Strona 1 z 1

Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 16 kwie 2020, 4:26
autor: ignacy_70
Przymierzam się do wyboru oczyszczalni ścieków w nowo budowanym domu. Zastanawiam się, jaka będzie najlepsza?

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 16 kwie 2020, 18:15
autor: Marian
Jedną z lepszych opcji jest biologiczna oczyszczalnia ścieków, bo do gleby trafia już czysta woda. Ale najlepiej skontaktuj się z http://www.biohydrosystem.pl/Strona/, oni doradzą Ci najlepsze rozwiązanie.

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 06 maja 2020, 9:07
autor: edran
Przede wszystkim trzeba rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą oczyszczalni ścieków. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.zbiorniki.szczecin.pl/woda- ... ie-sciekow Jest to sprawdzona firma, która sprzedaje porządne, biologiczne oczyszczalnie ścieków w całkiem niezłych cenach.

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 12 lip 2020, 19:29
autor: lordis
Moim zdaniem warto pomyśleć o przydomowej oczyszczalni, to o wiele lepsze rozwiązanie niż tradycyjne szambo, warto w to zainwestować, bo na dłuższą metę bardziej się opłaca i jest lepsze dla środowiska. U nas jest przydomowa oczyszczalnia ścieków z łódzkiej firmy EKO-BIO https://oczyszczalnia.net/ dobrze działa w praktyce, także z naszej strony 100 % zadowolenia z wyboru oczyszczalni.

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 21 sie 2020, 11:06
autor: lormol
Trochę się rozglądałem za odpowiednią oczyszczalnią ścieków do mojego domu. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.oczyszczalnie-szamba.pl/ i mogę polecić ich również wam. Jest to bardzo dobry producent szamb i oczyszczalni ścieków z okolic Poznania.

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 02 wrz 2020, 10:12
autor: martan
Jeżeli jesteście na etapie budowy oczyszczalni ścieków to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.zickert.pl/ Oni zajmują się sprzedażą zgarniaczy, syfonów i innych elementów do oczyszczalni ścieków.

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 22 gru 2020, 21:57
autor: ladnapogoda
Duże i profesjonalne oczyszczalnie ścieków potrzebują bardzo wydajnych urządzeń takich jak pompownie ścieków , urządzenia muszą mieć duża przepustowość oraz wysoką sprawność. W ich produkcji i dostawie specjalizuje się firma Bartosz, to dopasowane do potrzeb układy wraz z osprzętem.

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 24 sty 2021, 22:14
autor: Mirosław82
Na Twoim miejscu skonsultowałbym się z kimś bardziej doświadczonym. Osobiście mogę polecić Ci usługi firmy https://www.inwap.pl. Zajmują się produkcją i montażem przepompowni ścieków. Dodatkowo wykonują usługi serwisowe oraz przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne produkowanych pomp. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 31 mar 2021, 11:25
autor: Jaśek
Zastanawialiście się jaki wpływ na przydomową oczyszczalnię ścieków ma zmiękczacz wody, regenerowany solanką?

W internecie jest bardzo dużo sprzecznych informacji, ciężko mi było stwierdzić jak to rzeczywiście jest. ALE!

Znalazłem niedawno film na youtube, który wlaśnie bardzo szczegółowo przedstawia ten temat, w oparciu o wiedzę producentów zmiękczaczy wody oraz oczyszczalni biologicznych :D

Baardzo polecam, duża dawka wiedzy - https://youtu.be/3a6d9V96yP0

utrata zaufania a wypowiedzenie umowy o pracę

Re: Jaka oczyszczalnia ścieków jest najlepsza?

: 05 wrz 2022, 11:09
autor: scsąą
Oczyszczalniami zajmuje się firma z miejscowości Cisowa na Jurze Krakowsko – Częstochowskie - www.cisowa.com. Temat podejmowali nim jeszcze w Polsce był popularny więc doświadczenie jest na pewno pomogą dobrać instalację do potrzeb. Propozycja dobra ze względu na to, że będą także pomagali w staraniach o dofinansowanie do takiej inwestycji. Doświadczenie po ich stronie więc też łatwiej im coś ciekawego klientom poradzić jak chodzi o wybór takiej instalacji.