Strona 1 z 1

Gdzie iść na opalanie?

: 18 mar 2020, 8:52
autor: Andrzej1
To już w dużej mierze zależy od Waszego podejścia do tematu. Pamiętajcie o tym, że dzisiaj jesteście w stanie zorganizować bezpieczne opalanie. Wystarczy zajrzeć do https://villaurody.pl/ by samemu przekonać się o tym, jakie konkretnie efekty jesteście w stanie uzyskać pod kątem pięknej opalenizny, o każdej porze roku ;)

Re: Gdzie iść na opalanie?

: 18 mar 2020, 9:51
autor: Izak
Opalanie na solarium nigdy nie jest w pełni bezpieczne...

Re: Gdzie iść na opalanie?

: 22 cze 2020, 11:25
autor: lila87
Ja ostatnio dużo dobrego słyszałam o opalaniu natryskowym. Oferta dobra jest na http://www.newbodyline.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie. Zabiegi na ciało warto wykonywać od czasu do czasu, poczuć się atrakcyjną można zawsze.

Re: Gdzie iść na opalanie?

: 09 lip 2020, 20:22
autor: kacc
Opalanie natryskowe jest najlepsze. W wielu miejscach znajdziecie, można też znaleźć panie które wykonują z dowozem. Ważne też z jakich produktów korzystają, świetne są https://tanexpert.pl/ płyny MineTan. Można też u nich dostać pianki do samodzielnego opalania w domu. Naturalny efekt, łatwo się nakłada.

Re: Gdzie iść na opalanie?

: 28 lip 2020, 17:34
autor: Tanika
Powiem Wam, że opalanie natryskowe naprawdę zmieniło moje życie. Zawsze lubiłam być opalona, ale niekoniecznie lubiłam się opalać, dlatego to jest strzał w dziesiątkę. Chodzę na ul. Żelazną w Warszawie, do J'ADORE INSTYTUT https://jadoreinstytut.com/warszawa/opa ... we-sun-fx/ efekt naprawdę robi wrażenie.

Re: Gdzie iść na opalanie?

: 30 lip 2020, 15:41
autor: alta06
Nie korzystam z żadnych solarium. Wolę posiedzieć na słońcu gdy jest to możliwe :)

Re: Gdzie iść na opalanie?

: 25 sie 2021, 9:38
autor: kałamag
Masz własny salon solarium i potrzebujesz namiar na dobrego dostawcy lamp do solarium? Wysokiej jakości lampy, o różnym natężeniu promieni UV dla trwałego i bezpiecznego opalanie, oferowane przez https://lampymagnum.pl to gwarancja długiego użytkowania oraz zadowolenia klientów z jakości opalenizny.