Strona 1 z 1

Firma stolarska - produkcja mebli

: 19 mar 2020, 22:27
autor: Sarina
Witam! Zastanawiam się nad tym jakie biznesy są obecnie opłacalne. Może tak produkcja mebli, takich spersonalizowanych na wymiar? Myslę ,ze tutaj interes się kręci zwłaszcza że sporo osób decyduje się własnie na takie meble. Jeśli chodzi o maszyny stolarskie to zauwazyłam że ta firma https://maszyny-stolarskie.com.pl/ oferuje zarówno wypożyczanie takich maszyn jak i akcesoria do nich w dobrych cenach. drewna. W ofercie znajdziecie szereg szlifierek szerokotasmowych, automatycznych tokarek i wiele innych przydatnych narzędzi oraz sprzętów.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 30 maja 2020, 23:20
autor: mczay
Naprawdę dobry pomysł na biznes! Niezbędny sprzęt możesz znaleźć na stronie: https://winter-holztechnik.pl/maszyny-stolarskie/ . Jest dobrej jakości w niskiej cenie, więc naprawdę warto się na to zdecydować. Tym bardziej, że na pewno znajdziesz tutaj wszystko co niezbędne do tej firmy.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 02 cze 2020, 6:09
autor: wena
Pomysł dobry. Trzeba pamiętać, że to jest duża inwestycja. W takich zakładach produkcyjnych bardzo istotną sprawą jest odpowiednio zrobiona wentylacja. U nas całym systemem zajął się ZDPWA http://zdpwa.com.pl/filtry-do-redukcji-węglowodorów/, który projektuje oraz produkuje filtry węglowe do oczyszczania powietrza Bez żadnych problemów przechodzimy wszystkie kontrole.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 18 sie 2020, 11:48
autor: lormol
Jeżeli planujecie zająć się produkcją mebli lub już się tym zajmujecie to polecam wam zajrzeć na stronę http://kolkidrewniane.pl/ Jest to producent kołków drewnianych, które są niezbędne przy składaniu mebli. Warto nawiązać z nimi współpracę.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 24 sie 2020, 17:43
autor: melville
W takim razie ja tez mam dla was dobry kontakt -firma Prochera http://prochera.com.pl/ To fajny producent maszyn stolarskich i narzędzi do specjalistycznej obróbki drewna, specjalizują się w narzędziach szlifierskich. Mega jakosć, rozsądna cena i dobry kontakt z klientem - na bank będziecie zadowoleni z ich oferty.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 23 lis 2020, 13:40
autor: kębert
Na pewno będziecie musieli rozejrzeć się za porządnymi narzędziami i artykułami stolarskimi. Ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z https://www.dana.gda.pl/ Firma ta zajmuje się zaopatrywaniem firm stolarskich w odpowiednie narzędzia. Sam od dawna z nimi współpracuję i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 06 mar 2021, 23:35
autor: tamiś
Tutaj https://skladydrzewne.pl/oferta/akcesoria/sruby-wkrety/ możecie się kompleksowo zaopatrzyć. Mają tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o drewno oraz różnego rodzaju akcesoria. Między innymi znajdziecie tam różnego typu śruby i wkręty. Wybór jest naprawdę ogromny. Niewątpliwie jest to ciekawe miejsce na zakupy.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 04 sie 2021, 21:17
autor: kacc
Jeśli firma zajmuje się produkcją mebli to musi przede wszystkim postawić na wysokiej jakości maszyny stolarskie, na stronie https://maszyny-stolarnia.pl/miasta możecie takie wyszukać. Możecie liczyć na darmową dostawę bez względu na to gdzie znajduje się Wasz zakład. Maszyny są wysokiej jakości, na pewno zapewnią bezawaryjną pracę na długie lata.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 14 sie 2021, 16:57
autor: towiś
Jeśli chcecie się zająć produkcją mebli, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://skladydrzewne.pl/oferta/tarcica ... lisciasta/ . Jest tam między innymi dostępne tarcica liściasta. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach się zaopatrywać. Mają tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 23 sie 2021, 10:13
autor: Świerkocki
Doskonałej jakości półfabrykaty dla przemysłu meblarskiego, w swojej ofercie posiada producent drewna klejonego Richd. Anders. Warto zapoznać się ofertą dostępną na stronie https://www.richd-anders.pl/produkty.html - wszystkie produkowane elementy wytwarzane zgodnie z obowiązującymi standardami w oparciu o najnowsze technologie.

Re: Firma stolarska - produkcja mebli

: 19 wrz 2021, 11:15
autor: Jędyk
W mojej opinii przede wszystkim kluczowy jest wybór dla swojego sklepu, bądź butiku dobrej jakości mebli które pozwolą Wam odpowiednio zaaranżować przestrzeń i przygotować ją tak, aby zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów. W naszym przypadku problematyczny był montaż i usługi serwisowe jednak tym także się zajmują. Wszystko na odpowiednim poziomie, a z nimi zaczęliśmy nowy start także koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście i czy z efektów końcowych jesteście w pełni zadowoleni.