Strona 1 z 1

Winda domowa

: 01 cze 2020, 9:43
autor: uciticur
Od jakiegoś czasu już korzystam z windy Elesse i jestem zadowolona. Kupiłam ją i montowałam z pomocą firmy: https://www.windadodomu.pl/. Świetny kontakt i obsługa klienta.

Re: Winda domowa

: 17 cze 2020, 8:32
autor: nabila
Ile taka winda kosztuje?

Re: Winda domowa

: 19 lis 2020, 16:30
autor: Pószczyk
Wiesz co to zależy od wielu czynników, najlepiej to poszukać w necie bo zobacz np. platforma przyschodowa to zupełnie co innego, a tez pomaga w poruszaniu się i dodatkowo ma zupełnie inną cenę :)

Re: Winda domowa

: 24 sty 2021, 10:13
autor: pytronołski
Jeśli szukasz specjalistów od wind to skontaktuj się z fachowcami z firmy https://dolpoldzwig.pl/ którzy w moim bloku zajmują się okresową konserwacją i renowacją dźwigów osobowych wraz z ich instalacją. Prawdziwi specjaliści od wind.

Re: Winda domowa

: 03 maja 2021, 1:26
autor: ahśak
Na poczatku polecam skontaktować się z dobrym producentem dźwigów i skonsultować, co jest lepsze w przypadku Waszego domu. Czy platforma przyschodowa, czy może właśnie winda do domu jednorodzinnego. My skorzystaliśmy z tej oferty: https://global-lift.pl/winda-domowa-cena/ dźwig wykorzystujemy jako wsparcie dla osoby niepełnosprawnej (seniora) oraz dla mnie (młoda mama) w transporcie zakupów i wózka dziecięcego - :shock:

Re: Winda domowa

: 12 sty 2022, 13:20
autor: MaciejŻ
Jeżeli jesteśmy w temacie wind to warto mieć namiar na firmę, która prowadzi usługi w zakresie pogotowia dźwigowego. U nas w bloku w 3 klatkach są windy i jak widomo co jakiś czas musi się coś zaciąć i wtedy dzwonimy tej firmy https://el-dzwigsc.pl/kontakt i szybko są na miejscu. Jak wiadomo awaria windy może spowodować poważny wypadek i w takich sytuacjach trzeba działaś szybko zwłaszcza jeżeli ktoś jest w windzie zamknięty. Mieliśmy taką sytuację wiec kontakt do firmy mamy na naczelnym miejscu.