGałczyńskiPL
Ja uważam, że współpraca z biurem rachunkowym jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Sam od długiego czasu korzystam z usług biura https://www.biuro-aureus.pl. Zajmują się prowadzeniem pełnej księgowości mojej firmy. Zaoszczędzony czas mogę przeznaczyć na pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie własnego biznesu.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 28 sty 2021, 12:18
autor: Śnieżka
Od początku istnienia firmy współpracujemy z https://techtax.pl . Pomogli w załatwieniu wszelkich formalności, prowadzą nasze dokumenty księgowe, zajmują się obsługa kadrowo-płacową pracowników. Zawsze służą poradą i pomocą.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 31 sty 2021, 17:52
autor: Matipo321ł
Ja ostatnio musiałam coś wyjaśnić w swoim biurze księgowym https://www.adamus.net.pl/kontakt bo brakowało jednej faktury. Dobrze, że współpracuje z tym biurem bo jestem w tych sprawach dość roztrzepana i jak widać trzeba mnie pod tym względem pilnować.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 03 lut 2021, 7:24
autor: Miś88
Myślę ,że prowadzeniu sobie samemu rachunkowości w firmie mija się z celem, przepisy się tak szybko zmieniają ,że nie byłoby czasu na działalność podstawową. Na przykład plik jpk - to plik jaki od kilku lat cyklicznie trzeba wysyłać do US .JPK to skrót od jednolitego pliku kontrolnego.Najlepej jakby tym tematem zajmowało sie Twoje biuro rachunkowe.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 09 lut 2021, 15:43
autor: Paweł
Inpensa to moim zdaniem najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu. Współpracuję z nimi od ładnych kilku lat z polecenia mojego przyjaciela. Zawsze wszystkie dokumenty są przygotowane na czas, nie muszę się o nic martwić. Bardzo miła kadra, która zawsze udzieli rad i pomocy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 22 lut 2021, 17:47
autor: instrś
My korzystamy z usług biura rachunkowego BG w Szczecinie http://www.biurorachunkowe-gb.pl/oferta/ już od dłuższego czasu i wybranie właśnie jego było dobrą i przemyślaną decyzją. Oni mają szeroki zakres usług, korzystne stawki cenowe, zatrudniają doświadczonych specjalistów z zakresu rachunkowości. Prowadzą naszą pełną księgowość, zajmują się kadrami i płacami, spisują się doskonale, polecam.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 27 lut 2021, 13:29
autor: mICHALINAłUCKA
A gdzie oddajecie swój pit? bo ja w tym roku oddaję je do rozliczenia do tego biura https://www.adamus.net.pl/oferta w Warszawie. Biuro prowadzi Pani Jadwiga Adamus. Biuro poleciła mi moja mama bo od lat prowadzi tam swoje rachunki i jest bardzo zadowolona.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 03 mar 2021, 22:15
autor: SarraŚlusarczyk
Ja od samego początku korzystam z usług biura rachunkowego https://www.bufik-zg.pl. Zajmują się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz obsługą kadrowo-płacową mojej firmy. Swoje usługi wykonują dokładnie, profesjonalnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 14 mar 2021, 10:15
autor: Zośka
Ja też zupełnie nie znam się na rachunkowości. Jest to dla mnie zbyt trudne i czasochłonne zajęcie. Prowadzeniem ksiąg rachunkowych i obsługą kadrowo-płacową mojej firmy zajmuje się kancelaria rachunkowo-podatkowa https://www.kancelariapodatkowa.bielsko.pl. Posiadają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 17 mar 2021, 20:20
autor: kierńiccy
Gdyby nie to, że zatrudniamy firmę, która prowadzi nam pełną księgowość i robi to perfekcyjnie, to nie wiem jak byśmy przetrwali na rynku. Korzystamy z usług biura księgowego Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/pelna-ksiegowosc w Gliwicach od kilku lat i nie mamy na co narzekać. Oni profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, posiadają odpowiednie kompetencje i mają doświadczenie, opłaca się skorzystać z ich usług, polecam.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 18 mar 2021, 0:45
autor: Grażka85
Jak dla mnie to biuro rachunkowe biurorachunkowe-zembaty.pl oferuję kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości w dobrych cenach. Biuro oferuje pomoc w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzaniu sprawozdań finansowych i bilansów, rozliczenia podatków PIT i VAT i tym podobne.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 18 mar 2021, 0:51
autor: Kalinkaasća
Ja od dawna korzystam z pomocy biura rachunkowego https://www.biuro-wloclawek.pl/ i powiem wam, że nie muszę sie o nic martwić jeżeli chodzi o moje rachunki bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Mój znajomy polecił mi to biuro i takie własnie biura z polecenia znajomych są najlepsze.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 20 mar 2021, 20:43
autor: Bożena
Ja od wielu miesięcy korzystam z usług biura rachunkowego http://euro-plus.bydgoszcz.pl/ksiegowosc/. Doszłam do wniosku, że będzie to dla mnie najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ rachunkowość to dla mnie czarna magia. Pracownicy biura zajmują się m.in. prowadzeniem książek przychodów i rozchodów oraz sporządzaniem zeznań rocznych PIT i CIT. Osobiście jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 mar 2021, 11:12
autor: ańita
Bożena pisze: ↑20 mar 2021, 20:43 Ja od wielu miesięcy korzystam z usług biura rachunkowego. Doszłam do wniosku, że będzie to dla mnie najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ rachunkowość to dla mnie czarna magia. Pracownicy biura zajmują się m.in. prowadzeniem książek przychodów i rozchodów oraz sporządzaniem zeznań rocznych PIT i CIT. Osobiście jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Z własnego doświadczenia wiem, że jest bardzo ciężko o skuteczne biuro rachunkowe. Jeśli o mnie chodzi to korzystam z https://officetax.pl/ z Gdańska.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 mar 2021, 13:11
autor: młorannik
Jestem zadowolony z podejścia i usług biura rachunkowego Domiter z Mysłowic które dostarcza solidną jakość usług w tym zakresie. Obsługa pracowników i ksiąg rachunkowych odbywa się w terminie i bez niepotrzebnych nerwów. Bardzo sobie chwalę takie eksperckie podejście.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 25 mar 2021, 5:49
autor: klęs
Księgowość w Głogowie prowadzona przez biuro https://www.biurorachunkoweavarus.pl/ to świetna sprawa. Zajmują się Klientem od a do z, traktując go indywidualnie i z szacunkiem. Dbają o przestrzeganie wszelkich norm i przepisów i są z nimi stale na bieżąco. Doświadczeni z ogromną wiedzą, która przekłada się na efektywne wykonywanie powierzonych im zadań.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 25 mar 2021, 18:16
autor: markos
Jeśli chodzi o Katowice to mogę wam doradzić skorzystanie z usług biura rachunkowego Wawrzynek https://biuro-wawrzynek.pl/kontakt/ U nich będziecie mieć kompleksową obsługą księgową waszej firmy a do tego nie przepłacicie. Mi się z nimi bardzo dobrze współpracuje i to już długi czas.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 27 mar 2021, 10:15
autor: Violuś
Dobre biuro rachunkowe to takie, które działa tak ,że czasami masz wątpliwości czy w ogóle jest coś takiego jak księgowość. Moje biuro mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło ,bo nawet nie wiedzieliśmy od kiedy jpk zostało wprowadzone. Dla niewtajemniczonych dodam tylko ,że jpk to jednolity plik kontrolny.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 28 mar 2021, 20:25
autor: żanetka ż
Ja mogę kogoś polecić ale z Wrocławia i jest to biuro rachunkowe IBIS https://www.ibiswroclaw.pl/kontakt. Biuro oferuję kompleksowe usługi w prowadzeniu dokumentacji księgowej oraz kadrowo-płacowej. Biuro oferuję bardzo atrakcyjne ceny i szybko realizują zlecenia.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 29 mar 2021, 1:46
autor: marvin
To ode mnie z kolei taki namiar - lubelskie biuro rachunkowe Katarzyny Styrnik https://www.biuro61.com.pl/o-mnie-2 Jestem w 100 % zadowolony z ich usług, to biuro stanowi doskonałe wsparcie dla naszej firmy, są solidni i rzetelni, zawsze możemy na nich polegać. Współpraca przebiega jak najlepiej.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 31 mar 2021, 21:21
autor: TinkaĆ89
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta biura rachunkowego https://www.adamus.net.pl/ z siedzibą na Lanciego na Warszawskim Ursynowie. Mój znajomy polecił mi to biuro księgowe i wiem, że moje rozliczenia i rachunki są w dobrych rękach. W dobie pandemii można załatwić wszystko online.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 06 kwie 2021, 20:44
autor: Myśka
Co do księgowości to niezwykle trudno znaleźć odpowiednie biuro rachunkowe. Coś o tym wiem, bo miałam trzy podejścia. Na szczęście za trzecim razem trafiłam do biura pana Jacka Zembatego https://www.biurorachunkowezagan.pl/biuro-rachunkowe . Dopiero teraz moje sprawy firmowe są odpowiednio dopilnowane. Rzetelność i profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 06 kwie 2021, 20:50
autor: Aluśka
Ja podobnie jak moja przedmówczyni miałam kłopot ze znalezieniem solidnego biura. Na początku nie ukrywam, że szukałam tam gdzie najtaniej, ale potem zrozumiałam, że jednak najważniejsza jest kompetencja. W końcu znajomy polecił mi biuro Enigma https://www.biuroenigma.pl/wspolpraca . Odkąd prowadzą księgowość mojej firmy jestem spokojna o swoje sprawy. Poza tym jestem bardzo zadowolona z obsługi, zawsze wszystko rzetelnie i terminowo.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 kwie 2021, 9:47
autor: Alexć
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta biura rachunkowego https://www.jjbr.pl/kontakt, które oferuję kompleksowe usługi z dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Ja jestem bardzo zadowolony z pomocy tej firmy i wiem, że zostanę z nimi na długo.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 kwie 2021, 10:29
autor: Łucja29
Ja początkowo próbowałam rozliczać się samodzielnie ale niestety kosztowało mnie to zbyt wiele czasu i energii. Po kilku miesiącach zdecydowałam się na nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym https://www.atoran.pl z Poznania. Zajmują się m.in. pełną księgowością oraz obsługą kadrowo-płacową. Swoje usługi realizują rzetelnie i terminowo.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 28 kwie 2021, 16:14
autor: Księciuniu2
Zależy czy pytasz o firmy świadczące usługi księgowe lokalnie czy internetowo - zdalnie.
Jeśli lokalnie i w okolicach Warszawy to nie ma lepszej księgowej niż biuro rachunkowe warszawa ursynów Effepro.
Nigdy nie spotkałem się z tak zaangażowanym podejściem do klienta.
Porady w każdej dziedzinie rachunkowej jak i prawnej, a więc prowadząc działalność gospodarczą odpowiedzi uzyskamy w tej dziedzinie również.
Moim zdaniem najlepsze usługi księgowe / rachunkowe w okolicy Warszawy :)

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 30 kwie 2021, 10:07
autor: Jacoś
W takim razie jeżeli szukacie dobrego biura rachunkowego to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Taxon https://www.taxon.pl/biuro-rachunkowe-lublin/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm, duże doświadczenie i jednocześnie w końcu księgowa jest zostawiona w dobrych rękach, a my możemy efektywnie zajmować się swoją pracą. Pozdrawiam serdecznie i sukcesów życzę!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 03 maja 2021, 17:58
autor: świrka
jak zaczelam prowadzic firme wkrecilam sie sama w robienie papierologii, szybko poleglam :lol: teraz mam od tego ludzi, wynajelam firme https://ksiegowiwroclaw.pl/ i oni zajmuja sie wszystkim a ja dbam o firme, dostawy i reklame. to uczciwy uklad bo mam spokojna glowe :D

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 03 maja 2021, 18:15
autor: tulllł
My współpracujemy z dobrebiuro.eu. Biuro z polecenia (podobno takie są najlepsze) - my też polecamy, bo jeszcze nigdy nas nie zawiedli. Biuro jest na rynku 3 lata (nie wiem czy to dużo czy mało), dla nas najważniejszy jest profesjonalizm i kompleksowość. Nam nie zależało na dużym biurze, więc jeśli szukać podobnego biura , to polecam Dobre Biuro SC.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 14 maja 2021, 19:31
autor: Księgowy NDM
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem księgowym w Nowym Dworze Mazowieckim Expert.
Jest to bardzo skuteczne i kreatywne biuro rachunkowe w Nowym Dworze Mazowieckim
https://ksiegowoscexpert.pl/
Dodatkowo świadczą usługi wirtualnego biura i zakładania spółek z o.o.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 maja 2021, 1:02
autor: szymański
Ja po sprawdzeniu kilku biur rachunkowych wybrałem biuro podatkowe „Omnibus” ze Szczecina https://www.omnibusbp.pl/kontakt/ i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru, bo super nam się współpracuje. Dobrze dbają o moje interesy, to super profesjonaliści i jest z nimi dobry kontakt a do tego stawki mają w porządku.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 maja 2021, 18:48
autor: hiczungł
Co my byśmy zrobili bez biura rachunkowego PROGRES https://www.biurorachunkoweprogres.pl/oferta . To oni zajmują się dla nas pełną księgowością i sprawami rachunkowymi z którymi na własną rękę niestety sobie nie radziliśmy. Ale to już za nami! Tym sposobem zaoszczędziliśmy sporo czasu i zbędnych nerwów.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 31 maja 2021, 19:41
autor: eweluś55332
Przyznaję, że dla mnie własna firma to spore wyzwanie i codziennie uczę się czegoś nowego. Dzisiaj na tapecie w firmie był temat faktura korygująca zakup, ponieważ okazało się, że pojawiły się jakieś małe błędy. Na szczęście dzięki odpowiednim oprogramowaniom udało się wszystko zrobić.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 07 cze 2021, 6:13
autor: kretywnyksięgowy
Kreatywna obsługa księgowa
zapraszamy do współpracy
https://kreatywnyksiegowy.com.pl/

Biuro rachunkowe KREATYWNY KSIĘGOWY świadczy usługi księgowe dla mikro i makro przedsiębiorstw:

jednoosobowa działalność gospodarcza,
spółki prawa handlowego,
obsługa kadrowo-płacowa.
Dla osób, które dopiero planują rozpoczęcie działalności gospodarczej oferujemy bezpłatne konsultacje, podczas których w sposób zrozumiały zgłębiamy tajniki księgowości, lub chociaż wprowadzamy w tematykę podatków.

Dla osób, które zdecydują się na współpracę, podczas konsultacji możemy dokonać rejestracji działalności (dotyczy rejestracji jednoosobowych działalności gospodarczych w CEIDG), wg ustalonych wspólnie zasad opodatkowania.

Dla osób chcących zmienić dotychczasową obsługę podatkową na księgowość w KREATYWNY KSIEGOWY, oferujemy audyt wyników pracy poprzedniego biura.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 07 cze 2021, 6:15
autor: kkpksięgowość
Biuro Rachunkowe Księgowość Kadry Płace jest licencjonowanym biurem rachunkowym posiadającym wieloletnie doświadczenie.

Posiadamy licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Kompleksowo obsługujemy podmioty gospodarcze, działające na terenie całej Polski, od momentu założenia firmy po obsługę księgową, prawną i administracyjną wspierając naszych klientów w rozwoju ich biznesu.

Każdemu klientowi gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

Świadczymy także usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe w siedzibie klienta. Odbieramy dokumenty z siedziby firmy.
https://kkpksiegowosc.pl/oferta

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 07 cze 2021, 6:17
autor: abcspółki
ABC Spółki oferuje usługę zakładania i rejestracji nowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na obszarze całej Polski. Nasze usługi cechuje profesjonalizm i duże doświadczenie. Dzięki czemu oszczędzają Państwo czas oraz mają pewność, że cały proces przebiegnie szybko, bezbłędnie oraz bezproblemowo. Dajemy Państwu gwarancję, że cała dokumentacja będzie przygotowana profesjonalnie, dzięki czemu Państwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zostanie prawidłowo zarejestrowana w najkrótszym możliwym czasie.

W zależności od preferencji klienta możemy założyć spółkę z o.o. w systemie S-24 (z wykorzystaniem prostego wzorca umowy) lub w tradycyjny sposób, czyli z aktem założycielskim podpisywanym u notariusza. Ta druga opcja jest nieco droższa i czas rejestracji jest dłuższy, ale w zamian można zawrzeć bardziej kompleksową umowę spółki.

https://abcspolki.pl/

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 07 cze 2021, 6:19
autor: księgowośćPRO
Prowadzenie księgowości. Zakładanie spółek
Rozpoczęcie działalności gospodarczej wymaga podjęcia wielu decyzji, jedną z nich jest wybór odpowiedniego biura rachunkowego. Prawidłowo prowadzone księgi i dobra współpraca z księgową to jeden z głównych elementów sukcesu firmy.
Dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą w ramach przyszłej współpracy oferujemy bezpłatne konsultacje, doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowanie a także sporządzenie dokumentów wymaganych przepisami prawa niezbędnych do zarejestrowania przedsiębiorstwa.
Każdemu klientowi zapewniamy kompleksową usługę w zakresie rachunkowości, rozliczeń podatkowych PIT, CIT oraz VAT.

https://biuroksiegowe.pro/

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 11 cze 2021, 18:51
autor: Ała9191
Polecam Ci biuro rachunkowe https://superksiegi.pl/.....
Biuro działa na terenie całej Polski....
Biuro zajmie się uporządkowaniem wszystkich papierów....
Pracownicy są bardzo pomocni i rzetelni, firma zajmuje się także nie tylko księgowością ale także obsługą kadrową przedsiębiorstw.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 15 cze 2021, 11:57
autor: KlaudaiaŻ34
Ja jestem bardzo zadowolona z usług biura MASTER z Łodzi https://biurorachunkowe-master.pl/oferta i powiem wam, że korzystam z ich usług już od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Biuro oferuję usługi księgowe jak i księgowo płacowe, księgi przychodów i rozchodów jak ewidencja ryczałtu.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 cze 2021, 0:37
autor: RomanŻ1987
O autko trzeba dbać i powiem wam, że ja od czasu do czasu jadę na gruntowną kosmetykę do tego miejsca
RAFI. Firma https://www.kosmetykaauta.com.pl/oferta oferuję wszystkie usługi związane z precyzyjnym czyszczeniem i konserwacją pojazdów w bardzo przystępnych cenach.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 30 cze 2021, 11:02
autor: Violuśka
W dzisiejszych czasach biura rachunkowe realizują wiele innych zadań czy usług oprócz księgowania faktur. Jak się dowiedziałam biura oferują obsługę prawną w określonym zakresie albo pomoc w sprawach informatycznych.My otrzymaliśmy pomoc w postaci specjalnego programu - to aplikacja do jpk. Dzięki niej realizujemy bezproblemowo nasz obowiązek okresowego wysyłania jednolitych plików kontrolnych do urzędu skarbowego.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 08 lip 2021, 11:26
autor: Bardasś
Zdecydowanie, warto zdecydować się na biuro rachunkowe..... ;) ;) ;) ;) ;)
My od jakiegoś czasu współpracujemy z biurem https://superksiegi.pl/
Nie wyobrażam sobie, że mogłabym te tematy samodzielnie organizowac
jakbym miała robić to wszystko sama, to chyba bym nie miała czasu na skupienie się na prowadzeniu i rozwoju swojej firmy

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 14 lip 2021, 12:21
autor: SoniaŁ78
Jeżeli szukasz godnego polecenia biura rachunkowego to polecam zapoznać się z ofertą tego biura u Pani Anny Lejczak z Lubania https://biuro-rachunkowe-anna-lejczak.pl/kontakt/ . Biuro oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i w bardzo przystępnych cenach.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 27 lip 2021, 18:49
autor: łukasz1221
Ze względu na aktualną sytuację najlepszym sposobem na uzyskanie informacji z dziedziny księgowości są porady podatkowe online . Możecie zaczerpnąć odpowiedniej wiedzy bez konieczności wychodzenia z domu. Zaletą takiej porady w formie online jest przede wszystkim szybkość załatwienia sprawy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 01 sie 2021, 20:02
autor: Dzony82
W dwóch ostatnich perspektywach finansowych, w programie dedykowanym Polsce Wschodniej brało udział pięć województw: podkarpackie, lubelskie podlaskie, warmińsko-mazurskie i świętokrzyskie. W obecnej perspektywie budżetowej przyłączona została do nich również część województwa mazowieckiego – oprócz Warszawy i dziewięciu otaczających ją powiatów.
Polecam odwiedzić stronę https://edoradca.pl/polska-wschodnia-fu ... 2021-2027/ w celu dalszych informacji. Pozdrawiam.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 15 sie 2021, 13:30
autor: PulaĆ1985
Ja niedawno zmieniłam biuro rachunkowe na biuro https://ed-pro.pl/kontakt Ed-Pro Expert z siedzibą w Szczecinie. Warto przybliżyć, że biuro z wieloletnim doświadczeniem specjalizujące się w działalności konsultingowej oraz zaawansowanych usługach outsourcingowych. Biuro oferuję bardzo dobre ceny a moje poprzednie biur zdzierało ze mnie jak za mokre zborze.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 22 sie 2021, 14:39
autor: krótka
Pełna księgowość, w końcu jest realizowana! Pomocni na tym polu okazali się https://www.biurorachunkoweprogres.pl/oferta . Jakość, którą dysponują całkowicie sprostała moim wymaganiom. Do tego doszło prowadzenie ewidencji VAT czy prowadzenie ksiąg przychodow i rozchodow. Ten problem za nami!

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 08 wrz 2021, 2:21
autor: kamilówka
Ja od bardzo dawna działam na tym polu wraz z https://www.dekret24.pl/oferta . Obsługa rachunkowa i firm to ich absolutna specjalność, także rozsądnie byłoby się odezwać do specjalistów na tym polu. Realizacja księgowości na własną rekę nie ma zadnego sensu.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 09 wrz 2021, 8:13
autor: michaśka
Warto też pomyśleć o systemie, który ułatwia nam prowadzenie naszej firmy. Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.oscbr.pl/ , u mnie sprawdził się po prostu rewelacyjnie, ja jestem mega zadowolona z wyboru, więc warto na niego postawić ;) ;)

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 13 wrz 2021, 13:07
autor: Maaażć
Ja szukałem kogoś odpowiedniego do prowadzenia ksiąg rachunkowych i moja koleżanka poleciła mi biuro , które znajduję się na Nowogrodzkiej. Biuro AKRO https://www.akro.waw.pl/kontakt bardzo mi odpowiada pod każdym względem i jeżeli chodzi o obsługę i cenę za prowadzenie usługi.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 13 wrz 2021, 14:09
autor: Monika Ćieplicka
Kiedy razem z mężem przeprowadziłam się do Gliwic bardzo zależało mi na tym, żeby znaleźć dobre biuro rachunkowe blisko naszego miejsca zamieszkania. Nasza sąsiadka dała mi namiar na biuro, które było na Jasnogórskiej 11 czyli kilka ulic od nas. Dowiedziałam się co i jak i podjęłam z nimi współpracę https://www.amtes-ksiegowosc.pl/kontakt i jestem bardzo zadowolona.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 14 wrz 2021, 23:37
autor: MichalineczkaŻ
Ja potrzebowałam kogoś kto poprowadzi u mnie obsługę kadrowo - płacową i z pomocą przyszła mi firma EMIKOL z Łodzi. Biuro https://biooperat.pl/oferta bez problemu podjęło zemną współpracę i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Biuro zajęło się kompleksowo działaniem od wprowadzenia wszelkich danych personalnych do programów komputerowych po archiwizowanie danych pracowniczych.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 21 wrz 2021, 22:24
autor: kamówksa
Zdecydowanie WWW.tanie-biuro-rachunkowe.pl . W swojej dziedzinie okazali się oni absolutnymi perfekcjonistami, dzięki czemu wiele kłopotów mamy już za sobą. Usługi rachunkowe realizują bardzo sprawnie, my na własną rekę byśmy tak dobrze tego nie zrobilli! To dopiero profesjonalizm.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 wrz 2021, 23:21
autor: króella
Skuteczne biuro rachunkowe? Zdecydowanie https://www.biurorachunkowepila.com.pl/ ... ksiegowosc z którymi działamy od bardzo dawna. Ogarnianie księgowości na własną rękę to niestety zbyt wymagające zadanie, dlatego dobrze było to powierzyć fachowom. I tak oto problem ten mamy w końcu za sobą. Warto także zaznaczyć, iż rachunkowość realizują online.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 24 wrz 2021, 21:26
autor: MariysiaŻ
Moim zdaniem biuro powinniśmy wybierać z polecenia znajomego czy innego krewnego bo zawsze sprawdzone biuro to lepsza pewność. Ja tak zrobiłam i wybrałam biuro z polecenia mojej znajomej i wybrałam biuro Ed-Pro z siedzibą w Szczecinie https://ed-pro.pl/kontakt. Biuro pasuję mi pod każdym względem i inaczej się rozmawia z kimś jeżeli wiedzą, że jestem u nich z polecenia :)

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 25 wrz 2021, 3:46
autor: oliś944
Ja całkowici przekonałam się do tego, że księgowość warto prowadzić sobie samodzielnie z pomocą programów online. Jeśli miałabym coś polecić, to koniecznie musicie zerknąć sobie na stronę https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-prog ... cja-na-rok . Znajdziecie tam szczegóły o promocji na rok, jaką oferuje portal wFirma.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 27 wrz 2021, 21:12
autor: ewiś9494
oliś944 pisze: ↑25 wrz 2021, 3:46 Ja całkowici przekonałam się do tego, że księgowość warto prowadzić sobie samodzielnie z pomocą programów online. Jeśli miałabym coś polecić, to koniecznie musicie zerknąć sobie na stronę https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-prog ... cja-na-rok . Znajdziecie tam szczegóły o promocji na rok, jaką oferuje portal wFirma.
Właśnie ostatnio czytałam na tej stronie o tym programie i myślę, że może zaciekawić to wiele firm. Sama też jestem na etapie sprawdzania księgowości, no i przyznam szczerze, że zaskoczyła mnie tak duża różnorodność, jeśli chodzi o wybór.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 28 wrz 2021, 16:54
autor: renatuś
Kontakt do sprawdzonego i zaufanego biura rachunkowego jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://taxexpert24.pl/biuro-rachunkowe ... rybunalski Tam pracują doświadczeni specjaliści. Biuro to ma swoją siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.

najcichsze wentylatory łazienkowe

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 29 wrz 2021, 16:48
autor: ewiś9494
ewiś9494 pisze: ↑27 wrz 2021, 21:12
oliś944 pisze: ↑25 wrz 2021, 3:46 Ja całkowici przekonałam się do tego, że księgowość warto prowadzić sobie samodzielnie z pomocą programów online. Jeśli miałabym coś polecić, to koniecznie musicie zerknąć sobie na stronę https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-prog ... cja-na-rok . Znajdziecie tam szczegóły o promocji na rok, jaką oferuje portal wFirma.
Właśnie ostatnio czytałam na tej stronie o tym programie i myślę, że może zaciekawić to wiele firm. Sama też jestem na etapie sprawdzania księgowości, no i przyznam szczerze, że zaskoczyła mnie tak duża różnorodność, jeśli chodzi o wybór.
Księgowość jest bardzo ważna dla działalności każdej firmy, więc z pewnością trzeba podejść do tematu rozsądnie i wszystko dokładnie sprawdzić. Ja sprawdziłam wszystko na stronie https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-prog ... cja-na-rok i dzięki temu korzystam teraz z wFirmy.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 29 wrz 2021, 17:46
autor: Beńka
W takim razie jeżeli szukacie konkretnego wsparcia i zależy wam na tym, żeby szybko, sprawnie i bez problemów rozliczyć podatki z pracy za granicą żeby jednocześnie uzyskać zwrot podatku na odpowiednim poziomie to warto postawić na specjalistów którzy będą Wam w stanie odpowiednio pomóc i doprowadzą sprawę do końca. Tutaj w przypadku pracy w Holandii zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na https://aangifte24.com/ z których wsparcia sam korzystałem. Wszystko na poziomie, ceny adekwatne do jakości ich pracy

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 02 paź 2021, 14:22
autor: damian78
Kontakt do sprawdzonego i zaufanego biura rachunkowego jest ważny. Od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z Ogólnopolską Siecią Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, pracują tam doświadczeni specjaliści, na których można polegać.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 04 paź 2021, 9:25
autor: Bartłom
Na pewno współpraca z doświadczonym biurem rachunkowym jest bezproblemowa. Dzięki temu zdecydowanie unikniemy nieporozumień, nie będzie problemów z urzędem skarbowym. Polecam kontakt z https://www.adamus.net.pl/, doświadczone biuro rachunkowe, rozliczają firmy kompleksowo, kadry, płace, JPK, więc w zasadzie otrzymujemy tylko kwoty, które musimy zapłacić i po sprawie

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 23 paź 2021, 17:41
autor: Bałagan
Jeśli nie wiesz jakie wybrać biuro rachunkowe, księgową a masz swoją firmę o którą trzeba dbać to polecam przeczytać artykuł http://koziolek.pl/obsluga-ksiegowa-i-k ... -lublinie/ . Jest to profesjonalna obsługa rachunkowa która jest dla każdej firmy

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 12 lis 2021, 10:21
autor: kręgielski
damian78 pisze: ↑02 paź 2021, 14:22 Kontakt do sprawdzonego i zaufanego biura rachunkowego jest ważny. Od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z Ogólnopolską Siecią Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, pracują tam doświadczeni specjaliści, na których można polegać.
A czy korzystasz też z ich opieki przy obsłudze kadrowej? Ja odkąd współpracuję z biurem rachunkowym Global Accounting to koszty związane z obsługą płać udało się obniżyć! Cenię sobie współpracę z profesjonalistami, wszystko przygotowane skrupulatnie i w terminie. Polecam

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 08 gru 2021, 15:31
autor: checheszek
To ja wam więc szczerze polecam stronę z branży biznesowej. Na niej znajdziecie ogłoszenia biur rachunkowych z całej Polski. Dodatkowo są tam również prawnicy, agencje ubezpieczeniowe i wiele więcej. To link do niej: https://www.biznes-katalog.pl/firmy/pol ... s%C5%82ugi Prowadzę firmę od wielu lat i bardzo mi ona pomaga, bo zawiera też artykuły branżowe, więc cały czas jestem zaznajomiony ze zmianami w świecie biznesu i prawa krajowego.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 03 sty 2022, 15:27
autor: Andżi
Dobre biuro rachunkowe znajdziemy w Warszawie na Lanciego i ja współpracuję z tym biurem https://www.adamus.net.pl/kontakt od 3 lat. Jestem bardzo zadowolony z usług tego biura bo nareszcie mam kompetentną osobę, która prowadzi moje sprawy najlepiej i co najważniejsze w obecnym czasie w dobrej cenie. Biuro poleciła mi moja przyjaciółka, która też korzysta z pomocy tego biura i też jest zadowolona. Jeżeli ktoś jest z Piaseczna to na Hemara 29 jest filia biura Abacus.

Re: Skuteczne biuro rachunkowe

: 18 sty 2022, 15:04
autor: witchar123
Bardzo dobre biuro rachunkowe stacjonarnie i online to superksiegi.pl
Jestem bardzo zadowolony z ich usług. nigdy nie mialem problemow z dokumentami, urzedami, zawsze wszystko na czas zrobione,rzetelnie wypełniona praca wynikajaca z zawartej umowy..........
pracują tam doświadczeni specjaliści i profesjonalisci. zawsze wszystko jest zrobione na tip top – rzetelnie i terminowo
wspolpracowalem z wieloma biurami rachunkowymi i to jest najlepsze............