Strona 1 z 1

Jazda w nocy - jakie okulary?

: 14 maja 2020, 4:41
autor: Duszan-91
Witam. Pracuję jako kierowca i często jeżdżę w nocy. Chciałbym zainwestować w jakieś okulary, które pozwolą mi na bezpieczną jazdę. Drażnią mnie wszelkie reflektory i odblaski. Co polecacie?

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 14 maja 2020, 10:44
autor: bolelut-91
U mnie świetnie sprawdzają się okulary od optimed.shop. Nie są drogie, ale bardzo skuteczne. Działają w dzień i w nocy, a dodatkowo pozwalają pozbyć się uczucia suchych oczu, więc ja już na dobre zrezygnowałem z kropli nawilżających. Polecam ;)

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 14 maja 2020, 19:16
autor: gardner24
Dzięki za polecenia, nie znoszę jeździć po ciemku!

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 18 maja 2020, 12:01
autor: lormol
Z takim pytaniem najlepiej zgłosić się do salonu optycznego. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to polecam wam skontaktować się z https://optyk.krakow.pl/ Tam na pewno pomogą wam w dobraniu odpowiednich okularów.

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 12 cze 2020, 9:47
autor: aletta
Najlepiej wybrać się do sprawdzonego salonu optycznego, w którym pomogą nam przy wyborze odpowiednich okularów. Ja od siebie mogę wam polecić salon http://optykcwik.pl/, który znajduje się w Warszawie. Tam na pewno znajdziecie odpowiednie okulary.

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 20 lip 2020, 8:32
autor: smarkata
Ja noszę okulary korekcyjne i w nich prowadzę auto niezależnie od pory dnia. Jak szukać będziecie damskich okularów korekcyjnych to zobaczcie tu https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korek ... -1307.html Okulary od znanego i cenionego producenta. Można wybrać dla siebie odpowiedni wzór oprawek, by nie tylko chronić wzrok ale i wyglądać elegancko.

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 08 gru 2020, 13:35
autor: móniranis
Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do porządnego gabinetu optycznego, w którym otrzymamy pomoc w doborze okularów. Ja od siebie mogę wam polecić wybranie się do http://www.optyk-plata.pl/ Jest to bardzo dobry salon optyczny z Kościerzyna z usług, którego sam korzystam.

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 27 gru 2020, 17:04
autor: kaliś
Najlepiej udaj się na bezpłatną konsultację do https://okularowo.com.pl/. Naprawdę warto zadbać o wzrok, tym bardziej jeśli podróżujesz w nocy.

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 07 lut 2021, 9:00
autor: Dzony82
Jeśli masz problem ze wzrokiem w nocy, to nie myślałeś może o wizycie u okulisty? Może masz jakąś chorobę wzroku, tak jak ja odkryłem astygmatyzm, w gruncie rzeczy po artykule z https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie. Jeśli jeszcze nie byłeś, to zajrzyj do okulisty.

Re: Jazda w nocy - jakie okulary?

: 07 lut 2021, 21:55
autor: Jacula123Ą
Wedlug mnie warto jest zapytać o radę dobrego okulisty. U mnie po konsultacji okazalo sie, ze bardziej uzyteczny bedzie zupelnie inny typ oklarow niz te ktore chcialem pierwotnie kupic. Jeśli ktoś jest zainteresowany to korzystałem z usług https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku.