Strona 1 z 1

Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 27 kwie 2020, 16:46
autor: Zenek
Znalazłem jakieś nowe forum w sieci:
https://wszystkieogloszenia.pl
chyba spoko, bo można sobie jakiegoś linka pozyskać łatwo do swojej strony i jest sporo działów. ;)

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 29 maja 2020, 13:46
autor: Dziewczyna
Jeśli szukacie jakiś portali, na których można wstawiać bezpłatne ogłoszenia, to polecam Wam serwis Pokato.pl. Znajdziecie tam anonse z najróżniejszych branż, między innymi moda, uroda, dziecko, nieruchomości, motoryzacja czy też praca.

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 23 cze 2020, 15:48
autor: malyswiat5
Każdy kto prowadzi swoją działalność lub pragnie coś sprzedać, chcę dotrzeć ze swoimi propozycjami do jak najszerszego grona odbiorców. Stąd też korzystanie z różnych możliwości ogłoszenia się to podstawa, aby do nich trafić. Polecam zatem portal https://tuoglos.pl/ w którym znajdziesz dostęp do stu różnych miast, dzięki czemu Twoje ogłoszenie obejrzy jeszcze więcej osób! Bez problemu możesz także śledzić swoje propozycje i aukcje. To doskonały pomysł na promocję.

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 09 lip 2020, 23:29
autor: elmo
Akurat ja mogę polecić portal z ofertami dla branży medycznej. Jest to https://medbra.in/, może już znacie. Jest takim ułatwieniem w szukaniu pracy na przykład dla lekarzy, ale można też tam zamieścić ogłoszenie. Zawsze to takie udogodnienie, ułatwienie w poszukiwaniu pracy. Z całego kraju są tam oferty.

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 19 lip 2020, 14:35
autor: Alusia
Aktualna sytuacja sprawiła, że dość aktywnie musiałam zacząć szukać nowego zatrudnienia.
Nie było łatwo do chwili, kiedy namierzyłam ten portal: https://megapraca.pl/praca-administracja-biurowa .
Genialne miejsce, z aktualnymi ofertami pracy! Odpowiedziałam już na kilka ogłoszeń i wygląda na to, że wszystko jest na najlepszej drodze, żeby mnie zatrudnili. Nie spodziewałam się, że znalezienie pracy, jeśli szuka się w dobrym miejscu, może być tak łatwe.

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 09 sie 2020, 1:39
autor: eluśka
Na pewno tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/obs%C5%82uga-klienta/ warto się rozejrzeć za idealną pracą. Mają tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji i to nie tylko na stanowisku doradcy klienta. Trzeba zdecydować się na taką pracę, gdzie będziemy każdego dnia z chęcią ją wykonywać.

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 05 paź 2020, 10:05
autor: michał765
Polecam bardzo przejrzysty i intuicyjny serwis. Ogłoszenia w rekin.com - https://pl.rekin.com/ogloszenia/ .

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 06 lis 2020, 8:14
autor: forómowicz
Z ogłoszeniami w sieci mam ten problem, że nie wiadomo które są wiarygodne, a które ktoś stworzył tylko po to, żeby wyciągać adresy mail. Choć z anonsami w prasie czy tablicach może być podobnie - nie wszystkie są zamykane, takie jak te z https://gabloty.info.pl/gabloty-informacyjne-stojace/ tylko są ogólnie dostępne. Na przykład w marketach - i każdy tam wywiesza, co mu się podoba, a potem ludzie dzwonią. I cyk, kolejne rekordy lądują w bazie danych, którą ktoś potem kupi i będzie nękać głupimi ofertami :|

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 27 gru 2020, 22:23
autor: guśka
Wszystko zależy jakich ogłoszeń poszukujecie, albo jakie chcecie dodać. Tutaj https://katowice.geopraca.pl/oferty-pra ... ia%C5%82a/ macie portal z ogłoszeniami o pracę. Jeśli poszukujecie pracownika, to warto tam dodać bezpłatną ofertę zatrudnienia. Również warto tam wejść, aby znaleźć zatrudnienie.

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 03 lut 2021, 11:23
autor: zośka322
Firma, w której pracuję chciała dobudować dodatkową siedzibę firmy, ale wiem, że są jakieś kłopoty z pozwoleniem na budowę w miejscu, które jest do tego przeznaczone. Z tego, co mi wiadomo, to firma planuje teraz kupić obiekt i tam stworzyć siedzibę firmy. Ofertę, jaką się interesują znalazłam na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty więc to podpowiedź dla Was, gdybyście szukali podobnych rozwiązań.

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 04 lut 2021, 10:10
autor: kałabała
Może nie forum ogłoszeniowe, ale powstał nowy serwis ogłoszeniowy Rekin.com. Rekin.com to nowy ogólnopolski portal ogłoszeniowy, w którym można zamieszczać ogłoszenia w bardzo wielu kategoriach. Dodawanie takich ogłoszeń jest w pełni darmowe i nie jest ograniczone przez żadne limity.

Re: Jakieś nowe forum z ogłoszeniami

: 15 sie 2021, 17:41
autor: józka
Doskonałą sprawą jest też https://ogloszenia.info.pl/ogloszenia/olsztyn/ https://ogloszenia.info.pl/ogloszenia/opole/ . Tutaj możecie za darmo wystawić rzeczy, które są już wam niepotrzebne. Również możecie trafić na fajne oferty kupna czy nawet i wymiany, więc warto tutaj zajrzeć