Strona 1 z 1

Plamki w oku?

: 10 cze 2020, 10:34
autor: Raobserwator
Znacie takie coś jak pojawianie się plamek podczas patrzenia w dal? Czy to przejdzie samo czy lepiej jednak lecieć do okulisty?

Re: Plamki w oku?

: 13 cze 2020, 19:44
autor: dovie.cremin
Najlepiej wybrać się do okulisty, aby zobaczyć o co chodzi i czy problem jest poważny.

Re: Plamki w oku?

: 03 paź 2020, 23:18
autor: Dzony82
Ja to się zastanawiam zawsze, czemu z takimi problemami najpierw się pyta na forum, zamiast od razu poszukać specjalisty, który Ci powie co Ci dolega, a także poleci najlepsze rozwiązanie problemu. Plus taki na pewno, że mogę Ci polecić świetnych specjalistów https://blikpol.pl/. Ich gabinet znajduje się w Sopocie, więc polecam Ci zajrzeć, jeśli jesteś gdzieś z okolic.

Re: Plamki w oku?

: 10 lis 2020, 12:41
autor: yrtę
Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście wybranie się do okulisty, który nas przebada. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam skontaktować się z centrum medycznym http://www.med-expert.pl/ Tam pracują świetni specjaliści. Sam regularnie chodzę tam do okulisty.

Re: Plamki w oku?

: 17 paź 2021, 15:51
autor: ladnapogoda
Najważniejsza jest odpowiednia diagnostyka, firma MDT https://www.mdt.pl/kategoria/urzadzenia ... listyczne/ z Krakowa to nowoczesne ultrasonografy, zapewniają bardzo dokładną diagnostykę, dzięki nim możliwe jest wykrywanie pewnych zmian w znacznie wcześniejszych stadiach - to gwarantuje znacznie pewniejszą ochronę wzroku.