Strona 1 z 1

kostka brukowa

: 15 mar 2020, 18:44
autor: lordis
Jaką firmę z Łodzi od kostki polecicie?

Re: kostka brukowa

: 22 cze 2020, 13:44
autor: annika
Ja znam fajną firmę z Pabianic, która zajmuje się sprzedażą i układaniem kostki - Ditrich http://www.kostkaditrich.pl/ Kostka od nich jest solidna, wytrzymała a ułożyli nam skomplikowany mozaikowy wzór i świetnie to wyszło. Dodam, że z ceną nie przesadzili.

Re: kostka brukowa

: 01 lip 2020, 15:05
autor: lharris
Jestem zainteresowana tematem ponieważ chcę odnowić podjazd do mojego garażu. Który wzór kostki brukowej podoba Wam się najbardziej z https://materialybudowlane.cieszyn.pl/bruk/? Czym należy się kierować przy wyborze kostek, aby mieć pewność, że nawierzchnia nie tylko ładnie podkreśli otoczenie, ale będzie także funkcjonalna?

Re: kostka brukowa

: 17 lip 2020, 7:29
autor: bambi
Oj z Łodzi to ja nie znam żadnej konkretnej firmy. Ale sądzę, że jak dobrze poszukasz w internecie to na pewno jakąś dobrą firmę znajdziesz. My mieszkamy a może budujemy się w Warszawie a tutaj jak wiadomo takich firm jest bardzo dużo. Jednak zależy nam na takiej z wieloletnim doświadczeniem w której dobrze nam doradzą jeśli chodzi o wybór kostki. Dlatego też zdecydowaliśmy się na tę firmę http://brukland-kostka.pl/ Dzięki temu nie muszę się przejmować że kostka wraz z biegiem lat ulegnie zniszczeniu

Re: kostka brukowa

: 20 lip 2020, 15:28
autor: white.gianni
Dziękuje za wszystkie polecenia. Muszę przejrzeć linki, które wstawiliście.

Re: kostka brukowa

: 24 lip 2020, 12:19
autor: markos
Nam kostkę brukową układała firma Bet-Pol z Rybnika i solidnie się ze wszystkim spisali. Tu namiary: http://www.bet-pol.com/ Mają też całkiem rozsądne stawki, także firma ogółem spoko, na pewno warto wziąć ich pod uwagę.

Re: kostka brukowa

: 07 sie 2020, 23:20
autor: elmo
Z taką kostką brukową obejście wokół domu czy w ogrodzie dużo efektowniej się prezentuje. Zerknijcie sobie na bruki https://www.joniec.pl/oferta/bruk.html . Joniec to firma z długoletnim doświadczeniem, jakości ich produktów można być pewnym. Kilka lat temu starszy brat u nich nie tylko kostkę zamawiał, ale i ogrodzenie. Dlatego ja nawet innych ofert nie przeglądałem. Ich rzeczy są solidne i trwałe, do tego prezentują się świetnie. Jak się pobudowałem to też u nich robiłem zakupy.

Re: kostka brukowa

: 13 wrz 2020, 16:36
autor: marvin
My mamy podjazd i taras z kostki brukowej wykonany przez firmę http://www.alwil.com.pl z Dębego Wielkiego i jesteśmy zarówno z kostki jak i z jej ułożenia bardzo zadowoleni. Kostka od nich dobrze się sprawdza - dobrze znosi wahania temperatury, nie pęka, nie kruszy się. No i cenowo u nich było ok.

Re: kostka brukowa

: 07 paź 2020, 9:51
autor: kłódka
No właśnie gdzie można zamówić większą ilość kostki brukowej łącznie z jej położeniem? Ale mamy na tyle problem, gdyż najpierw musimy wyburzyć taki mały budynek na podwórku aby móc tam także położyć kostkę. I tutaj jest problem bo nie jest łatwo znaleźć firmę zajmującą się wyburzeniami. I tak przeglądaliśmy w necie różne strony aż trafiliśmy na firmę Wodbruk w której to nie tylko zakupimy kostkę brukową lecz także oni zajmą się wyburzeniem tego budynku. Także znaleźliśmy idealne rozwiązanie dla nas

Re: kostka brukowa

: 09 lis 2020, 18:33
autor: staróha
Końcówka zimy i początek wiosny (choć w dzisiejszych czasach przy tak ciepłych zimach to ma coraz mniejsze znaczenie) jest to okres kiedy planujemy wykonywać porządki w pobliżu domu, czy w przydomowym ogródku. Naturalnie, jak w dużej części domków jednorodzinnych w ich pobliżu znaleźć można powierzchnie które wymagają przeprowadzania okresowych prac konserwacyjnych. Jedną z takich prac, które należy wykonywać cyklicznie jest niewątpliwie mycie kostki brukowej. Jest to świetny zabieg, dzięki któremu nawierzchnia podjazdów, ścieżek czy alejek dostanie powiew świeżości i możliwość przedłużenia swojej dobrej kondycji, dzięki czemu unikniemy przeprowadzania potencjalnych kosztownych prac niezbędnych do odnowienia powierzchni i jej żywotności.

Re: kostka brukowa

: 08 gru 2020, 1:56
autor: rafałł
W sprawie czyszczenia kostki brukowej to poczytajcie sobie o sodowaniu, to fantastyczna metoda. Działa skutecznie i nie niszczy powierzchni, bo jest delikatna. Co do konkretów to my zdecydowaliśmy się na firmę Sodablast24.pl z Warszawy https://www.sodablast24.pl/ i dobrze wykonali zlecenie, kostka wygląda jak nowa a co do stawki to wyszło nas to w porządku.