Strona 1 z 1

Serwer

: 05 cze 2020, 15:42
autor: magdap
Dzień dobry, co sądzicie o serwerze Dell R440? Według Was warto w niego zainwestować?

Re: Serwer

: 22 wrz 2021, 17:42
autor: radosław
Bardzo ważne jest by posiadać odpowiednie oprogramowanie umożliwiające odzyskiwanie systemu. Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.senetic.pl/veritas/backup_e ... y_edition/ , oferta jest naprawdę bardzo bogata, więc z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie w korzystnej cenie, więc warto tutaj zajrzeć

Re: Serwer

: 28 paź 2021, 10:12
autor: dylewska
Jeśli chodzi o backup danych dla firm to jest to bardzo ważna sprawa i nie wolno jej lekceważyć. To skuteczna metoda ochrony danych przed zniszczeniem lub utratą.Zalecane jest tworzenie trzech kopii zapasowych, na dwóch różnych nośnikach, a jeden z nich powinien znajdować się poza siedzibą firmy.

Re: Serwer

: 10 wrz 2022, 20:00
autor: Bolko
Dell R440 to serwer pasujący do szafy rack, czyli szerszej, a nie wyższej (jak serwery typu tower). Zastanawia mnie tylko, dlaczego akurat chcesz wybrać serwer marki DELL? Taki serwer to wydatek rzędu 9k wzwyż w zależności od sklepu. Czy aby nie lepiej było zainwestować np. serwer marki Supermicro? Cenowo wyjdzie Ci taniej, a jakościowo podobnie lub nawet lepiej. Nie wiem jakie masz konkretne potrzeby i czy interesują Cię gotowe systemy serwerowe czy masz np. szafę rackową i potrzebujesz jedynie dopasować podzespoły serwerowe i odpowiednie oprogramowanie serwerowe do niej. Napisz coś więcej, a myślę że będę mógł Ci pomóc. A jeśli nie, to polecam Ci skontaktować się z https://bizserver.eu/pl/ - to duży sklep z serwerami, w którym na pewno dobrze Ci doradzą co warto wybrać aby spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania.