Strona 1 z 1

Jaka oczyszczalnia lepsza?

: 02 maja 2020, 8:53
autor: stella
Hej, chcę zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków, ale nie jestem pewna, czy lepsza będzie drenażowa, czy biologiczna? Jak myślicie?

Re: Jaka oczyszczalnia lepsza?

: 13 maja 2020, 7:22
autor: Justynian-78
Ja stawiałbym na oczyszczalnię drenażową, bo jest najtańsza i najprostsza w budowie. Zresztą polecam Ci skontaktować się z biohydrosystem.pl. Oni właśnie zajmują się budową takich oczyszczalni i na pewno doradzą Ci odpowiednią technologię. To bardzo profesjonalna firma, robią dobrą robotę ;)

Re: Jaka oczyszczalnia lepsza?

: 24 maja 2020, 15:50
autor: nikelodon18
Przydomowa oczyszczalnia to zdecydowanie rozwiązanie godne naszych czasów. To było oczywiste, że i ja powinienem z tego skorzystać! Rozwiązanie w tej postaci dostarczyli mi https://oczyszczalnieprzydomowe.info/ - efekt końcowy wprost przerósł moje oczekiwania!

Re: Jaka oczyszczalnia lepsza?

: 12 wrz 2020, 22:17
autor: lordis
U nas jest przydomowa oczyszczalnia ścieków od firmy EKO-BIO spod Łodzi https://oczyszczalnia.net/ i sprawdza sie w praktyce super, działa bezawaryjnie a producent daje na nią aż 10 lat gwarancji. Ogółem jesteśmy w 100 % zadowoleni, że zdecydowaliśmy sie na oczyszczalnię ścieków, bo oczyszczonej wody używamy do podlewania ogrodu.

Re: Jaka oczyszczalnia lepsza?

: 04 sty 2021, 9:08
autor: kętimi
Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą oczyszczalni ścieków. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.zbiorniki.szczecin.pl/woda- ... ie-sciekow Jest to sprawdzona firma ze Szczecina, do której warto się zgłosić.

Re: Jaka oczyszczalnia lepsza?

: 31 mar 2021, 11:25
autor: Aśek
Zastanawialiście się jaki wpływ na przydomową oczyszczalnię ścieków ma zmiękczacz wody, regenerowany solanką?

W internecie jest bardzo dużo sprzecznych informacji, ciężko mi było stwierdzić jak to rzeczywiście jest. ALE!

Znalazłem niedawno film na youtube, który wlaśnie bardzo szczegółowo przedstawia ten temat, w oparciu o wiedzę producentów zmiękczaczy wody oraz oczyszczalni biologicznych :D

Baardzo polecam, duża dawka wiedzy - https://youtu.be/3a6d9V96yP0