Strona 1 z 1

Warszawa - gdzie kupić rower?

: 04 kwie 2020, 5:39
autor: Cecylia1996
Cześć, jakie sklepy rowerowe w Warszawie polecacie z ciekawą ofertą modeli? Gdzie kupię niedrogi, ale solidny rower?

Re: Warszawa - gdzie kupić rower?

: 19 kwie 2020, 13:58
autor: Erwin
Fajną ofertę i korzystną cenowo ma sklep https://rowerybialoleka.com.pl/. Przy okazji pomogą Ci dopasować odpowiedni model i zapewnią serwis na gwarancji i po jej skończeniu. Kompleksowa obsług na najwyższym poziomie ;)

Re: Warszawa - gdzie kupić rower?

: 27 paź 2021, 8:55
autor: Staś29
Czy to koniecznie musi być sklep lokalny? Polecam rozejrzeć się po Internecie i sprawdzić co do zaoferowania ma sklep rowerowy online. Będziesz miał znacznie większą ilość produktów do wyboru oraz szczegółowo opisane wszystkie części i akcesoria. Odsyłam do przemyśleń ;)

Re: Warszawa - gdzie kupić rower?

: 09 gru 2021, 15:08
autor: Elzia
Wiesz co, wydaje mi się, że nie ma co szukać rowerów po sklepach stacjonarnych, zwłaszcza w stolicy, gdzie ceny są podyktowane także wysokim czynszem lokalu... Moim zdaniem lepiej jest kupić rower przez internet. Jest pełno sklepów, w których znajdziesz rower taki, jaki chcesz, w dużo lepszej cenie. Ja na ten przykład kupiłam marki Kellys z https://www.korczyksport.pl/k/rowery/rowery-kellys/. Przesyłka przyszła w ciągu 2 dni. Wszystko cacy. Myślę, że w ten sposób możesz zrobić i Ty. Ważne żebyś wcześniej wiedziała jaki rozmiar roweru (ramy) masz kupić i opon.

alamba band