Strona 1 z 1

Drewniane schody do domu

: 30 kwie 2020, 3:24
autor: Ewelina
Cześć! Wymarzyłam sobie drewniane schody w domu takie, jakie wykonuje firma hanmark.pl. Ktoś z was może korzystał z ich usług i może podzielić się opinią?

Re: Drewniane schody do domu

: 30 kwie 2020, 14:32
autor: cecylian_91
Bardzo dobrze znam tę firmę i uważam, że są najlepsi w branży parkieciarskiej. Bardzo dbają o jakość wykonania, przestrzegają terminów no i indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia. Cen też nie mają wygórowanych, dla mnie super ;)

Re: Drewniane schody do domu

: 30 kwie 2020, 23:35
autor: hunebe
Nie korzystałam ani też nie słyszałam. Ostatnio przyjaciółka schody zamawiała od https://wycenaschodow.pl/ i bardzo sobie chwaliła współpracę, więc mogę ich polecić. Ogromnym ich plusem jest to, że schody projektują konkretnie pod wymogi klienta

Re: Drewniane schody do domu

: 04 maja 2020, 19:34
autor: finky
Raczej indywidualne zamówienie, bo gotowe ciężko trafić pod wymiar.

Re: Drewniane schody do domu

: 08 lip 2020, 15:57
autor: włóczykij13
Przy drewnianych schodach atrakcyjnie może się prezentować atrakcyjne oświetlenie - nie sądzisz? Dlatego zainwestowaliśmy w oświetlenie z oferty shop.led-glass.eu i był to wybór kapitalny. Mocno na tym zyskało wnętrze!

Re: Drewniane schody do domu

: 11 lip 2020, 2:44
autor: lordis
Nam schody kręte na słupie (nie wymagają dużej ilości miejsca, a jednocześnie są wygodne) wykonała solidnie firma Stalex z Czaplinka. Tu macie na nich namiary https://www.stalex-czaplinek.pl/schody/ Schody są świetnie wykonane, to połączenie drewna z metalem, wygląda to nowocześnie i ciekawie, bardzo nam pasuje. Plus dla firmy za rozsądną cenę i terminowość wykonania zlecenia.

Re: Drewniane schody do domu

: 21 gru 2020, 17:10
autor: melville
Ja mam namiar na sprawdzonego producenta schodów i balustrad na terenie Śląska, czyli firmę Schodex http://schodex.com/ Super schody dla nas wykonali - na konstrukcji stalowej ze stopniami z drewna. Bardzo jesteśmy zadowoleni z tego jak wyszły, są solidne i pięknie wyglądają.

Re: Drewniane schody do domu

: 19 kwie 2021, 8:37
autor: lómbrs
Warto uważnie rozejrzeć się za porządnym producentem schodów. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://gam-metal.pl/ Jest to bardzo dobry producent schodów, do którego sam się zgłosiłem. Teraz mam porządne o dobrze się prezentujące schody.

Re: Drewniane schody do domu

: 11 maja 2021, 10:32
autor: Gośka
Z mężem zamawialiśmy schody zewnętrzne z https://www.dolle.com.pl/ . Zamiast drewnianych zdecydowaliśmy się na te ze stalowymi elementami bocznymi, stopniami z antracytu i balustradą. Były do wyboru dwie szerokości stopni my wybraliśmy 100cm i nie żałujemy. Fajnie się prezentują :)

Re: Drewniane schody do domu

: 25 cze 2021, 15:37
autor: PawełT
My przy budowie domu zdecydowaliśmy się na schody drewniane z firmy Zakki. Nie żałujemy tej decyzji. Kierowaliśmy się opiniami znajomych i ceną. Nie są to schody za milion monet. Do naszego małego salonu idealny model to https://zakki-schody.pl/schody-spiralne. Zamarzyły się nam schody drewniane z metalową balustradą.

Paweł

Re: Drewniane schody do domu

: 29 cze 2021, 23:50
autor: AdamŻ
Ja wolę coś bardziej nowoczsnego i myślę nad schodami kamiennymi do domu. Bardzo ciekawy projekt znalazłem na stronie tej firmy https://ikamienie.pl/oferta/schody-z-kamienia i powiem wam, że zakochałem się w takich projektach bo wygląda to luksusowo.