Strona 1 z 1

Hurtownia dodatków do odzieży

: 07 kwie 2020, 10:14
autor: hannas
Cześć,
Poszukuję dobrej hurtowni dodatków do odzieży. Dobrej tzn. zależy mi na wysokiej jakości produktach, duży wybór. Dodatki damskie, męskie i dziecięce. Proszę o namiary, otwieram swój sklep internetowy.

Re: Hurtownia dodatków do odzieży

: 29 kwie 2020, 9:04
autor: parksa
Hej, moja szwagierka prowadzi butik i zamawia sobie wszystkie dodatki od jednego hurtownika. Mowa o https://versoli.pl/pl/ słyszałaś o nich? Ja sama sobie od niej kupiłam ostatnio bandamy 3 i zrobiłam dla siebie, męża i synka maseczki. Fajna sprawa, możesz modnie wyglądać nawet w czasie pandemii. Wszystkie dodatki jakie szwagierka zamawia od nich są bardzo fajne, ja mam 2 torby shoperki i kapelusz właśnie z Versoli. Jestem zadowolona więc sprawdź sobie ich ofertę ;)

Re: Hurtownia dodatków do odzieży

: 31 maja 2020, 7:37
autor: borek88
Skoro otwieracie swoje sklepy internetowe i poszukujecie hurtowni z odzieżą, to mam dla Was idealne i fajnie gdybyście byli na etapie wyboru oprogramowania do sklepu. Zajrzyjcie na stronę https://www.cstore.pl/sklep-dropshipping na której macie szczegółowo opisane jak oprogramowanie do stworzenia sklepu internetowego działa w modelu dropshpping, a więc jest to dla Was możliwość posiadania sklepu z odzieżą bez magazynu.

https://crystograph.com/digital-photography-for-beginners-how-to-make-more-money-with-stock-photo-sites/

Re: Hurtownia dodatków do odzieży

: 15 cze 2021, 16:47
autor: kilobajt
Akurat ja za bardzo w takich miejscach nigdy jeszcze nic nie kupowałem i jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest ogólnie noszenie różnego rodzaju nakryć głowy. Polecam na pewno zapoznanie się z ciekawym artykułem https://www.faceandlook.pl/jak-stworzyc ... -i-beretow gdzie opisano ciekawie jak można zrobić bardzo ciekawą kreację.