Strona 1 z 1

Wynajem przenośnych WC

: 30 maja 2020, 16:08
autor: mczay
Czy jest możliwość by jeszcze wynająć na przyszły piątek toaletę przenośną? Interesuje mnie Poznań dokładnie. Nie wiem sam do jakiej firmy się zgłosić, jest ich kilka na rynku ale nie wiem jak z czasem oczekiwania. A poza jakością jak widać zależy na tym czasie mocno. Doradzicie coś?

Re: Wynajem przenośnych WC

: 30 maja 2020, 19:39
autor: kacc
Czas goni ale myślę, że spokojnie do ogarnięcia temat jeszcze. Toalety przenośne Poznań tutaj masz namiary https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/ . Oni dostarczają w dwa dni robocze od zamówienia czyli na piątek spokojnie powinni się wyrobić. Czas wynajmu od 7 do 28 dni ale potem można dowolnie przedłużać. Ustalić trzeba też co ile chcesz by kabinę serwisować, w zależności od tego ile osób będzie korzystać to może być co tydzień albo nawet co 4 tygodnie. W razie wątpliwości można się oczywiście z nimi skontaktować, doradzą. Mają najlepsze toalety na rynku jeśli mowa o jakości, czystości, ogólnie obsługa bez zarzutu. Dostarczają na cały kraj.

Re: Wynajem przenośnych WC

: 09 wrz 2020, 10:41
autor: Bilbo
Moim zdaniem w takim dużym budynku toaleta na parterze jedynie nie wystarczy. Spotkałam się z wieloma biurami oraz ośrodkami zdrowia oraz praktycznie wszedzie wc było na każdym piętrze. Nie tylko dla klientów, chodzi tutaj również o pracowników.

Poza tym nie powinno się zapominać również o wc na budowie. Robotnicy muszą mieć możliwość skorzytania z takiego wc:
https://clipper.pl/toalety-przenosne/

Najlepiej będzie je wynająć.

Re: Wynajem przenośnych WC

: 18 paź 2020, 20:59
autor: fęki
Witam,ja planuję zakup łódki i bardzo zalezy mi na tym,aby zakupic rowniez toalete. https://sklepwind.pl/pl/c/Toalety/22 Co sądzicie o tym? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.

Re: Wynajem przenośnych WC

: 17 cze 2021, 17:02
autor: kilobajt
Może i faktycznie taka przenośna toaleta jest fajnym pomysłem, ale myślę, że zdecydowanie tylko tymczasowo. Jakiś czas temu ja również czytałem na stronie http://zielonainfrastruktura.pl/planowa ... zialkowym/ jak zaplanować oraz postawić WC na ogródkach działkowych.

przewód izolowany

Re: Wynajem przenośnych WC

: 28 wrz 2021, 21:12
autor: Głaz
Ja również nie potrzebuję mieć takich toalet, ale jeśli jestem gdzieś w trasie to oczywiście korzystam w miejscach publicznych z takich toalet. Na pewno sprawdź po skorzystaniu w takim miejscu czy dobrze i zarazem higienicznie umyło się dłonie. Myślę, że to jest bardzo ważna sprawa.

Re: Wynajem przenośnych WC

: 30 paź 2021, 11:46
autor: junalią
Oj, to nie jest takie proste, ale jeśli o mnie chodzi, to wydaje mi się, że dobrze jest po prostu w sieci się zorientować. Mi również potrzebna jest toaleta na działkę , ale to po prostu zastanawiam się, czy nie pomyślę nad czymś takim jak pomoc fachowców. Jednak zależy mi na tym, by dobrze to wykonać, a nie znam się nic a nic. A to przeraża.