Strona 1 z 1

Nowoczesne przecinarki taśmowe

: 21 kwie 2020, 2:28
autor: Lubogost_70
Jeżeli Wasza firma zajmuje się obróbką i cięciem metalu, to zz pewnością korzystacie z przecinarek taśmowych. Niezawodne i solidne maszyny pozwalają na ciągłość działania firmy i terminowe wywiązywanie się z zobowiązań. Dlatego polecę Wam przecinarki taśmowe Katana, korzystam z nich w swoim warsztacie od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodły!

Re: Nowoczesne przecinarki taśmowe

: 03 sie 2020, 10:16
autor: lormol
Jeżeli zależy wam na porządnych maszynach, na których można w pełni polegać to polecam wam zgłosić się do https://www.zakladbudowymaszyn.eu/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się wykonywaniem maszyn na zamówienie. Osoby tam pracujące są doświadczonymi specjalistami, na których można polegać.

Re: Nowoczesne przecinarki taśmowe

: 27 sie 2020, 9:31
autor: dylewska
Dobrze wiedzieć gdzie można kupić takie urządzenia bo my też nie dawno szukaliśmy do firmy piły do metalu i znajomy nam podpowiedział że najlepsze dostaniemy w tym http://www.koro.net.pl/ sklepie, a to także producent wszelkiego rodzaju pił taśmowych do drewna

Re: Nowoczesne przecinarki taśmowe

: 09 paź 2020, 11:20
autor: lótris
Jeżeli prowadzicie własną firmę produkcyjną to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.pawo-alu.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą napędów przemysłowych. Napędy te znajdują zastosowanie w wielu firmach produkcyjnych. Sam korzystam z ich urządzeń i jestem z nich zadowolony.