Strona 1 z 1

Re: Rower szosowy dla pań

: 11 kwie 2019, 18:39
autor: voytek2
Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Re: Rower szosowy dla pań

: 25 kwie 2019, 6:21
autor: jana
ja mojemu na urodziny planuję zamówić taką koszulkę https://adventuresports.pl/wyszukaj/wsz ... erowe-pl-1 jest zapalonym rowerzystą i nie mogę już patrzeć na te stare ciuchy. on jakby mógł to by przez lata jeździł w jednej koszulce którą kupił dobrych lat temu :D myślę, że taki prezent mu się spodoba :)

Re: Rower szosowy dla pań

: 06 maja 2019, 12:22
autor: Oglik
Dla Pań warto też pomyśleć o rowerze miejskim. Merida - https://www.rowerzysta.pl/rowery_merida.html ma ciekawe modele miejskie lub takie które również w mieście się sprawdzą. Bagażnik i błotniki, na pewno w mieście się przydadzą sprawdzona marka obecne na Polskim rynku od wielu wielu lat. Bogata oferta akcesoriów które przydadzą się w każdym rowerze.

Re: Rower szosowy dla pań

: 23 wrz 2019, 11:25
autor: nikelodon18
Ja nawet dla tego roweru zakupiłam specjalistyczny bagażnik samochodowy! Stało się to możliwe za sprawą oferty https://guliwer.net/ , dzięki którym mogę brać rower gdzie mi się tylko spodoba!

Re: Rower szosowy dla pań

: 16 paź 2019, 10:45
autor: martan
Jeżeli mieszkacie w okolicach Zakopanego i rozglądacie się za odpowiednim rowerem dla siebie to polecam wam wybrać się do sklepu http://roweryzakopane.pl/ Oni mają szeroki wybór rowerów i służą profesjonalną pomocą w ich doborze.

Re: Rower szosowy dla pań

: 16 paź 2019, 16:36
autor: elza
Myślę, że z powodzeniem znajdziesz coś odpowiednia dla siebie tutaj https://pmbike.pl . Mają tam różne modele rowerów, nawet możecie zakupić porządne rowery elektryczne. No i oczywiście znajdziecie tam również części, różne akcesoria do rowerów, przyczepki, odzież. Czyli możecie tutaj wszystko sobie zamówić do prowadzenia komfortowych podróż rowerowych.

Re: Rower szosowy dla pań

: 25 paź 2019, 12:03
autor: aletta
Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim rowerem to polecam wam zajrzeć na stronę https://acrivsport.eu/ Jest to świetna hurtownia rowerowa, która posiada szeroki wybór różnych marek i typów rowerów. Sama tam znalazłam model odpowiedni dla mnie.

Re: Rower szosowy dla pań

: 08 lis 2019, 14:53
autor: suzzi
Nie znam się na typach rowerów, ale wiem, że na naszym osiedlu są popularne Rowery Arkus i to wcale nie tylko wśród dorosłych. Nie dalej jak 2 dni temu słyszałam, jak jedna dziewczynka drugiej tłumaczyła, dlaczego taki rower jest fajny. A dla mnie cena 500 zł za sztukę dla dziecka jest naprawdę przystępna. Jakbym miała komu kupić, to bym kupiła.

Re: Rower szosowy dla pań

: 03 gru 2019, 16:16
autor: retro
Może zainteresują Cię rowery sklep: https://www.metrobikes.pl/pl/c/Rowery/9 . W Metro Bikes znajdziesz bardzo duży wybór różnych rowerów, zarówno tych dla amatorów jak i profesjonalistów. Polecam się rozejrzeć.

Re: Rower szosowy dla pań

: 29 sty 2020, 9:40
autor: edran
Jeżeli rozglądacie się za eleganckimi rowerami dla kobiet to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://moto-rosi.com.pl/ Oni sprzedają porządne rowery w całkiem niezłych cenach. Ja oraz moja żona korzystamy ze sprzętu od nich zakupionego i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.