Strona 1 z 1

Niezapomniany wieczór kawalerski

: 04 maja 2020, 5:38
autor: jonasz74
Jestem świadkiem na ślubie przyjaciela, więc to na mnie spadło zorganizowanie wieczoru kawalerskiego. Znalazłem ciekawą ofertę na adrenalinaclub.pl. Zresztą ten klub ma sporo pozytywnych opinii. Co możecie powiedzieć na ich temat?

Re: Niezapomniany wieczór kawalerski

: 04 maja 2020, 10:10
autor: Robert
Ja bardzo polecam klub Adrenalina. Impreza kawalerska na najwyższym poziomie. Bawiliśmy się rewelacyjnie i na pewno na długo zapamiętamy wszystkie atrakcje. Wieczór o wiele lepszy niż zwykła impreza w knajpie ;)

Re: Niezapomniany wieczór kawalerski

: 30 cze 2020, 13:35
autor: katkas
Ja nigdy wcześniej nie słyszałam o tym klubie, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na ten temat. Mój mąż miał swój wieczór kawalerski w klubie https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ i bardzo miło to wspomina :) Sprawdźcie sobie ich ofertę, może i wam przypadnie do gustu

Re: Niezapomniany wieczór kawalerski

: 17 lip 2020, 12:34
autor: maskotka
Z tego co mi wiadomo, to całkiem fajnie w klubie rasputin jest w Rzeszowie... Super atmosfera, zabawa przednia do tego dobre drinki i młdoe seksowne tancerki, nienachalne, jak to bywa w niektórych klubach. Do tego one profesjonalnie tańcza Pol-dance, wiec jest na co popatrzec

Re: Niezapomniany wieczór kawalerski

: 14 sie 2020, 2:52
autor: lordis
Jakbyście szukali zabawnych gadżetów na ten wieczór to sprawdźcie sobie ten sklep internetowy http://www.art-pop.pl/produkty/wieczor-kawalerski,95 Mają m.in. krawaty, koszulki, poduszki czy dyplomy z zabawnymi napisami typu "Game over" czy "Exit ostatnia szansa!". Szybko wysyłają zamówienia, u nas było po czterech dniach.

Re: Niezapomniany wieczór kawalerski

: 24 sie 2020, 16:01
autor: booklo
Bierzcie plecaki z oferta plecaków Gliwice i spontanicznie ruszajcie przed siebie! Ja nie lubię nic planować, takie imprezy są najlepsze.

Re: Niezapomniany wieczór kawalerski

: 21 wrz 2020, 12:44
autor: Dzony82
Wieczór kawalerski powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Wydaje mi się, że warto poszukać czegoś oryginalnego. Takim miejscem, bezsprzecznie jest https://quadrille.pl/

Re: Niezapomniany wieczór kawalerski

: 29 wrz 2020, 14:57
autor: sońka90
Warto poważnie zastanowić się nad wyborem lokalu :) Najlepiej sprawdzi się jakiś klub, gdzie można potańczyć i się napić. Nie wiem czy słyszeliście już o https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ ? To jeden z lepszych lokali w Warszawie a w sumie to i calej Polsce. Nie ma żadnej złej opinii na temat tego miejsca.

Re: Niezapomniany wieczór kawalerski

: 25 mar 2021, 13:09
autor: Kłos
W Warszawie jest masa fajnych miejsc, polecam wybrać się na paintball laserowy czy rzucanie siekierami, rewelacyjna zabawa, a później jakaś imprezka. Dobrze też mieć pod ręką kontakt do https://www.medycznydetox.pl/oferta/kroplowki-po-kacu jakby kogoś za mocno poniósł melanż to można zamówić sobie usługę podłączenia kroplówki z dojazdem do "poszkodowanego", która szybko stawia na nogi i minimalizuje skutki kaca.